+ Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 2 3 4
Резултати от 31 до 35 от общо 35

Тема: Гледате ли така наречените реалита?

1. #31 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    L&T не е на линия
    Старши дилър
    Bahagia

L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще L&T има блестящо бъдеще Аватара на L&T
    Начислени плащания
    34.19 USD
    Благодарности
    1 160
    Благодарили са му 1 982 Пъти в
    647 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Тик ток е най - глупаво то нещо на света. Моята дъщеря ги гледаше постоянно, беше се пристрастила много, но я ограничих.И аз се реших да видя какво е там, ми то нищо смислено, едно и също, как танцуват, някакви кратки видеа. Просто безсмислена работа. И точно губене на време. Станахме прекалено зависими от интернет пространството.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. #32 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ndimitrov73 е на линия
    Маркет мейкър
    Yg menggerutu

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    2 235
    Благодарили са му 5 378 Пъти в
    2 024 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Да много обичам политическите реалита. Особенно по избори става много интересно. Много се радвам, че тази година е добра на политически реалита. Ще се нагледам на воля. Дано да ми мине мирака за повече такива реалита, ама като се знам няма все ще искам още и още. След 11 юли почва веселата част. чакам с нетърпение откриването на сезона. Броя вече дните.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

3. #33 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 434
    Благодарили са му 59 391 Пъти в
    17 696 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    На мен пък този период ми е най-скучен и омразен, като вземат да вкарват едни обещания , едни високопарни приказки, че то обещания, репчене, печене, плюене.
    Мисля и без това да отиваме на море, е тъкмо ще пропусна .

4. Следните 3 потребители изказват благодарности на Fafa за полезния пост:

ndimitrov73 (20-06-2021), Hерегистриран (2)

5. #34 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    hanuman е на линия
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Начислени плащания
    14,274.68 USD
    Благодарности
    31 322
    Благодарили са му 28 345 Пъти в
    9 203 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    Тиктокът не ли е китайското YouTube?
    Има и едно bitchute, там пък за КОНСПЕРАЦИЯТА разправят (след като ги изпонабанят от Ю.Т. и Т. Т.).
    Поразгледах го, обаче явно Гугъл не го харесват особено защото не открих приложение, иначе сайта и видеата си ги има.

6. #35 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 263
    Благодарили са му 5 577 Пъти в
    1 792 Поста
    ПодписвамПодписвам
    От септември пак започват медиите с битката между риалититата,да се чудиш кое първо да гледаш. На мен ми харесват силовите, като Сървайвър, Игрите на волята, Къртицата. Радвам се, че пак връщат Сървайвъра. И Стани богат ше местят от БНТ 1. Много хубаво предаване е, но по БНТ сигурно рейтинга му е прекалено нисък. Макар че според мен тази ТВ се гледаше заради такива предавания.

+ Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 2 3 4

Абонирайте се за тази тема : 1

Отворен

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си