+ Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 35

Thread: Състезанието "The Forex Championship"

1. #21 Collapse Post
    kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Accrued Payments
    31,523.51 USD
    Thanks
    194,825
    с бонбонукса може да се копирват сделки ръчно де, инак самата сметка няма как да се прикачи никъде ама може и убава стратегия да се направи и почти да е сигурно да се спечели демек

2. The Following User Says Thank You to kypa For This Useful Post:

alba (08-01-2020)

3. #22 Collapse Post
    tretipip is offline
    Централна банка
    Yeehaw

tretipip е радост за учите tretipip е радост за учите tretipip е радост за учите tretipip е радост за учите tretipip е радост за учите tretipip е радост за учите tretipip е радост за учите tretipip е радост за учите tretipip's Avatar
    Accrued Payments
    5,413.75 USD
    Thanks
    229
    с бонбонукса може да се копирват сделки ръчно де, инак самата сметка няма как да се прикачи никъде ама може и убава стратегия да се направи и почти да е сигурно да се спечели демек
    Бонус сметката си е ограничена сметка, но все пак е бонус сметка!

4. The Following User Says Thank You to tretipip For This Useful Post:

alba (08-01-2020)

5. #23 Collapse Post
    bakop is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

bakop има невероятно излъчване bakop има невероятно излъчване bakop's Avatar
    Accrued Payments
    1,167.21 USD
    Thanks
    51
    е зашо да не може ? Нали си е реална сметка просто е захранена с бонус пари, които не може дасе дръпнат. Или греша ?

6. The Following User Says Thank You to bakop For This Useful Post:

alba (08-01-2020)

7. #24 Collapse Post
    GeorgiRR is offline
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Accrued Payments
    20,215.95 USD
    Thanks
    9,283
    http://www.worldtopinvestor.com/pub/index

За четири месеца и косур време, като гледам каква доходоностност правят, нещо почвам да се съмнявам. Некак си не се връзват нещата.

8. The Following 7 Users Say Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

alba (08-01-2020), Unregistered (6)

9. #25 Collapse Post
    alba is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    10,010
    Да ви питам за едно състезание с демо сметки. Нормално ли е да няма класиране? В смисъл, че чак като мина половината срок на състезанието се появи една странна класация. Само първите пет и то единствено като имена и без да се знае какви са им натрупаните печалби. Може и да греша, но аз си мисля, че е правилно да има постоянно класиране с всички участници в състезанието. Така по всяко време да се вижда как се развиват нещата. Това най-малкото гарантира, че всичко ще е коректно и честно. Уж този брокер се води с висок рейтинг, но това със състезанието много ме учуди и смятам, че не е правилно. Кажете и вие какво мислите по въпроса?

10. The Following 4 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

minkov (08-01-2020), Unregistered (3)

11. #26 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    28,464
    Quote Originally Posted by alba View Post
    Да ви питам за едно състезание с демо сметки. Нормално ли е да няма класиране? В смисъл, че чак като мина половината срок на състезанието се появи една странна класация. Само първите пет и то единствено като имена и без да се знае какви са им натрупаните печалби. Може и да греша, но аз си мисля, че е правилно да има постоянно класиране с всички участници в състезанието. Така по всяко време да се вижда как се развиват нещата. Това най-малкото гарантира, че всичко ще е коректно и честно. Уж този брокер се води с висок рейтинг, но това със състезанието много ме учуди и смятам, че не е правилно. Кажете и вие какво мислите по въпроса?
    Що не прочетеш условията на състезанието - може това да са част от условията.
    И що не питаш организаторите.
    Иначе ние какво мислим, че трябва да е няма никакво значение, но като цяло който дава парите, той определя правилата

12. The Following 4 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

alba (08-01-2020), GeorgiRR (08-02-2020), Unregistered (2)

13. #27 Collapse Post
    alba is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    10,010
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Що не прочетеш условията на състезанието - може това да са част от условията.
    И що не питаш организаторите.
    Иначе ние какво мислим, че трябва да е няма никакво значение, но като цяло който дава парите, той определя правилата
    Не са част от условията. Дори напротив. В условията беше даден линк с обяснението, че на него може да се следи класирането. Само че после се оказа, че там ще се показват само моментни класирания, които са ги озаглавили чекпойнт. Като питах организаторите те ми пратиха линк към условията, които съм чела вече няколко пъти. Все пак накрая ми казаха да питам по имейла. След един ден там ме успокоиха, че ще мога да видя класирането на три чекпойнта - по средата, ден преди края и финалното. Само че що за класиране е това да ти покажат само първите 5 участника и то само имена без конкретните натрупани суми. Аз затова ви питам вас, защото не съм участвала в състезания, а тук може да има хора, които имат опит. Да този брокер обещава 3000 долара за първо място, но каква е гаранцията, че изобщо ще ги даде? Според мене цялото състезание беше, за да ми получат имената, телефона и имейла. Всеки ден ме заливат с реклами и телефонни обаждания за някакви обучения и семинари. Просто си прозира, че е евтин маркентингов трик. Смятам, че ако има истинско състезание още в началото трябва да се знае колко души участват и по всяко време да има достъп до класирането. При това с имена и суми. Защото сега нищо не пречи да метнат някакво измислено име, че печели първо место и готово. Аз се движех доста добре, но като нямах база за сравнение логично се отказах и дори си изтрих акаунта и се отписах, за да спрат с досадните им обаждания и имейли. Уж уважаван австралийски брокер с висок рейтинг, но така не се привличат нови клиенти.

14. The Following 6 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

GeorgiRR (08-02-2020), Unregistered (5)

15. #28 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    10,293
    Явно са им такива условията, и те са си го написали. Това, че теб не те устройва си е е твой проблем: те предлагат- ти избираш. До средата на състезанието търгуваш като за световно, на чекпойнта правиш съпоставка къде се намираш в класацията. И решаваш дали има смисъл да продължиш или не.

16. The Following User Says Thank You to Fafa For This Useful Post:

Unregistered (1)

17. #29 Collapse Post
    GeorgiRR is offline
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Accrued Payments
    20,215.95 USD
    Thanks
    9,283
    Класациите в демо състезанията обикновено приключват с бонуКс за призовите места. За един мършав бонуКс да са манипулира класацията малко неестествено ми се види. Па знае ли чивяк.

18. The Following 2 Users Say Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

alba (08-02-2020), minkov (08-02-2020)

19. #30 Collapse Post
    alba is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    10,010
    Не става дума дали мене ме устройват тези условия. Би трябвало да има ясен стандарт за провеждането му. Във всяко състезание обикновено има база за сравнение. Дали е време или точки, но винаги е ясно каква е разликата между участниците. Тука дори не е ясно колко души участват. На чекпойнта няма как да направиш съпоставка, защото ако не си между първите 5 не знаеш с колко те водят, защото няма резултати. Само си представете финал на 100 метра бягане на олимпийски игри. Всеки участник бяга поотделно и то без да се вижда какви са му резултатити. След като всички преминат разстоянието излиза един съдия и казва името на печелившия.

20. The Following 4 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

Unregistered (4)

+ Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast