Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6 7 8 9 LastLast
Results 71 to 80 of 81
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,151
    Quote Originally Posted by Happy68 View Post
    Я да попитам - ако коментирам в някоя от тези, състезателните теми, но писането ми не е по правилата, вредя ли на собственика на темата? Или просто мнението няма да се зачита? Че аз не смея да пиша - най-малкото, защото до 500 не мога да ги докарам
    Не, но постът ще бъде дисквалифициран.

2. The Following 2 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

Happy68 (11-13-2018), kypa (Yesterday)

3. <a href="http://www.mt5.com/">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Bahagia

Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68's Avatar
    Натрупан бонус
    3,779.86 USD
    Thanks
    7,437
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Не, но постът ще бъде дисквалифициран.
    ее, мерси - значи мога да си пиша спокойно .
    Безплатен обяд няма!

5. The Following 2 Users Say Thank You to Happy68 For This Useful Post:

borkooo_pz (11-15-2018), kypa (Yesterday)

Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin's Avatar
    Натрупан бонус
    2,668.76 USD
    Thanks
    6,315
    Моля за съдействие. Пуснах състезателна тема :https://forum.bg/showthread.php?5912...80%D0%B5%D0%B4

Само че пропуснах в началото на заглавието да напиша Преглед.

7. The Following 4 Users Say Thank You to Marin For This Useful Post:

kypa (Yesterday), Unregistered (3)

Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,151
    Quote Originally Posted by Marin View Post
    Моля за съдействие. Пуснах състезателна тема :https://forum.bg/showthread.php?5912...80%D0%B5%D0%B4

Само че пропуснах в началото на заглавието да напиша Преглед.
    Темата е редактирана, но тази и темата за криптовалутите трудно биха могли да се впишат в категорията "Преглед".
    За да се впишат, то трябва да има някакво сравнение или някаква класация, която да е обработена от автора на темата.

9. The Following 2 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

kypa (Yesterday), Marin (11-15-2018)

Централна банка
    Halus

saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten's Avatar
    Натрупан бонус
    3,700.06 USD
    Thanks
    518
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Темата е редактирана, но тази и темата за криптовалутите трудно биха могли да се впишат в категорията "Преглед".
    За да се впишат, то трябва да има някакво сравнение или някаква класация, която да е обработена от автора на темата.
    Ми така де ,поне статистика да имаше колко сделки направило , колко спред платило, колко са му върнали, тогава може и на преглед да стане ,а то така на сухо, трудно се преглъща
    Форекса е финансово оръжие за масово поразяване

11. The Following User Says Thank You to saxsten For This Useful Post:

kypa (Yesterday)

Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin's Avatar
    Натрупан бонус
    2,668.76 USD
    Thanks
    6,315
    Quote Originally Posted by saxsten View Post
    Ми така де ,поне статистика да имаше колко сделки направило , колко спред платило, колко са му върнали, тогава може и на преглед да стане ,а то така на сухо, трудно се преглъща
    Чакай малко. Не е нужно всичкото да е в един пост. Това все пак е цяла тема.
    Има време.

13. The Following 16 Users Say Thank You to Marin For This Useful Post:

kypa (Yesterday), Unregistered (15)

Централна банка
    Riang

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    6,825.70 USD
    Thanks
    1,445
    То било 500 символа, а аз 500 думи пиша...цели романи...дано не ми се смеете на правописа
    Movie Trailers | Музика на MAX | Вярвай в красотата на мечтите си!

15. The Following 3 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

Happy68 (11-22-2018), kypa (Yesterday), lyubo (11-22-2018)

Администратор
    Mengintai

Thanks
    1,151
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    То било 500 символа, а аз 500 думи пиша...цели романи...дано не ми се смеете на правописа

Мненията и благодарностите участват ли в бонус кампанията?
    Да, постовете в раздела за кампанията участват и в бонус кампанията.
    Но бонус от благодарностите не се начислява към тях.

17. The Following User Says Thank You to privelege For This Useful Post:

kypa (Yesterday)

Форекс гуру
    Mengintai

lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo's Avatar
    Натрупан бонус
    1,898.76 USD
    Thanks
    8,238
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    То било 500 символа, а аз 500 думи пиша...цели романи...
    Напротив Емо не беше смешно, а толкова увлекателно, че НЕ разбрах кога го прочетох, стори ми се толкова бързо сякаш за секунди, но чувствах, че още ми се чете от написаното от теб в този ти пост: https://forum.bg/showthread.php?5916...=1#post1799260

Никога не съм чел токова дълъг пост, у който и да било форум, но когото е от недрата на човешката душа, текста сам се четеше. БЛАГОДАРЯ ти за него.

Продължавай с Романите !

19. The Following 3 Users Say Thank You to lyubo For This Useful Post:

emoyambol (11-22-2018), Happy68 (11-22-2018), kypa (Yesterday)

20. Lamborghini Huracan
    Централна банка
    Riang

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    6,825.70 USD
    Thanks
    1,445
    Quote Originally Posted by lyubo View Post
    Напротив Емо не беше смешно, а толкова увлекателно, че НЕ разбрах кога го прочетох, стори ми се толкова бързо сякаш за секунди, но чувствах, че още ми се чете от написаното от теб в този ти пост: https://forum.bg/showthread.php?5916...=1#post1799260

Никога не съм чел токова дълъг пост, у който и да било форум, но когото е от недрата на човешката душа, текста сам се четеше. БЛАГОДАРЯ ти за него.

Продължавай с Романите !
    Благодаря ти!
    Movie Trailers | Музика на MAX | Вярвай в красотата на мечтите си!

22. The Following 2 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

kypa (Yesterday), lyubo (11-22-2018)

+ Reply to Thread
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6 7 8 9 LastLast

Tags for this Thread