+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 24 of 24

Thread: Какви игри играете?

1. #21 Collapse Post
    Kamenitsa is offline
    Централна банка
     Geli

Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa's Avatar
    Accrued Payments
    2,146.78 USD
    Thanks
    4,999
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Еоеоео, сега я видях тази тема.... В момента цъкам дота 2, фифа 21(4-та див. съм), civilization 6, heroes 3(класиката<3), cities skylines и A total war saga: Troy ( тъкмо излезе мултито...)

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  3. #22 Collapse Post
    ndimitrov73 is online now
    Главен дилър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73's Avatar
    Accrued Payments
    970.76 USD
    Thanks
    1,467
    SubscribeSubscribe
    Аз обичам да си губя времето с шах. Играя блиц на 10 мин. Не обичам много да мисля.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

4. #23 Collapse Post
    Zagorka is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka's Avatar
    Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    848
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by Kamenitsa View Post
    Еоеоео, сега я видях тази тема.... В момента цъкам дота 2, фифа 21(4-та див. съм), civilization 6, heroes 3(класиката<3), cities skylines и A total war saga: Troy ( тъкмо излезе мултито...)
    Дечурлигата имаха PS4, играха на FIFA 20 постоянно. Спайдърмен бях взел на по-големия и нещо не му хареса кой знае колко. Бързо си отиде PS4-ка и сега се играе само на PC-то, че торентите предлагат безплатни игри Пък с тези акции аз и от печалбата и дивидентите общо не мога 5 игри да купя както се казва, много скъпи. Четох, че за PS5 по-скъпи щели да бъдат.
    Като казах PS5 видяхте ли какво стана? Изчезна от БГ пазара, спекулантите както навсякъде и тук при нас ги изкупили. На черния петък гледам се продаваше за над 3 800 лева при реална цена от 800 за дигиталната версия, демек с дигитални игри, не на диск. Супер спекула Храна при спекула иди-дойди, все ще си вземеш, но конзола и игри, немислимо е за мен колкото и пари да имаш в банковата сметка.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

5. The Following User Says Thank You to Zagorka For This Useful Post:

Kamenitsa (12-20-2020)

6. ForexCopy
  7. #24 Collapse Post
    Kamenitsa is offline
    Централна банка
     Geli

Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa's Avatar
    Accrued Payments
    2,146.78 USD
    Thanks
    4,999
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    Дечурлигата имаха PS4, играха на FIFA 20 постоянно. Спайдърмен бях взел на по-големия и нещо не му хареса кой знае колко. Бързо си отиде PS4-ка и сега се играе само на PC-то, че торентите предлагат безплатни игри Пък с тези акции аз и от печалбата и дивидентите общо не мога 5 игри да купя както се казва, много скъпи. Четох, че за PS5 по-скъпи щели да бъдат.
    Като казах PS5 видяхте ли какво стана? Изчезна от БГ пазара, спекулантите както навсякъде и тук при нас ги изкупили. На черния петък гледам се продаваше за над 3 800 лева при реална цена от 800 за дигиталната версия, демек с дигитални игри, не на диск. Супер спекула Храна при спекула иди-дойди, все ще си вземеш, но конзола и игри, немислимо е за мен колкото и пари да имаш в банковата сметка.
    Фифа 20 без проблем става и на PS4, единствено на PS5 ще зарежда много по-бързо, но спекулацията на цената е просто твърде висока и единствено дечицата биха се заблудили, че парите си струват... Аз точно това се чудих как е възможно PS5 да бъде пускан на такива високи цени...Явно има хора с високи заплати за които цената няма значение, по друг начин не мога да си го обясня. Едва ли ще държат такива високи цени, ако няма желаещи да си го купят...

+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Subscribed to this thead: 1

Open

Tags for this Thread