Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit

View Poll Results: Каква марка телефон ползвате?

Voters
10. You may not vote on this poll
  • LG

1 10.00%
  • Iphone

1 10.00%
  • Huawei

2 20.00%
  • Lenovo

1 10.00%
  • Samsung

5 50.00%
  • Nokia

1 10.00%
  • Prestigio

0 0%
  • Xiaomi

0 0%
  • Meizu

0 0%
  • Sony

0 0%
  • HTC

0 0%
  • Друг

1 10.00%
Multiple Choice Poll.
+ Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Централна банка
    Riang

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    7,428.71 USD
    Thanks
    1,554

Каква марка телефон ползвате?

В последно време ползвам телефона доста за търговия, та ми е интересно какъв модел телефон ползвате?
    Movie Trailers | Музика на MAX | Вярвай в красотата на мечтите си!

2. The Following 5 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

borkooo_pz (02-11-2019), GeorgiRR (02-12-2019), minkov (02-11-2019), Stancho82 (02-28-2019), Unregistered (1)

3. <a href="http://www.mt5.com/">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    7,016.35 USD
    Thanks
    14,350
    Аз ползвам айфон, но ако става въпрос за търговия с мобилния мт4 за двете основни системи - айос и андроид приложението няма никаква видима разлика и работи еднакво добре и на двете и предлага една и съща функционалност и визия

5. The Following 3 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

borkooo_pz (02-11-2019), emoyambol (02-11-2019), kypa (02-12-2019)

Централна банка
    Riang

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    7,428.71 USD
    Thanks
    1,554
    Да, би трябвало наистина да няма разлика, въпроса по-скоро трябваше да бъде от коя марка сте доволни за цялостната му работа.

7. The Following 3 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

borkooo_pz (02-11-2019), minkov (02-11-2019), Unregistered (1)

Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    7,016.35 USD
    Thanks
    14,350
    Моите наблюдения са, че който е ползвал айфон е почти немислимо да мине на андроид или ако мине ще е за много кратко.
    Става въпрос и за телефоните и за таблетите
    Просто разликата в качеството на двете системи е толкова голяма, че няма никаква база за сравнение, както и няма никакъв шанс в обозримо бъдеще андроид да се доближи до iOs по качество

9. The Following 6 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

borkooo_pz (02-11-2019), emoyambol (02-11-2019), GeorgiRR (02-12-2019), kypa (02-12-2019), Spekulanta (02-12-2019), Unregistered (1)

Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    4,787.90 USD
    Thanks
    32,903
    Аз съм с два LG някакво ноте ,и два самсунга s 8 и 7 - какво отпадне ,но за търгуване не ми е удобен никой .Таблета ми е екстра ,има и за сим карта .С него от мобилните ми е добре .Телефоните ги ползвам рядко и то само да видя цената .Не са ми удобни да пускам и затварям позиции.
    Не си заменям таблета и лаптопа за никакви телефони .

11. The Following 5 Users Say Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

emoyambol (02-11-2019), GeorgiRR (02-12-2019), kypa (02-12-2019), minkov (02-11-2019), Spekulanta (02-12-2019)

Централна банка
    Riang

Натрупан бонус
    7,428.71 USD
    Thanks
    1,554
    колкото по-широк дисплей по-добре за търговия, но относно разликите между айфон и останалите, то и цената е драстична :d

13. The Following 5 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

borkooo_pz (02-11-2019), GeorgiRR (02-12-2019), kypa (02-12-2019), minkov (02-11-2019), Unregistered (1)

Централна банка
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    7,016.35 USD
    Thanks
    14,350
    Quote Originally Posted by borkooo_pz View Post
    Аз съм с два LG някакво ноте ,и два самсунга s 8 и 7 - какво отпадне ,но за търгуване не ми е удобен никой .Таблета ми е екстра ,има и за сим карта .С него от мобилните ми е добре .Телефоните ги ползвам рядко и то само да видя цената .Не са ми удобни да пускам и затварям позиции.
    Не си заменям таблета и лаптопа за никакви телефони .
    Малии Борко, то това са 5 телефона, как се оправяш с всичкото това нещо?
    Аз имам един телефон и от време на време имам желание да го изхвърля, че много звъни
    А иначе таблети и аз имам няколко и мисля, че са много полезни за всичко, особено при пътуване с колата за отдалечен достъп до офисните компютри са перфектни

15. The Following 5 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

emoyambol (02-11-2019), kypa (02-12-2019), Novak (02-12-2019), Spekulanta (02-12-2019), Unregistered (1)

Централна банка
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    7,016.35 USD
    Thanks
    14,350
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    колкото по-широк дисплей по-добре за търговия, но относно разликите между айфон и останалите, то и цената е драстична :d
    Вярно, че има разлика в цената, ама си струва.
    В къщи имам освен айпадите и два андроидс - един самсунг и един алкател май, дето ми ги дадоха от виваком безплатно като готин клиент - ми даже внучето дето е на 3 години и половина като му дам андроида и вика не, дядо дай ми айпада, този го не искам.

17. The Following 3 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

emoyambol (02-11-2019), kypa (02-12-2019), Spekulanta (02-12-2019)

Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    4,787.90 USD
    Thanks
    32,903
    На марки не робувам ,ако е за мен ,никога няма да дам толкоз пари за телефон ,и не давам
    Нямам навик да им треперя ,и често ги мяткам ,добре че са измислили протектори хората .Имам един Сони Ериксон - от преди 15 години ,хвърча от втория етаж ,в басейна пада и си работи още .
    Та за марките - " прекара " ме детето за един Хуавей подарък на баща му ,та те били много по - добри от Самсунг .Като цена са същите ,но имали много повече екстри . За мен е необходимост .

19. The Following 4 Users Say Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

emoyambol (02-12-2019), kypa (02-12-2019), minkov (02-11-2019), Spekulanta (02-12-2019)

20. Bitcoin
    Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta's Avatar
    Натрупан бонус
    5,720.46 USD
    Thanks
    13,491
    Аз ползвам Huawei и не че правя някаква реклама
    Ама съм много доволен от машинката
    МТ4 андроид системата си работи без проблем
    “Няма никакво значение дали си прав или не. Важното е колко печелиш, когато си прав и колко губиш, когато грешиш”

22. The Following User Says Thank You to Spekulanta For This Useful Post:

Alex1977 (02-18-2019)

+ Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread