Виж резултатите на анкетата: Каква марка телефон ползвате?

Гласували
32. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • LG

1 3,13%
  • Iphone

3 9,38%
  • Huawei

5 15,63%
  • Lenovo

4 12,50%
  • Samsung

10 31,25%
  • Nokia

3 9,38%
  • Prestigio

0 0%
  • Xiaomi

6 18,75%
  • Meizu

0 0%
  • Sony

2 6,25%
  • HTC

0 0%
  • Друг

6 18,75%
Анкета с повече от един глас.
+ Отговор в тема
Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 4 5 6
Резултати от 51 до 60 от общо 60

Тема: Каква марка телефон ползвате?

1. #51 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    gambletrade не е на линия
    Баннат
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите Аватара на gambletrade
    Начислени плащания
    3,797.82 USD
    Благодарности
    5 855
    Благодарили са му 12 278 Пъти в
    3 102 Поста
    Цитирай Първоначално написано от hanuman Виж мнението
    Колеги, как да науча клавиатурата на телефона да не ме поправя, че си ги прави едни... после аз трябва да я поправям.
    От настройките на клавиатурата изключваш автокорекцията и подсказванията.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 4 потребители изказват благодарности на gambletrade за полезния пост:

hanuman (21-03-2020), minkov (20-06-2021), Emil Enchev (20-06-2021), kypa (21-06-2021)

3. #52 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    glori96 не е на линия
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

glori96 е по пътя на славата Аватара на glori96
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    0
    Благодарили са му 30 Пъти в
    21 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Използвам телефона предимно за разговори и влизане в социалните мрежи! За всичко останало използвам компютър!

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. Следните 2 потребители изказват благодарности на glori96 за полезния пост:

Emil Enchev (20-06-2021), kypa (21-06-2021)

5. #53 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    hanuman е на линия
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Начислени плащания
    14,274.68 USD
    Благодарности
    31 276
    Благодарили са му 28 210 Пъти в
    9 171 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Аз си смених наскоро телефона, ползвах последно хуавей, но сега който взех е Моторола, доволен съм стабилна машинка, времето ще покаже колко е здрава, но засега добре се държи.
    Последна редакция от hanuman : 18-06-2021 на 16:58

6. Следните 6 потребители изказват благодарности на hanuman за полезния пост:

minkov (18-06-2021), Spekulanta (18-06-2021), gambletrade (18-06-2021), L&T (20-06-2021), Emil Enchev (20-06-2021), kypa (21-06-2021)

7. #54 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    L&T не е на линия
    Старши дилър
    Bahagia

L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще Аватара на L&T
    Начислени плащания
    34.19 USD
    Благодарности
    1 126
    Благодарили са му 1 914 Пъти в
    628 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Аз съм със Xiaomi, добра машинка. По принцип харесвам Huawei, но този път се подведох. Когато дойде време да го сменя пак ще си мина на Huawei. Върша всичко на телефона, и за това гледам да си взема някой по - добър. Е не за 2000лв, може би към средния клас до към 700 - 800лв.

8. Следните 4 потребители изказват благодарности на L&T за полезния пост:

minkov (20-06-2021), nelitobg (20-06-2021), Emil Enchev (20-06-2021), kypa (21-06-2021)

9. #55 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    nelitobg не е на линия
    Стажант
    Не е зададено настроение

nelitobg скоро ще бъде известен Аватара на nelitobg
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    102
    Благодарили са му 125 Пъти в
    54 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Аз съм със Sony. Съпругът ми си беше харесал един и аз да не видя от него и хоп новогодишен подарък. Вече е на почти три години, бая скъпа играчка беше тогава, но да чукна на дърво е железен. Не ме е предал грам, работи безотказно, доста прецизно и много бързо.

10. Следните 3 потребители изказват благодарности на nelitobg за полезния пост:

Emil Enchev (20-06-2021), hanuman (20-06-2021), kypa (21-06-2021)

11. #56 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 397
    Благодарили са му 58 938 Пъти в
    17 647 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Всички са доволни от телефоните си, и всеки си взима такъв какъвто му е по "джоба" . И каквато работа иска да му върши.
    Аз си харесвам високия клас и това е.

12. Следните 7 потребители изказват благодарности на Fafa за полезния пост:

Emil Enchev (20-06-2021), kypa (21-06-2021), Hерегистриран (5)

13. #57 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    hanuman е на линия
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Начислени плащания
    14,274.68 USD
    Благодарности
    31 276
    9 171 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Наложи се да прехвърлям едни файлове и се оказа , че няма wi-fi direct на моторолката ми ,е това не го очаквах, няма и вградено приложение за звукозапис, не че е трудно да се инсталира, но все пак.

14. Следните 3 потребители изказват благодарности на hanuman за полезния пост:

Emil Enchev (20-06-2021), kypa (21-06-2021), Hерегистриран (1)

15. #58 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Emil Enchev не е на линия
    Централна банка
    Semilir

Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Аватара на Emil Enchev
    Град
    София
    Начислени плащания
    3,587.63 USD
    Благодарности
    9 805
    Благодарили са му 8 990 Пъти в
    3 543 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Рядко сменям телефон. Трябва тотално да ме предаде. То май с всичко е така. И с жената, и с колата включително. Много ме мързи да се занимавам с глупости.
    От 1000 и повече години си карам с едно Галакси S4.
    Много дурако устойчива и вярна машинка. Към момента не виждам основателна причина да го сменям.
    Преди него, пак около 1000 години бях със Sony Ericsson P910i.
    Накрая Съкровището ми купи Галаксито и ме изнуди да го сменя.
    Здрав телефон - голям шок преживя Батко тогава.

Ханумански, първото ми ГСМ-че ми беше Моторолка. Желязно тухле, ама с много дървено меню.
    То, не че и другите бяха много свят, ама тая определено си беше пръчка.
    Тогава само ми беше контакта с телефон Моторола.
    " ... Повярвайте ми: по-дивна, по-прекрасна, по-нежна страна от България няма! Дори бедни да сте, работете за нея. Тук умрете. Тя е земята, която ви храни и закриля. Заклевам ви, никога не я изоставяйте! ... " Атанас Буров

16. Следните 2 потребители изказват благодарности на Emil Enchev за полезния пост:

kypa (21-06-2021), Hерегистриран (1)

17. #59 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kypa не е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    219 614
    Благодарили са му 65 601 Пъти в
    21 151 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от hanuman Виж мнението
    Наложи се да прехвърлям едни файлове и се оказа , че няма wi-fi direct на моторолката ми ,е това не го очаквах, няма и вградено приложение за звукозапис, не че е трудно да се инсталира, но все пак.
    С точка за достъп от другото устройство и ФТП не става ли?
    Ако другото устройство е компютър с Уйндоз в Уйндоза от 7 нататък има вградена функционалност за точка за достъп. Малко тегаво се управлява обаче - от командния ред, няма графичен интерфейс. netsh wlan set/start/stop
    Талихон язе Самсунг от почти най-евтините закупих, пари на китайци гледам колкото може по-малко да давам.
    ☀️ ☀️ ☀️

18. Следните 3 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

hanuman (21-06-2021), Hерегистриран (2)

19. #60 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    hanuman е на линия
    Централна банка
    Semilir

Град
    Варна
    Начислени плащания
    14,274.68 USD
    Благодарности
    31 276
    9 171 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    С точка за достъп от другото устройство и ФТП не става ли?
    Ако другото устройство е компютър с Уйндоз в Уйндоза от 7 нататък има вградена функционалност за точка за достъп. Малко тегаво се управлява обаче - от командния ред, няма графичен интерфейс. netsh wlan set/start/stop
    Талихон язе Самсунг от почти най-евтините закупих, пари на китайци гледам колкото може по-малко да давам.
    Не знам, не ми се наложи да пробвам, а с китайците нямам проблем да им дам някой лев, стига да ми върши работа. Засега се надявам скоро да не избирам нов поне следващите 2-3 години.

20. Следният потребител изказва благодарност на hanuman за полезния пост:

kypa (21-06-2021)

+ Отговор в тема
Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 4 5 6

Абонирайте се за тази тема : 1

Отворен

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си