+ Reply to Thread
Page 5 of 12 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 41 to 50 of 117

Thread: Ва банк

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    11,822.51 USD
    Thanks
    8,604
    Ааа чужди? Те от кредитните карти са си твои парите... щом картата е на твое име начи и парите са ти твои...
    Пък аз си нямам кредитна карта.
    Не ми дават банките...
    Искат да работя за някой ...пък аз не ща..

2. The Following 11 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

jssj (09-02-2019), kypa (09-12-2019), Mateev (09-02-2019), minkov (09-02-2019), Novak (09-02-2019)

messi is online now
    Централна банка
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,450.68 USD
    Thanks
    4,569
    Тия дни жестоко се набутах на валутния пазар. Всичките ми сделки са в стил вабанк и все неуспешни. Всеки път си мислиш, че това е дъното и влизаш с фул акаунт, но се оказва огромна заблуда. Загубих доста пари и тръгнах да ги избивам, но това не е правилния подход към пазара. Изобщо много добре разбирам, че греша, но загубих контрол и правя хаотично сделки воден от желанието за реванш.
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

4. The Following 23 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

big_shark2 (09-11-2019), kypa (09-12-2019), K_W (09-11-2019), Unregistered (20)

K_W is online now
    Главен дилър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Натрупан бонус
    5,353.36 USD
    Thanks
    1,045
    Quote Originally Posted by messi View Post
    Тия дни жестоко се набутах на валутния пазар. Всичките ми сделки са в стил вабанк и все неуспешни. Всеки път си мислиш, че това е дъното и влизаш с фул акаунт, но се оказва огромна заблуда. Загубих доста пари и тръгнах да ги избивам, но това не е правилния подход към пазара. Изобщо много добре разбирам, че греша, но загубих контрол и правя хаотично сделки воден от желанието за реванш.
    Да ти кажа ли една тайна... Вабанк и не само, като цяло на валутния пазар се правят пари като се включваш по тренда, не срещу него. Особено като има силно движение или импулс. Продавай дъна и купувай върхове, много повече ще ти връзва.

6. The Following 6 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

Barbaron (09-12-2019), big_shark2 (09-11-2019), kypa (09-12-2019), messi (09-11-2019), Unregistered (2)

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    9,104.61 USD
    Thanks
    17,890
    Quote Originally Posted by K_W View Post
    Да ти кажа ли една тайна... Вабанк и не само, като цяло на валутния пазар се правят пари като се включваш по тренда, не срещу него. Особено като има силно движение или импулс. Продавай дъна и купувай върхове, много повече ще ти връзва.
    Абе идеята за тренда не е лоша, ама все пак е добре да се пробваш да влезеш при корекция отколкото да влизаш в посоката при дъна и върхове.

8. The Following 4 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

Barbaron (09-12-2019), big_shark2 (09-11-2019), kypa (09-12-2019), messi (09-11-2019)

messi is online now
    Централна банка
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,450.68 USD
    Thanks
    4,569
    Quote Originally Posted by K_W View Post
    По принцип си прав. Аз търгувам основно двойката евро срещу долар. Опитах всичко при нея. Пусна къси евра, но в същото време избие шиш нагоре, защото Тръмп туитнал или нещо друго. Важното е, че ме вади от пазара и после тръгва в моята посока. Пусна дълги, но точно тогава еврото пада още и пак съм аут. Аз не търся големи движения, а 10-15 пипса и в началото ги получавах доста често. Сега обаче влезнах в много дълга губеща серия. Ето и днес няколко пъти купувам евра, но то пада. Чак когато се спрях виждам, че е върнало 20 пипса. Удари ме буквално за пипс. Но това не си е работа. Знам че е груба грешка, но след като си натрупал много загуби подред.....вероятно десетки и си се набутал яко вече ти пада пердето. Казваш си, че е време вече да спечелиш нещо. Просто статистически няма как все да губиш. Но на практика така се получава. Влезна ли в сделка пазарът първо тръгва срещу мене докато ме извади от играта и после тръгва в моята посока. Човек почва да откача и се задейства някакъв инатлийски мазохизъм. Смешното е, че когато нямам сделка познавам посоките почти на 100%. Влезна ли на пазара и всичко се обръща срещу мене. Не се оправдавам и никой не ми е виновен....просто явно съм уникален кърък или тъпак. Нямам идея какъв съм, но тия дни определено много се намразих. Знам че звучи лошо, но е истина. Ако бях смелчага сигурно щях да си тегля куршума, ама и затова не ме бива. Дано някой начинаещ чете. Препоръката е - стойте далече от валутната търговия.
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

10. The Following 25 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

Barbaron (09-12-2019), big_shark2 (09-11-2019), kypa (09-12-2019), Unregistered (22)

big_shark2 is offline
    Старши дилър
     Geli

big_shark2 е радост за учите big_shark2 е радост за учите big_shark2 е радост за учите big_shark2 е радост за учите big_shark2 е радост за учите big_shark2 е радост за учите big_shark2 е радост за учите big_shark2's Avatar
    Натрупан бонус
    1,068.97 USD
    Thanks
    403
    Е значи не са били баш ВА БАНК, системата означава че ако я спазиш (влезнеш ВА БАНК), ще имаш само един опит А това човек след загубена сделка да се метне да избива с целия си наличен акаунт си е класика.....а това е най-сигурния начин да занулиш акаунта си ....НЕ ГО ПРАВИ !!!

12. The Following 8 Users Say Thank You to big_shark2 For This Useful Post:

ang_bs (09-11-2019), gambletrade (09-11-2019), kypa (09-12-2019), K_W (09-12-2019), messi (09-12-2019), Unregistered (3)

ang_bs is offline
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs's Avatar
    Натрупан бонус
    1,451.63 USD
    Thanks
    2,158
    Quote Originally Posted by big_shark2 View Post
    Е значи не са били баш ВА БАНК, системата означава че ако я спазиш (влезнеш ВА БАНК), ще имаш само един опит А това човек след загубена сделка да се метне да избива с целия си наличен акаунт си е класика.....а това е най-сигурния начин да занулиш акаунта си ....НЕ ГО ПРАВИ !!!
    Зануляване на сметката е нужно упражнение, но само за бонус сметката с цел да се започне на чисто новия месец. В всеки друг случай е силно непрепоръчително.

14. The Following 4 Users Say Thank You to ang_bs For This Useful Post:

Barbaron (09-12-2019), big_shark2 (09-13-2019), kypa (09-12-2019), messi (09-12-2019)

penkares is offline
    Дилър
    Berani

penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    319
    По принцип си прав. Аз търгувам основно двойката евро срещу долар. Опитах всичко при нея. Пусна къси евра, но в същото време избие шиш нагоре, защото Тръмп туитнал или нещо друго. Важното е, че ме вади от пазара и после тръгва в моята посока. Пусна дълги, но точно тогава еврото пада още и пак съм аут. Аз не търся големи движения, а 10-15 пипса и в началото ги получавах доста често. Сега обаче влезнах в много дълга губеща серия. Ето и днес няколко пъти купувам евра, но то пада. Чак когато се спрях виждам, че е върнало 20 пипса. Удари ме буквално за пипс. Но това не си е работа. Знам че е груба грешка, но след като си натрупал много загуби подред.....вероятно десетки и си се набутал яко вече ти пада пердето. Казваш си, че е време вече да спечелиш нещо. Просто статистически няма как все да губиш. Но на практика така се получава. Влезна ли в сделка пазарът първо тръгва срещу мене докато ме извади от играта и после тръгва в моята посока. Човек почва да откача и се задейства някакъв инатлийски мазохизъм. Смешното е, че когато нямам сделка познавам посоките почти на 100%. Влезна ли на пазара и всичко се обръща срещу мене. Не се оправдавам и никой не ми е виновен....просто явно съм уникален кърък или тъпак. Нямам идея какъв съм, но тия дни определено много се намразих. Знам че звучи лошо, но е истина. Ако бях смелчага сигурно щях да си тегля куршума, ама и затова не ме бива. Дано някой начинаещ чете. Препоръката е - стойте далече от валутната търговия.
    Първо да уточна аз съм аматьор и имам доста издумкани акаунти ама малки не фрапиращи,от това което прочетох първата ти грешка е че трейдваш основни евро/долар,второто тръмп кво туитва има значение ама в форекс къде 90 95% е технически филма не отдавай много значение на тръмп той е по релевант за акциите за СПАЙ.След много загуби дай си почивка примерно аз днес бях на косъм да влезна в ЕМЮ стока ам си викам почивай имаш нужда спечели си я почивката с издумкването на първия бонус МИСЛИ!За мазохизма знам много добре и ината няма смисал,НЕ НЕ СИ КАРЪК ИЛИ ТЪПАК ПРОСТО НЯМАШ САМОКОНТРОЛ КАТО МЕНЕ ТВА Е!Да се намразваш защо няма смисъл,ПАЗАРЪ ТВА ПРАЙ ИСКАРВА ТИ КЕРЛИВИТЕ РИЗИ ПРЕДИЗВИКВА ТЕ а от нас зависи дали ще се подадем.Аз съм начинаещ и чета и няма да се откажа от пазара тва е игра на психология ШАХ,требе да мислим требе риск мениджмънтя да го знаим.Месси споко мой,преосмисли гейм плана си и смалки сайзове си изгради няква система ,не съм аз човека с системите ама има много инфо в нета! Успех! и В форума има много инфо!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

16. The Following 9 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Unregistered (7), kypa (09-12-2019), messi (09-12-2019)

gambletrade is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    3,264.99 USD
    Thanks
    1,827
    Quote Originally Posted by penkares View Post
    Първо да уточна аз съм аматьор и имам доста издумкани акаунти ама малки не фрапиращи,от това което прочетох първата ти грешка е че трейдваш основни евро/долар,второто тръмп кво туитва има значение ама в форекс къде 90 95% е технически филма не отдавай много значение на тръмп той е по релевант за акциите за СПАЙ.След много загуби дай си почивка примерно аз днес бях на косъм да влезна в ЕМЮ стока ам си викам почивай имаш нужда спечели си я почивката с издумкването на първия бонус МИСЛИ!За мазохизма знам много добре и ината няма смисал,НЕ НЕ СИ КАРЪК ИЛИ ТЪПАК ПРОСТО НЯМАШ САМОКОНТРОЛ КАТО МЕНЕ ТВА Е!Да се намразваш защо няма смисъл,ПАЗАРЪ ТВА ПРАЙ ИСКАРВА ТИ КЕРЛИВИТЕ РИЗИ ПРЕДИЗВИКВА ТЕ а от нас зависи дали ще се подадем.Аз съм начинаещ и чета и няма да се откажа от пазара тва е игра на психология ШАХ,требе да мислим требе риск мениджмънтя да го знаим.Месси споко мой,преосмисли гейм плана си и смалки сайзове си изгради няква система ,не съм аз човека с системите ама има много инфо в нета! Успех! и В форума има много инфо!
    Самоконтрол викаш Запри са малко де!!! Некои тука помним и по дълго от 24 часа
    Това вчера го писа :
    Quote Originally Posted by penkares View Post
    Не неуспях в темата пише всичко какво стана изгърмях първия ми бонус като абсолютен балък,изгубих доста безславно битката,може би за първи път така бързо без бой загинах!

18. The Following 4 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

kypa (09-12-2019), Unregistered (3)

penkares is offline
    Дилър
    Berani

penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    319
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    Самоконтрол викаш Запри са малко де!!! Некои тука помним и по дълго от 24 часа
    Това вчера го писа :
    Е че язи не се притесневам кой колко помни тука напротив по дълго по добре ДА АБСОЛЮТНО ТВА МУ КАЗВАМ ЧЕ НЕМА САМОМКОНТРОЛЕЦ КАТО МЕНЕ кое е тука смешното неразбрах,вчера съм го писал ама в друг контекст незнам кво искаш да кажеш нема смисал малко коментару!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

20. The Following 3 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Hерегистриран (2), kypa (09-12-2019)

+ Reply to Thread
Page 5 of 12 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast