+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 36 of 36

Thread: Геймърски лаптоп или компютър

1. #31 Collapse Post
    Maikal is offline
    Дилър
    Bermuka tebal

Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal's Avatar
    Accrued Payments
    416.55 USD
    Thanks
    424
    Аз искам от тия масажиращите кресла с поставка за лаптоп и масичка за бира и всичко е точно време за работа ще работя със голям кеф и някоя мацка да има перфе

2. The Following 2 Users Say Thank You to Maikal For This Useful Post:

kypa (06-10-2020), skrasi (01-23-2020)

3. #32 Collapse Post
    Novak is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak's Avatar
    Accrued Payments
    18,495.98 USD
    Thanks
    8,147
    Не ми трябва, но имам оферта таз машинка за 300 евро
    https://www.lenovo.com/bg/bg/laptops.../p/88GMY501214
    Като цена изглежда изгодно - да го грабвам ли, сега трябва да реша офертата изтича в полунощ.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Small, small but a shark

4. The Following User Says Thank You to Novak For This Useful Post:

kypa (06-10-2020)

5. #33 Collapse Post
    kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Accrued Payments
    31,523.51 USD
    Thanks
    192,045
    За 300 ойро изглежда прекалено добре, за да е истина - тоз модел започват от 800 (ойро).
    stonks

6. The Following User Says Thank You to kypa For This Useful Post:

GeorgiRR (06-15-2020)

7. #34 Collapse Post
    pfxi is offline
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi's Avatar
    Accrued Payments
    1,226.89 USD
    Thanks
    1,069
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Яз ако инвестирам в луксозно бюро най-вероятно може би да е от ония дето могат да се разпъват до височина на бар. Да може да се трейдърства прав.
    Движения има на петролеца, даже тамън ей сега го изплющяха 50 стотинки нагоре, след 150 надоле.
    Преди две години и аз бях луднал за едно такова бюро, гледах ги някъде в София, започваха от 1 000 лева.

малко над мол България посока Бояна, но от другата страна

8. The Following 5 Users Say Thank You to pfxi For This Useful Post:

GeorgiRR (06-15-2020), Unregistered (4)

9. #35 Collapse Post
    GeorgiRR is online now
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Accrued Payments
    20,215.95 USD
    Thanks
    8,699
    Quote Originally Posted by Novak View Post
    Не ми трябва, но имам оферта таз машинка за 300 евро
    https://www.lenovo.com/bg/bg/laptops.../p/88GMY501214
    Като цена изглежда изгодно - да го грабвам ли, сега трябва да реша офертата изтича в полунощ.
    И яз требе да дирим нещо по ново. Ръчкам на един самсунг от време оно, и много зацикля, нерви ме.

10. The Following 2 Users Say Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

pfxi (06-15-2020), Unregistered (1)

11. #36 Collapse Post
    pfxi is offline
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi's Avatar
    Accrued Payments
    1,226.89 USD
    Thanks
    1,069
    Quote Originally Posted by GeorgiRR View Post
    И яз требе да дирим нещо по ново. Ръчкам на един самсунг от време оно, и много зацикля, нерви ме.
    Може и по-старо, но определено да е висок клас или workstation, няма да съжаляваш . На Lenovo моделите ThinkPad серията T и W не са никак зле

Лично мнение

12. The Following 3 Users Say Thank You to pfxi For This Useful Post:

K_W (06-16-2020), Unregistered (2)

+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4