Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 26 of 26
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    3,809.31 USD
    Thanks
    26,880
    Quote Originally Posted by kircho View Post
    Лично аз за кафето много не държа но по едно
    малко от третата бутилка това вече е приказка
    Габрово е долу горе в централна България
    удобно е за всички да направим няколко дни
    една прекрасна Форекс среща
    То лошо няма ,но много несериозни сме !!!
    Така преди доооооста години тук фвъв форума ,си организираме среща на по кафе в Пазарджик,и знаеш ли колко се събрахме !!!???
    Аз, Жоро и еда приятелка а се канеха .....доста .От града говорим ,а за други градове !!!!!!!

2. The Following 2 Users Say Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

kircho (09-09-2018), kypa (09-10-2018)

3. <a href="https://www.instaforex.com/company_news">Форекс портал</a>
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho's Avatar
    Натрупан бонус
    1,538.12 USD
    Thanks
    1,905
    Quote Originally Posted by borkooo_pz View Post
    То лошо няма ,но много несериозни сме !!!
    Така преди доооооста години тук фвъв форума ,си организираме среща на по кафе в Пазарджик,и знаеш ли колко се събрахме !!!???
    Аз, Жоро и еда приятелка а се канеха .....доста .От града говорим ,а за други градове !!!!!!!
    Мисля че зимата е по подходящо време за среща
    все още е време за море ремонти подготовка за ученици
    и такива като мен дето подготвят зимнина

5. The Following 9 Users Say Thank You to kircho For This Useful Post:

baba_qga (11-18-2018), borkooo_pz (09-10-2018), fox (Yesterday), kypa (09-10-2018), Unregistered (5)

Централна банка
    Halus

saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten's Avatar
    Натрупан бонус
    3,700.06 USD
    Thanks
    491
    Тези цени са много добре .
    Преди 2 год. за легло в " Кълвачев" плащахме по 30 лв. ,Само спане ,а вв Велинград е доста над тези цени ,без яденето .
    Ами то и тези цени са без яденето и се изравняват с Велинград
    Дори въвъ Велинград можеш да се настаниш на пълен пансион за по малко от 40 лв например в станцията на трудещите се селяни
    а квартирите са около 15 лв на човек така че е доста сгодно
    Форекса е финансово оръжие за масово поразяване

7. The Following 2 Users Say Thank You to saxsten For This Useful Post:

borkooo_pz (09-09-2018), kypa (09-10-2018)

Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    3,809.31 USD
    Thanks
    26,880
    Quote Originally Posted by saxsten View Post
    Ами то и тези цени са без яденето и се изравняват с Велинград
    Дори въвъ Велинград можеш да се настаниш на пълен пансион за по малко от 40 лв например в станцията на трудещите се селяни
    а квартирите са около 15 лв на човек така че е доста сгодно
    Да ,цените са много добри ,е само трябва ти да се погрижиш за храната ,но те са готини ,свикнахме си с тях ,а и си паснахме и е готино .Но искаме детето да види забележителности,аз Етъра го обожавам и колкото и пъти да ходя ,винаги има нещо което съм пропуснала .

9. The Following User Says Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

kypa (09-10-2018)

Централна банка
    Bahagia

Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68's Avatar
    Натрупан бонус
    3,779.86 USD
    Thanks
    7,070
    Да ,цените са много добри ,е само трябва ти да се погрижиш за храната ,но те са готини ,свикнахме си с тях ,а и си паснахме и е готино .Но искаме детето да види забележителности,аз Етъра го обожавам и колкото и пъти да ходя ,винаги има нещо което съм пропуснала .
    най-добре определи първо, в коя част на БГ искаш да го водиш - северна или южна. Ако ще кръстосваш между двете, то няма да е почивка.
    И казваш тук - оттам почваме да даваме идеи - аз съм за северна - някак има повече забележителности като че ли. минаваш през Бузлуджа, Казанлък, отиваш нагоре към велико Търново и околности, мадарския конник, после към Варна и задължително Балчик, с Аладжа манастир. Така ще комбинираш и планина, и забележителности, и минерални басейни и море.
    Безплатен обяд няма!

11. The Following 2 Users Say Thank You to Happy68 For This Useful Post:

borkooo_pz (09-10-2018), kypa (09-10-2018)

12. FxCopy
    Централна банка
    Suka Mengoceh

Desi 88 е отвъд представите Desi 88 е отвъд представите Desi 88 е отвъд представите Desi 88 е отвъд представите Desi 88 е отвъд представите Desi 88 е отвъд представите Desi 88 е отвъд представите Desi 88 е отвъд представите Desi 88 е отвъд представите Desi 88 е отвъд представите Desi 88 е отвъд представите Desi 88's Avatar
    Натрупан бонус
    4,328.77 USD
    Thanks
    1,926
    Ако става въпрос за по-различна почивка ,
    сред природата яз. Широка поляна , прекрасно и различно място , за да може да се насладиш на природата . Има къщички за настяняане , има и места за палатки

14. The Following 2 Users Say Thank You to Desi 88 For This Useful Post:

borkooo_pz (09-18-2018), kypa (09-18-2018)

+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3