+ Reply to Thread
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12
Results 111 to 117 of 117

Thread: Ва банк

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    9,104.61 USD
    Thanks
    17,890
    Quote Originally Posted by ang_bs View Post
    Даваха, вярно е - по 30% на внесена сума . Веднъж такъв бонус ми помогна да възстановя реална сметка, която си отиваше без него. Сега нищо не дават, даже ми вземат по $10 долара на месец за поддържане на сметката.
    То преди десетина години и много бездепозитни бонуси имаше. Не, че от някои съм изтеглил пари, ама бая експерименти безплатни съм направил, което не е лошо, ама вече май няма такива.
    Не съм и търсил скоро де, вече не са ми интересни, ама даже и реклами на такива не съм виждал.

2. The Following 6 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

Barbaron (09-15-2019), jssj (09-15-2019), renito5 (09-14-2019), Unregistered (3)

renito5 is offline
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

renito5 има невероятно излъчване renito5 има невероятно излъчване renito5 има невероятно излъчване renito5's Avatar
    Натрупан бонус
    112.20 USD
    Thanks
    185
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    То преди десетина години и много бездепозитни бонуси имаше. Не, че от някои съм изтеглил пари, ама бая експерименти безплатни съм направил, което не е лошо, ама вече май няма такива.
    Не съм и търсил скоро де, вече не са ми интересни, ама даже и реклами на такива не съм виждал.
    Имаше до скоро 100 $ от forexchief ,така ги открих преди около година. Изпробвах ги и като се уверих че всичко е ок си отворих реална сметка при тях. За сега нямам забележки но всичко си има първи път.

4. The Following 5 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

Barbaron (09-15-2019), jssj (09-15-2019), messi (09-14-2019), Unregistered (2)

penkares is offline
    Дилър
    Berani

penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    319
    И сега има възможности з атрейдъри които искат да пробват,да не са много така е особено в акциите,при Форекса все пак има доста повече и състезания и бонуси и левиридж,но все пак има който иска и може му се дава възможност.Трудно е всеки го знае но в кой друг бизнескажете ми ви се дава такъв шанс като в трейдинга в НИКОЙ да си цъкаш от компа о ако можеш да го правиш,БАМ плащаш си сметките от лаптопеца,доста МЕДНА схема,затова трябва да пробваме и да търсим.Пример,в Вторник почва състезание в което съм се регистрирал,с много ама много добри награди,демо сметка с 240000$,ако съм сред първите 20 печеля 14000$ фъндет акаунт,демек ако искарам отодре на тея 14000 хилки си е за мене!Кво повече може да искаме с 0 риск!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

6. The Following 10 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Barbaron (09-15-2019), jssj (09-15-2019), K_W (09-14-2019), renito5 (09-14-2019), Unregistered (6)

messi is online now
    Централна банка
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,450.68 USD
    Thanks
    4,555
    Quote Originally Posted by ang_bs View Post
    Даваха, вярно е - по 30% на внесена сума . Веднъж такъв бонус ми помогна да възстановя реална сметка, която си отиваше без него. Сега нищо не дават, даже ми вземат по $10 долара на месец за поддържане на сметката.
    Плащаш по 10 долара месечно за поддържане на форекс сметка, правилно ли разбрах? Аз пробвах доста брокери, но на такова нещо още не съм попадал. Не за друго ами съм любознателен и опознавам финансовия свят по този начин.
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

8. The Following 10 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

Barbaron (09-15-2019), jssj (09-15-2019), Unregistered (8)

ang_bs is offline
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs's Avatar
    Натрупан бонус
    1,451.63 USD
    Thanks
    2,158
    Quote Originally Posted by messi View Post
    Плащаш по 10 долара месечно за поддържане на форекс сметка, правилно ли разбрах? Аз пробвах доста брокери, но на такова нещо още не съм попадал. Не за друго ами съм любознателен и опознавам финансовия свят по този начин.
    Да. Други брокери се научиха да вземат такса за неактивност, поне докато има пари в акаунта. Бенча така си прибраха остатъка от една малка сметка докато се усетя.

10. The Following 4 Users Say Thank You to ang_bs For This Useful Post:

Barbaron (09-15-2019), Fafa (09-15-2019), jssj (09-15-2019), messi (09-14-2019)

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    11,822.51 USD
    Thanks
    8,604
    На мен не ми се е случвало да не търгувам при бенча за някакъв продължителен период и нямах представа че взимат даже такава такса.
    Интересноооо....

12. The Following 3 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

ang_bs (09-15-2019), jssj (09-15-2019), renito5 (09-15-2019)

ang_bs is offline
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs's Avatar
    Натрупан бонус
    1,451.63 USD
    Thanks
    2,158
    Quote Originally Posted by Fafa View Post
    На мен не ми се е случвало да не търгувам при бенча за някакъв продължителен период и нямах представа че взимат даже такава такса.
    Интересноооо....
    От около година е тази новост. Който го интересува какво според тях е неактивност, трябва да се свърже директно с тях - предполагам поне три месеца без сделки. В моя случай периода беше повече от година.

14. The Following 2 Users Say Thank You to ang_bs For This Useful Post:

jssj (09-15-2019), renito5 (09-15-2019)

+ Reply to Thread
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12