+ Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Какво е вашето хоби?

emoyambol is offline
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    9,014.62 USD
    Thanks
    2,456

Какво е вашето хоби?

Какво обичате да правите?
    Movie Trailers | Вярвай в красотата на мечтите си!

2. The Following 2 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

kypa (06-10-2019), messi (02-18-2019)

messi is online now
    Централна банка
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    2,973.21 USD
    Thanks
    4,116
    Много неща обичам да правя, но едно от най-любимите ми е да гледам хубави филми. По тази причина на личния ми компютър съм се закачил към много филмови сайтове. Един от тях е Voyo. Платил съм си абонамент за година напред и съм доволен от качеството и подбора на филми. Само че искам да споделя с нескрита болка, че от 2-3 дена смениха формата на самия сайт. Ето така без предварително да предупредят. Не че това има значение. Факт е, че сега заложиха на размера. Преди нещата верно бяха по-малки и дори сбити, но пък компактни и лесно се оперираше. Сега всичко е много голямо. Направо огромно. За да намериш нещо трябва задължително да местиш екрана във всички посоки. Загубиха се и много важни екстри. Примерно преди можеше да гледаш даден филм и ако спреш после след време да продължиш от мястото до където си стигнал. Сега всяко излизане те принуждава да тръгваш от началото и да прескачаш и налучкваш. Търсачката на филми също изобщо не работи. Иначе ми изписва всичко с огромни букви на цял екран, но каква полза като после ми показва не това, което търся. За съжаление по стар български обичай развалиха нещо удобно и работещо.

4. The Following 7 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

emoyambol (02-19-2019), kypa (06-10-2019)

RambaZamba is offline
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

RambaZamba е недостатъчно известен RambaZamba's Avatar
    Натрупан бонус
    0.00 USD
    Thanks
    0
    Кик-бокс, кино, филми

6. The Following 4 Users Say Thank You to RambaZamba For This Useful Post:

borkooo_pz (06-10-2019), Hерегистриран (2), kypa (06-10-2019)

Zagorka is offline
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    821.06 USD
    Thanks
    89
    Филмите и на мен са ми хоби, обичам и бързите скорости, но това между нас да си остане.

8. The Following 5 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

borkooo_pz (06-10-2019), Edi7 (06-10-2019), Hерегистриран (2), kypa (06-10-2019)

Edi7 is offline
    Маркет мейкър
     Geli

Edi7 е радост за учите Edi7 е радост за учите Edi7 е радост за учите Edi7 е радост за учите Edi7 е радост за учите Edi7 е радост за учите Edi7 е радост за учите Edi7's Avatar
    Натрупан бонус
    396.23 USD
    Thanks
    4,594
    Обожавам моторите и Бъгита .Но за съжаление са малко местата където можеш да караш мотор -писти имам предвид .

10. The Following 4 Users Say Thank You to Edi7 For This Useful Post:

borkooo_pz (06-10-2019), Hерегистриран (2), kypa (06-10-2019)

borkooo_pz is offline
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    5,363.34 USD
    Thanks
    34,967
    Изпитвам ужас от мотори ,особенно големите кубици ,Като се стопли времето е кошмар ,та дори и тук в ДЕ .Като се лепнат зад теб и ......
    За 2 месеца в България си заминаха двама близки познати с тези мотори .а друг се размина на косъм Единият беше кошмар ,челно в стълб ,гладката Не мога да я забравя и след толкова години - 9

12. The Following 4 Users Say Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

Hерегистриран (2), kypa (06-10-2019), Spekulanta (06-11-2019)

+ Reply to Thread

Tags for this Thread