Closed Thread
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6 7 8 9 LastLast
Results 71 to 80 of 84

Thread: Кампания "ТОП Отговори": Обсъждане (ЕТАП 1)

privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,445
    Quote Originally Posted by Happy68 View Post
    Я да попитам - ако коментирам в някоя от тези, състезателните теми, но писането ми не е по правилата, вредя ли на собственика на темата? Или просто мнението няма да се зачита? Че аз не смея да пиша - най-малкото, защото до 500 не мога да ги докарам
    Не, но постът ще бъде дисквалифициран.
    Thanks  

2. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    For the next steps: All likes given after 21.05.19 will be shown after 21.07.19
    Happy68 is offline
    Централна банка
    Bahagia

Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68's Avatar
    Натрупан бонус
    4,104.05 USD
    Thanks
    7,536
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Не, но постът ще бъде дисквалифициран.
    ее, мерси - значи мога да си пиша спокойно .
    Безплатен обяд няма!
    Thanks  

4. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    Marin is offline
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin's Avatar
    Натрупан бонус
    3,018.17 USD
    Thanks
    6,466
    Моля за съдействие. Пуснах състезателна тема :https://forum.bg/showthread.php?5912...80%D0%B5%D0%B4

Само че пропуснах в началото на заглавието да напиша Преглед.
    Thanks  

6. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,445
    Quote Originally Posted by Marin View Post
    Моля за съдействие. Пуснах състезателна тема :https://forum.bg/showthread.php?5912...80%D0%B5%D0%B4

Само че пропуснах в началото на заглавието да напиша Преглед.
    Темата е редактирана, но тази и темата за криптовалутите трудно биха могли да се впишат в категорията "Преглед".
    За да се впишат, то трябва да има някакво сравнение или някаква класация, която да е обработена от автора на темата.
    Thanks  

8. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    saxsten is offline
    Централна банка
    Halus

saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten's Avatar
    Натрупан бонус
    4,765.91 USD
    Thanks
    582
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Темата е редактирана, но тази и темата за криптовалутите трудно биха могли да се впишат в категорията "Преглед".
    За да се впишат, то трябва да има някакво сравнение или някаква класация, която да е обработена от автора на темата.
    Ми така де ,поне статистика да имаше колко сделки направило , колко спред платило, колко са му върнали, тогава може и на преглед да стане ,а то така на сухо, трудно се преглъща
    Форекса е финансово оръжие за масово поразяване
    Thanks  

10. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    Marin is offline
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin's Avatar
    Натрупан бонус
    3,018.17 USD
    Thanks
    6,466
    Quote Originally Posted by saxsten View Post
    Ми така де ,поне статистика да имаше колко сделки направило , колко спред платило, колко са му върнали, тогава може и на преглед да стане ,а то така на сухо, трудно се преглъща
    Чакай малко. Не е нужно всичкото да е в един пост. Това все пак е цяла тема.
    Има време.
    Thanks  

12. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    7,920.96 USD
    Thanks
    2,058
    То било 500 символа, а аз 500 думи пиша...цели романи...дано не ми се смеете на правописа
    Movie Trailers | Вярвай в красотата на мечтите си!

Thanks  

14. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

Thanks
    1,445
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    То било 500 символа, а аз 500 думи пиша...цели романи...дано не ми се смеете на правописа

Мненията и благодарностите участват ли в бонус кампанията?
    Да, постовете в раздела за кампанията участват и в бонус кампанията.
    Но бонус от благодарностите не се начислява към тях.
    Thanks  

16. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    lyubo is offline
    Централна банка
    Terinspirasi

lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo's Avatar
    Натрупан бонус
    2,603.86 USD
    Thanks
    10,385
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    То било 500 символа, а аз 500 думи пиша...цели романи...
    Напротив Емо не беше смешно, а толкова увлекателно, че НЕ разбрах кога го прочетох, стори ми се толкова бързо сякаш за секунди, но чувствах, че още ми се чете от написаното от теб в този ти пост: https://forum.bg/showthread.php?5916...=1#post1799260

Никога не съм чел токова дълъг пост, у който и да било форум, но когото е от недрата на човешката душа, текста сам се четеше. БЛАГОДАРЯ ти за него.

Продължавай с Романите !
    Thanks  

18. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    7,920.96 USD
    Thanks
    2,058
    Quote Originally Posted by lyubo View Post
    Напротив Емо не беше смешно, а толкова увлекателно, че НЕ разбрах кога го прочетох, стори ми се толкова бързо сякаш за секунди, но чувствах, че още ми се чете от написаното от теб в този ти пост: https://forum.bg/showthread.php?5916...=1#post1799260

Никога не съм чел токова дълъг пост, у който и да било форум, но когото е от недрата на човешката душа, текста сам се четеше. БЛАГОДАРЯ ти за него.

Продължавай с Романите !
    Благодаря ти!
    Movie Trailers | Вярвай в красотата на мечтите си!

Thanks  

20. For the first step: All likes will be shown after 21.05.19
Closed Thread
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6 7 8 9 LastLast

Tags for this Thread