+ Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Какви са условията, по които избирате своя брокер?

emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    7,920.96 USD
    Thanks
    2,056

Какви са условията, по които избирате своя брокер?

Какви са условията да наречем един брокер добър и защо бихте го избрали?
    Movie Trailers | Вярвай в красотата на мечтите си!

2. Благодарностите под първия пост няма да бъдат зачитани за целите на разпределението на наградния фонд!
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    7,671.54 USD
    Thanks
    15,953
    Добър брокер няма. Това е сигурно.
    Щото няма брокер дето да ти мисли доброто. Единствената му мисъл е да ти прибере депозита.
    Разликата е, че някои го правят по-деликатно, а други по-нагло.
    Та като се избира брокер, първото инай-важно исловие е да плаща, щото ние затова отваме при брокера, щото се надяваме да теглим кинти редовно.
    За да сме сравнително сигурни, че брокера ще плаща, трябва той да е със сравнително дълга история и да няма много отрицателни мнения по този въпрос из нета.
    На новопоявили се брокери, колкото и добри да са другите условия трябва да им дадем време да натрупат история и тогава да ги пробваме.
    Другите условия като спред, комисионни, такси, достъпни платежни работа на сървърите му се установяват лесно.
    Другото важно нещо са общите условия - във всички общи условия на брокерите има къде явни, къде прикрити текстове по които да те прецака с плащанията - нали за това работи този брокер.
    Та преди да си изберем брокера е задължително да разберем точно какви са му прецакващите условия на този брокер и да преценим дали можем да се съобразим с тях - т.е. доколко са приемливи спрямо начина ни търговия.

4. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    For the next steps: All likes given after 21.05.19 will be shown after 21.07.19
    jivko78 is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78's Avatar
    Натрупан бонус
    17,084.34 USD
    Thanks
    11,469
    На първо място , особено ако ще се депозираш по-голяма сума е хубаво да е някой от по-големите и реномираните брокери
    Друг основен критерий, поне за мен е - да не е регистриран в България , за да не се налага да се занимавам с подаване на данъчни декларации на следващата година и евентуално плащане на данъци.
    Иначе конкуренцията между брокерите е толкова голяма , че при болшинството условията свързани със спред , начини на депозиране, такси при теглене и други са близки.
    Хубаво е и да няма често рекотиране , че е доста изнервящо , но това обикновено човек може да го установи едва след като се е регистрирал вече.
    На къде е тренда

Вън тролове, кондори, лешояди
    http://forum.bg/showthread.php?5587-...=1#post1761111

6. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    24,649.16 USD
    Thanks
    155,093
    Аз досега брокер съм избирал по един единствен критерии - кой дава най-добри бонуси. ИнстаФорекс няма аналог в тая категория.
    Иначе основните неща, които трябва да вземем предвид ако искаме да депозираме някъде са регулация, репутация, технически и финансови условия.
    Регулацията за нашия регион основно се дели на европейска и офшорна, като и двете имат и предимства, и недостатъци.
    За репутацията въпроса е малко по-комплексен - разчитаме предимно на мнения по форуми, а за тях е характерно, че човек придобива желанието да ги дава предимно когато е недоволен за нещо от брокера и/или неблагоприятното развитие на конкретна ситуация, причина за което може да бъде както некоректност от страна на брокера така и злоупотреба от страна на трейдъра по-късно даващ негативното мнение. Положителни мнения често се дават и от представители и/или служители в брокера, за това също трябва да се внимава.
    Времето на съществуване на брокера, както и различни брокери част от общо дружество също е хубаво да се имат предвид.
    Като технически условия можем да определим конкретните условия на търговия - налични инструменти за търговия, разходи по нея - спредове, комисионни, суап, честота на рекотиране и слипидж, ограничения за часове на търговия, минимални обеми, максимален брой "позиции" за брокери с МТ4 и други.
    Финансови условия - методи на депозиране и теглене, комисионни, допълнителни такси.
    sleepwalking and lost

8. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    Zagorka is online now
    Стажант
    Не е зададено настроение

Zagorka е незавървено бижу Zagorka е незавървено бижу Zagorka е незавървено бижу Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    219.27 USD
    Thanks
    52
    Аз на първо място избирам брокера по регулацията му. Най-стабилните и опитни регулатори са в България и Великобритания, отчасти и в Германия, поне така съм чел и са ми казвали. Сблъсък с регулатори съм нямал, слаба богу. Гледам компанията, с която търгувам, да е оттам. Има ли връзка с Кипър, подминавам. Второ, гледам и спредовете. Като новаче в този бранш отварям и затварям сделки както ми дойде, а първоначално като бях на демо сметка постоянно бърках кога да купувам и продавам. Затова колкото по-нисък е спреда, толкова по-добре. По-малка е първоначалната загуба.

10. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    K_W is offline
    Старши дилър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Натрупан бонус
    4,399.22 USD
    Thanks
    727
    FCA- Великобритания да, това като цяло е най-престижната регулация. Бг брокерите горе долу стават, КФН хич не е критерии за качество. CySec -Кипър преди бяха позанижили критериите, вече е по-добре, има читави брокери, ползвам и такива. Кипър, България и Великобритания и всичко в ЕС имат общо взето еднакви разпоредби и отговарят на еднакви критерии диктувани от MIFID i ESMA.
    ASIC-Австралия е също добър и стриктен регулатор, няма ограничение за левъридж и най-добрите брокери в момент са там. Лошото е че не си особено защитен при фалит на брокера като гражданин на ЕС.

Аз ги избира по спред и изпълнение, спреда го меря с роботи правени за целта.
    Last edited by privelege; 04-02-2019 at 08:28 PM.

12. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    borkooo_pz is offline
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    5,232.98 USD
    Thanks
    34,427
    Аз пък ги избирам по коректност относно плащане
    В два БГ .имах сметки и ......Инстата .Относно плащанията с българските никога ,никога не съм имала проблем. А Бенча имаше период през ден максимума се теглеше ,парите за 30 мин. В сметката .Другото предимство е ,че имам 8защита до 20 К .
    Инстата си изпатих

14. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    7,920.96 USD
    Thanks
    2,056
    Все пак смятам, че ако даден форекс брокер има много клиенти би разчитал клиентите им да търгуват повече и да печелят от спреда, но наистина като цяло за един брокер е много добре да прибере и депозита на клиента, но все пак този депозит ще се даде на друг който е спечелил. Както знаем, форекс брокерите са като спортните букмейкъри. Винаги ще печелят каквото и да става. Надявам се да има повече брокери, които да разчитат на печалбата от спреда, а не на загубите на клиентите си. Доста често брокерите използват и разни трикове, за да занулят клиентите си.

16. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    lyubo is online now
    Централна банка
    Terinspirasi

lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo's Avatar
    Натрупан бонус
    2,603.86 USD
    Thanks
    10,369
    Преди време когато още навлизах в трейдинг материята съм обръщал внимание на нов за мен брокер, тогава когато прекалено много ми се насажда с всякакви видове реклами из Интернет. И първото нещо което ме интересуваше беше с какви платформи за търговия разполага този брокер и разбира се че ако не предлага платформа на МТ4 аз напусках сайта почти веднага.
    Второто най-важно нещо за мен е с какъв минимален депозит задължава клиентите си да направят веднага след сключване на договора и дали аз ще мога да си я позволя тази сума ?!
    От регулаторите за финансов надзор едва ли разбирам и затова никога не са били за мен сериозна причина за да напусна даден брокер, само защото е регистриран на някакъв остров и с компания офшорка. Има много сериозни брокери в бранша с подобна регистрационна практика.

От както се запознах с условията за търговия на брокера InstaForex преди години, повече никога не съм търсил други брокери по простата причина, че едва ли ще намеря по-изгодни условия от тези, както и услуги като: учебен курс за начинаещи, образователни проекти за разработчици и плюс многото бонуси за реална Форекс търговия, както и мн. други предлагани екстри, автоматично издига брокера ИнстаФорекс на първото място сред брокерите.

Условията които предлагат те и биха ме привлекли както за клиент, така и за съвместна работа с търговското дружество са множество и трудно изброими, затова ще предоставя линк към тях: https://www.instaforex.eu/about_us

18. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

Натрупан бонус
    7,920.96 USD
    Thanks
    2,056
    Не винаги ниския спред е важния фактор при избирането на даден форекс брокер. Според мен по-важно е поръчките да се изпълняват бързо, тегленето и депозита от сметката също да бъде бързо. Важно е също съпорта на чата на живо да ти помага и отговаря бързо на въпросите. [B]Инстафорекс[/B] ме кефи, че позволяват почти всякакъв вид търговия с най-различни инструменти за търговия. Някои брокери например предлагат само форекс търговия, а не предлагат стокова, а дори и платформата им не става за търговия. За мен е доста важно един брокер да предлага всякакви възможности за печелене на пари за клиентите. Сега особено е популярно да се търгуват криптовалутите, а Инстафорекс бързо го въведе!

20. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
+ Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread