Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 23 of 27 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 ... LastLast
Results 221 to 230 of 265
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

ForexTools е по пътя на славата ForexTools's Avatar
    Натрупан бонус
    0.00 USD
    Thanks
    2
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Е то възвеличаването на собственото таковата си е българска традиция открай време, далеч не съм само язе. Ама трябва малко по-Имплицитно да се споменава, иначе Началника се сърди.

Иначе на мене други термин дето новите колеги (колеги - мн.ч., това са съвсем различни хора дето нямат нищо общо помежду си) употребяват ми направи впечатление - Разкешвам. Язе досега не бях го чувал, а на Гроша всички Разкешват. По 1 К.
    Аз лично я ползвам от.... бяха само Делтите на пазара.... за другите не знам.Пиши в Гугъл може и там да я има. Иначе много се радвам, че различни хора имаме нещо общо помежду си - Грош! Къде има други разкешвания по 1к?

2. The Following User Says Thank You to ForexTools For This Useful Post:

kypa (12-06-2018)

3. FxCopy
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    5,671.50 USD
    Thanks
    12,779
    Освен разкешване, аз викам да въведем и друг термин - да ЗАГРОШИМ, щото тези хора дето нямат нищо общо помежду си затова са тук за да ни накарат да ЗАГРОШИМ

5. The Following 4 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

gambletrade (12-06-2018), kypa (12-06-2018), Mateev (12-06-2018), Novak (12-06-2018)

Главен дилър
    Terinspirasi

Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev's Avatar
    Натрупан бонус
    3,427.57 USD
    Thanks
    1,515
    Не разбрах за какво приказваш. Явно ме бъркаш с някой друг ......

ПС: Този мой постинг е в отговор на един просташни постинг на oniqtam, който шефа го изтри. Най-добре е да изтрие и отговора ми, иначе остава да виси във въздуха.
    Last edited by Mateev; 12-06-2018 at 02:34 PM.
    Всеки знае какво знае, но никой не знае какво не знае. Следователно всеки се къпе в море от самозаблуди, и рано или късно се дави.
    Най-смелите плувци са тези, които живеят в най-дълбока самозаблуда. Те се давят първи. Победител е този, който се удави последен.

7. The Following User Says Thank You to Mateev For This Useful Post:

kypa (12-06-2018)

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    22,099.63 USD
    Thanks
    142,289
    Новия девиз - "Да Загрошим по 1 К." Даже е в крак с Европейските Ценности.

Quote Originally Posted by ForexTools View Post
    Къде има други разкешвания по 1к?
    На Инстата на петрола.
    Then it comes to be that the soothing light
    At the end of your tunnel
    Is just a freight train coming your way

9. The Following 3 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

Mateev (12-06-2018), Novak (12-06-2018), Unregistered (1)

Прохождащ
    Не е зададено настроение

dimarata е недостатъчно известен dimarata's Avatar
    Натрупан бонус
    0.00 USD
    Thanks
    0
    Здравейте
    Прочетах темата и както стана ясно един човек е създал този грош продал е 1 400 000 гоша и парите се събират в някаква каса, която си е негова / понеже няма на кого друг да е/ и с ресурса там се поддържа цената на гроша и се гарантира някаква сигурност.
    Въпросът ми се състои в това, кой би попречил на собственика на грошовете, който е продал всеки един от тези на пазара , да прибере парите от касата и да си направи някакъв друг шиткойнт както се изразявате. Какво би станало с хората, които притежават това нещо? Никой не би трябвало да има контрол върху средствата в тази каса освен създателя на гроша, който закономерно е продал нещо и е получил пари или друго нещо най-общо казано. Бих бил благодарен, ако някой отдели време и даде обяснение на поставения от мен въпрос.

11. The Following 4 Users Say Thank You to dimarata For This Useful Post:

Unregistered (4)

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    22,099.63 USD
    Thanks
    142,289
    Откъм цена почти го докарали да изглежда добре, ама обема много тъничък. Дали са изпълнени всичките ордери по пътечката?

"Аз ще Разкеша, а за вас по 1 К." - Иван

Then it comes to be that the soothing light
    At the end of your tunnel
    Is just a freight train coming your way

13. The Following 2 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

Unregistered (2)

Прохождащ
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    0.00 USD
    Thanks
    2
    Quote Originally Posted by dimarata View Post
    Здравейте
    Прочетах темата и както стана ясно един човек е създал този грош продал е 1 400 000 гоша и парите се събират в някаква каса, която си е негова / понеже няма на кого друг да е/ и с ресурса там се поддържа цената на гроша и се гарантира някаква сигурност.
    Въпросът ми се състои в това, кой би попречил на собственика на грошовете, който е продал всеки един от тези на пазара , да прибере парите от касата и да си направи някакъв друг шиткойнт както се изразявате. Какво би станало с хората, които притежават това нещо? Никой не би трябвало да има контрол върху средствата в тази каса освен създателя на гроша, който закономерно е продал нещо и е получил пари или друго нещо най-общо казано. Бих бил благодарен, ако някой отдели време и даде обяснение на поставения от мен въпрос.
    Идеята на прословутата каса е да има ликвидност или ако се получи някакво ненормално движение на криптопазара (понеже той е нерегулиран, и няма кой да спре търговията ако BTC/USD направи спайк с големи амплитуди). Почти година нещата криво ляво са ОК. Питането ти е ако реша да забегна с парите... Няма, или поне аз не знам как мога да гарантирам, че това няма да се случи (докато не се появят някакви форми на регулация). Което означава, че или трябва да изчакаш криптопазара да стане под регулация, или не се занимаваш с Грош. Има толкова много избор на този пазар, че не би трябвало да ти е проблем да избереш токен или койн, който ти гарантира това което питаш. До колкото съм запознат tether https://tether.to/ гарантираха, че парите са в банка. Провери и ако това е което търсиш, значи това е твоя койн. 99.99% от хората няма да изберат Грош точно както и ти, с тези съмнения или предположения. Има и % хора които този риск ги устройва или е поносим и го правят... Въпрос на личен избор и преценка.Хиляди токени и койни има, и дай боже да стават повече и най-разнообразни, за да може всеки човек да си избере този който най му допада. Знам, че много хора това "еднолично" при Грош ги дразни... Така съм решил, преценил и така съм пуснал токена. На който не му харесват условията на Грош, да не се занимава с него. Но цяла година има пазар... крив прав, хубав лош.... точно защото има каса.

15. The Following 6 Users Say Thank You to ForexTools For This Useful Post:

Unregistered (1)

Прохождащ
    Не е зададено настроение

oniqtam е недостатъчно известен oniqtam's Avatar
    Натрупан бонус
    0.00 USD
    Thanks
    0
    Усещам че тишината настъпва, всички докторанти по байганьовщина се изчерпиха, други се още мислят ще съм някав с 2 аканунта и си говоря сам

3-ти пък вижда че цената се върна към норманото, а не може да види траде хисторито и пита "Дали са изпълнени всичките ордери по пътечката" е провери е мързел!

Какво гледаш през МТ, тва да не ти е ЦФД ще през там да го гледаш. Те хората са го измисли, но сме анти-модернистите и си харесваме панти века шитни

Едит:
    https://www.youtube.com/watch?v=CThdqKH6UJo ето и туториал, да те улесня

17. The Following 4 Users Say Thank You to oniqtam For This Useful Post:

Unregistered (4)

Прохождащ
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    0.00 USD
    Thanks
    2
    Quote Originally Posted by oniqtam View Post
    Усещам че тишината настъпва, всички докторанти по байганьовщина се изчерпиха, други се още мислят ще съм някав с 2 аканунта и си говоря сам

3-ти пък вижда че цената се върна към норманото, а не може да види траде хисторито и пита "Дали са изпълнени всичките ордери по пътечката" е провери е мързел!

Какво гледаш през МТ, тва да не ти е ЦФД ще през там да го гледаш. Те хората са го измисли, но сме анти-модернистите и си харесваме панти века шитни
    Това което си писал и е изтрито от форума съм го снимал и ще го проверя!!!

19. <a href="http://www.mt5.com/">Форекс портал</a>
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

oniqtam е недостатъчно известен oniqtam's Avatar
    Натрупан бонус
    0.00 USD
    Thanks
    0
    Quote Originally Posted by ForexTools View Post
    Това което си писал и е изтрито от форума съм го снимал и ще го проверя!!!
    Ето ти направо линкове за по бързо

Преди схемата (даже се вижда тяхната социална мрежа)
    https://web.archive.org/web/20171007....trader.bg:80/
    Авус капитал са

след 13-ти ноември, след номера - Тогава БЧ се дигна рясно и на другия ден се преби и така милите трейдари с замразени сделки си гръмнаха сметките и цялото оправдание че те "Скалпират" не това е провит правилата и другите к*рвенски оправдания

https://web.archive.org/web/20171113...www.trader.bg/
    Традинг 212

Ето и новините
    https://www.reddit.com/r/StockMarket...ading212_scam/
    https://www.coindesk.com/millions-go...trading-freeze
    https://finance.yahoo.com/news/milli...l?guccounter=1

Но в наще БГ форими няма и гък за тая схема, ЗАЩО - ем техни хора, обикалят си из форумите, плюят всико освен техните л*йна, после се правят на света вода ненапита!

21. The Following 5 Users Say Thank You to oniqtam For This Useful Post:

kypa (12-06-2018), Unregistered (4)

+ Reply to Thread
Page 23 of 27 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 ... LastLast