+ Reply to Thread
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 31 to 40 of 51

Thread: Колко пари ви трябват, за да бъдете истински щастливи?

messi is online now
    Главен дилър
    Panas

messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi's Avatar
    Натрупан бонус
    1,409.29 USD
    Thanks
    2,219
    Парите май не помагат и за дълъг живот. Поне така е в България. Оня ден почина собственикът на соковете БББ. Сега си отишъл друг богат бизнесмен. Все млади и доста внезапно. Другите богаташи по арестите също се оказаха с една камара хронични болести при това доста тежки.
    Не влияе добре богатството по нашите ширини. Народът мрази богатите и успелите, проклина ги ежедневно и това явно прихваща.
    Изненадващо тази сутрин почина собственикът на най-голямата българска Радиоверига и Агенция "Фокус" Красимир Узунов, съобщиха от Агенцията. "В 3,15 часа е повикана линейка, а екипът на Бърза помощ само е констатирал смъртта", съобщиха за Dir.bg от Спешна помощ.
    Аутопсия ще уточни причината за смъртта.https://dnes.dir.bg/obshtestvo/pochi...gentsiya-fokus
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

2. The Following 7 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

kypa (04-01-2019), presptc (04-02-2019)

gambletrade is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    2,977.17 USD
    Thanks
    1,650
    Quote Originally Posted by messi View Post
    Парите май не помагат и за дълъг живот. Поне така е в България. Оня ден почина собственикът на соковете БББ. Сега си отишъл друг богат бизнесмен. Все млади и доста внезапно. Другите богаташи по арестите също се оказаха с една камара хронични болести при това доста тежки.
    Не влияе добре богатството по нашите ширини. Народът мрази богатите и успелите, проклина ги ежедневно и това явно прихваща.
    Изненадващо тази сутрин почина собственикът на най-голямата българска Радиоверига и Агенция "Фокус" Красимир Узунов, съобщиха от Агенцията. "В 3,15 часа е повикана линейка, а екипът на Бърза помощ само е констатирал смъртта", съобщиха за Dir.bg от Спешна помощ.
    Аутопсия ще уточни причината за смъртта.https://dnes.dir.bg/obshtestvo/pochi...gentsiya-fokus
    Ти нещо положително няма ли да постнеш поне веднъж? Всичко ти е черно и негативно. Как въобще ставаш от леглото сутрин?

4. The Following 10 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

ang_bs (02-25-2019), borkooo_pz (02-25-2019), kypa (04-01-2019), lyubo (02-25-2019), messi (02-25-2019), nafets8008 (02-25-2019), presptc (04-02-2019), Unregistered (2)

messi is online now
    Главен дилър
    Panas

messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi's Avatar
    Натрупан бонус
    1,409.29 USD
    Thanks
    2,219
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    Ти нещо положително няма ли да постнеш поне веднъж? Всичко ти е черно и негативно. Как въобще ставаш от леглото сутрин?
    Много пъти съм споделял добри новини. Сигурно рядко влизаш във форума и нямаш точни наблюдения. Ето дори тази сутрин писах за нашия носител на Оскар. Само че има един журналистически лаф, как "Добрата новина е лошата новина" и затова по всички медии е много трудно да намериш нещо положително. Повечето са наблегнали на криминалната хроника. За жалост са такива времената и не аз измислям новините. Забелязвам и друга тенденция. Дори когато има нещо положително отношението на хората е отрицателно. Ето нашия човек се качил с българското знаме и взел Оскар. Обаче ако отвориш коментарите 99% го оплюват. Порови се из форума и ще видиш, че съм постнал добри новини, но тях никой не ги коментира и се затлачват по темите. Явно и в този форум доброто не е интересно. Знаем максимата "скандалът продава" и още много други, но да не задълбаваме.

П.П. Не ти отива да ме атакуваш, че съм наблягал на отрицателното при положение, че видях твои благодарности под негативни новини и коментари. На достатъчно места, за да е тенденция. Но там където има нещо положително не си харесал. Друг път преди да се заяждаш се погледни в огледалото. Трудно ставаш сутрин от леглото, нали?
    Last edited by messi; 02-25-2019 at 01:18 PM.
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

6. The Following 6 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

saxsten is offline
    Централна банка
    Halus

saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten's Avatar
    Натрупан бонус
    4,765.91 USD
    Thanks
    582
    Мдаа !
    Тука нущо не се е променило
    Само гдето Матеев ни "нахимичи" щастието:
    То той Магеев къде шо хване всичкото го нахимичва, та не е изненадващо
    Дано само пчеличките друг да ги гледа,защото и ако и тях ги "нахимичи", няма да има щастие)))
    Форекса е финансово оръжие за масово поразяване

8. The Following 4 Users Say Thank You to saxsten For This Useful Post:

borkooo_pz (04-01-2019), kypa (04-01-2019), lyubo (02-26-2019), presptc (04-02-2019)

ang_bs is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

ang_bs е радост за учите ang_bs е радост за учите ang_bs е радост за учите ang_bs е радост за учите ang_bs е радост за учите ang_bs е радост за учите ang_bs е радост за учите ang_bs е радост за учите ang_bs's Avatar
    Натрупан бонус
    723.42 USD
    Thanks
    1,449
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    Сезона е малко сив, студен и скучен. Като пукне пролет, баланса ще е в полза на добрите новини със сигурност.

10. The Following 5 Users Say Thank You to ang_bs For This Useful Post:

Alex1977 (Today), borkooo_pz (04-01-2019), kypa (04-01-2019), lyubo (02-26-2019), presptc (04-02-2019)

Zagorka is offline
    Стажант
    Не е зададено настроение

Zagorka е незавървено бижу Zagorka е незавървено бижу Zagorka е незавървено бижу Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    219.27 USD
    Thanks
    52
    Аз съм на мнение, че колкото и пари да има човек, никога няма да е истински щастлив. Вижте какво става в България с тези, които имат много пари. Баневи, Арабаджиеви ли, както им беше там фамилията на хотел Маринела и другите им придобивки по черноморието. И с богаташчетата от САЩ, които имат пари и власт, буквално си купуват места в най-престижните университети.
    Кога човек би бил по-щастлив? Когато е купил дипломата на децата си, или когато децата им, съвсем сами, успяват да постигат забележителни резултати без помощта на родителите? Клоня към втората възможност!

12. The Following 5 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

borkooo_pz (04-01-2019), kypa (04-01-2019), presptc (04-02-2019), Unregistered (2)

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    10,732.68 USD
    Thanks
    8,225
    Аз пък съм щастлива и с малко...И с много...
    Всичко е до усещане и да бъдеш позитивен човек ...да постигаш вътрешен мир.

14. The Following 6 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

borkooo_pz (04-01-2019), kypa (04-01-2019), presptc (04-02-2019), Spekulanta (04-01-2019), Unregistered (2)

borkooo_pz is offline
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    5,232.98 USD
    Thanks
    34,427
    Даже си мисля ,че хората с по - малко са много по освободени и щастливи .Говоря да имаш да си задоволиш нормалните нужди .

16. The Following 2 Users Say Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    7,671.54 USD
    Thanks
    15,970
    За да си щастлив не ти трябват пари
    С пари може да си купиш фалшиво щастие
    А истинското щастие е семейството, децата, внуците
    Това с пари не можеш си го купи
    Аз лично съм бил най-щастлив кога се раждаха децата и сега внуците ми и точно в тези моменти хич не съм се сещал да мисля дали имам пари

18. The Following 3 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

Kangal (04-02-2019), kypa (04-01-2019), presptc (04-02-2019)

kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    24,649.16 USD
    Thanks
    155,153
    За отглеждане на първия ред от споменатите същества си трябва известно количество пари и то немалко.
    Язе си мисля връзката между пари и щастие е силна до един праг, който обуславя физическа възможност да сътворим и отгледаме каквото ни се иска, като по-скоро става въпрос за стабилност, отколкото за голямо количество. Оттам нагоре вече не е зависимост, а степен на комфорт.
    sleepwalking and lost

20. The Following 3 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

Kangal (04-02-2019), minkov (04-02-2019), presptc (04-02-2019)

+ Reply to Thread
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast