Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5
    Централна банка
    Не е зададено настроение

prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,013.72 USD
    Thanks
    2,071

Търговия с дълг

Отварям нова тема и дано съм полезна за някои
    Търговия със задлъжнялост, нищо че доходността е ниска но все пак носи доходност и не е чак толкова рисково в сравнение с друг вид търговия
    ще помоля за мнения ако някой вече търгува тук
    Trust Me, I'm an "Engineer"

2. The Following 6 Users Say Thank You to prodi For This Useful Post:

borkooo_pz (11-27-2018), Happy68 (11-28-2018), kypa (11-28-2018), minkov (11-27-2018)

3. <a href="https://www.instaforex.com/company_news">Форекс портал</a>
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    2,028.37 USD
    Thanks
    1,125
    Subprime mortgage crisis или mortgage-backed securities или пък collateralized debt obligations ринг а бел? Тогава също нискорискови дългове се търгуваха Докато не се обезцениха до нулата, та и по-надоле Да ме прощаваш за скепсиса

5. The Following 7 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

borkooo_pz (11-27-2018), Happy68 (11-28-2018), kypa (11-28-2018), minkov (11-27-2018), Novak (11-28-2018), prodi (11-27-2018), Unregistered (1)

Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak's Avatar
    Натрупан бонус
    13,658.24 USD
    Thanks
    4,606
    Такова нещо не само от финансова гледна точка няма да пипна, дори и да беше печелившо, то става, но при определени похвати, които не одобрявам. Смятам че това е най-мръсния бизнес на финансовите пазари. Зад тази работа седят човешки съдби и дори и да е в някаква степен урегулирано и колкото и да е печелившо не го желая.
    Small, small but a shark

7. The Following 5 Users Say Thank You to Novak For This Useful Post:

Happy68 (11-28-2018), kypa (11-28-2018), minkov (11-28-2018), Unregistered (2)

Централна банка
    Bahagia

Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68's Avatar
    Натрупан бонус
    3,779.86 USD
    Thanks
    7,437
    Quote Originally Posted by Novak View Post
    Такова нещо не само от финансова гледна точка няма да пипна, дори и да беше печелившо, то става, но при определени похвати, които не одобрявам. Смятам че това е най-мръсния бизнес на финансовите пазари. Зад тази работа седят човешки съдби и дори и да е в някаква степен урегулирано и колкото и да е печелившо не го желая.
    а си мислех, че само аз съм някаква такава крива, .... да, от много години си го мисля точно това - имала съм си работа с такива фирми като лице от двете страни и ми е много мръсно, гадно ...
    Безплатен обяд няма!

9. The Following 2 Users Say Thank You to Happy68 For This Useful Post:

kypa (11-28-2018), minkov (11-28-2018)

10. FxCopy
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    22,099.63 USD
    Thanks
    142,289
    Те това да няма нещо общо с ония колекторските фирми?
    Щот на мене още ми се обаждат за едни сметки от преди кризата (2008 година), вече осма или десета фирма поред.
    Т.е. явно са го изтъргували тоз дълг помежду си и явно не са прокопсали особено от тая търговия.
    Then it comes to be that the soothing light
    At the end of your tunnel
    Is just a freight train coming your way

12. The Following 2 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

minkov (11-28-2018), Unregistered (1)

+ Reply to Thread