Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 151 of 151 FirstFirst ... 51 101 141 149 150 151
Results 1,501 to 1,509 of 1509
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    7,016.35 USD
    Thanks
    14,266
    Quote Originally Posted by Spekulanta View Post
    Матеев оправи го тоя линк че не може да се отвори
    За да ти видим сделките
    цензурира се от форума
    Замени звездичките с ** и ще стане

2. The Following 4 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

Mateev (03-04-2019), Spekulanta (03-04-2019), Unregistered (2)

3. FB
    Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta's Avatar
    Натрупан бонус
    5,720.46 USD
    Thanks
    13,406
    Опитах и пак не става , ама не че ме интересува де
    Явно след като не искат да му платят от инстата , нещо не им търгува по правилата
    Аз съм си доволен от тях
    “Няма никакво значение дали си прав или не. Важното е колко печелиш, когато си прав и колко губиш, когато грешиш”

5. The Following 2 Users Say Thank You to Spekulanta For This Useful Post:

Unregistered (2)

Главен дилър
    Terinspirasi

Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev's Avatar
    Натрупан бонус
    4,496.12 USD
    Thanks
    1,608
    Опитах и пак не става , ама не че ме интересува де
    Явно след като не искат да му платят от инстата , нещо не им търгува по правилата
    Аз съм си доволен от тях
    Кой е казал, че Инстата не иска да ми плати? Това са твои измислици.
    Иначе аз досега не съм си правил труда да се пробвам да тегла пари, и затова все още не знам каква одисея ми предстои.
    Всеки знае какво знае, но никой не знае какво не знае. Следователно всеки се къпе в море от самозаблуди, и рано или късно се дави.
    Най-смелите плувци са тези, които живеят в най-дълбока самозаблуда. Те се давят първи. Победител е този, който се удави последен.

Старши дилър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Натрупан бонус
    3,961.18 USD
    Thanks
    642
    Quote Originally Posted by mateev View Post
    ако ти е мерак да разгледаш сделките, ползвай този линк:
    https://www.my**book.com/members/mat...eurica/2755764

рискът, с който съм пуснал роботите, е 50%. тоест така съм настроил лотовете, щото максималния drawdown да не надхвърля 50%.
    аз видях, че ги изкара от дроудауна, виждам че и печалба си натрупал.

интересното ми е колко системи са и само sq генерирани ли са, как си им определил колко да рискуваш?

такива неща, свързани с процеса.

8. The Following User Says Thank You to K_W For This Useful Post:

Unregistered (1)

Главен дилър
    Terinspirasi

Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev's Avatar
    Натрупан бонус
    4,496.12 USD
    Thanks
    1,608
    Опитах и пак не става ...
    Ти не разбра ли, че форума цензурира буквичките fх и ги заменя със звездички. За да ти тръгне линка, трябва да направиш обратна замяна на двете звездички с fх.

Всъщност като чукнеш линка, той се появява в браузъра, като двете звездички се показват като %2A%2A. Та точно тази комбинация трябва да замениш с fх и линка ще проработи.

Иначе ако питаш защо форума прави тази цензура, отговорът е, че това е поредната простотия на Инстата, направена с цел именно да поврежда линковете към конкурентни брокери.
    Last edited by Mateev; 03-04-2019 at 10:54 AM.
    Всеки знае какво знае, но никой не знае какво не знае. Следователно всеки се къпе в море от самозаблуди, и рано или късно се дави.
    Най-смелите плувци са тези, които живеят в най-дълбока самозаблуда. Те се давят първи. Победител е този, който се удави последен.

10. The Following 2 Users Say Thank You to Mateev For This Useful Post:

Spekulanta (03-04-2019), Unregistered (1)

Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    7,016.35 USD
    Thanks
    14,266
    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Ти не разбра ли, че форума цензурира буквичките fх и ги заменя със звездички. За да ти тръгне линка, трябва да направиш обратна замяна на двете звездички с fх.

Всъщност като чукнеш линка, той се появява в браузъра, като двете звездички се показват като %2A%2A. Та точно тази комбинация трябва да замениш с fх и линка ще проработи.

Иначе ако питаш защо форума прави тази цензура, отговорът е, че това е поредната простотия на Инстата, направена с цел именно да поврежда линковете към конкурентни брокери.
    И е толкова некадърно направен филтъра, че цензурира линкове даже към собствените им сайтове

12. The Following User Says Thank You to minkov For This Useful Post:

Mateev (03-04-2019)

Главен дилър
    Terinspirasi

Натрупан бонус
    4,496.12 USD
    Thanks
    1,608
    Quote Originally Posted by K_W View Post
    аз видях, че ги изкара от дроудауна, виждам че и печалба си натрупал.

интересното ми е колко системи са и само sq генерирани ли са, как си им определил колко да рискуваш?

такива неща, свързани с процеса.
    Това са първите ми 45 Sq робота, с които се похвалих още през септември миналата година. Дори тези роботи съм ги давал на няколко човека, но не знам дали те са търгували с тях.

В общия случай това са роботи предимно на дневни и на Н4 барове, които правят по много малко сделки в годишен план (по 10-20). Тогава ако си спомняш вие ме критикувахте, че търговията с такива роботи е свързана с голям дискомфорт, но аз ви опонирах, че броя на сделките ще нарастне когато пуснем 30 робота да търгуват в паралел. Числото 30 не съм си го измислил - това е лимит, наложен от самия МТ4.

Та хубавото при такива стратегии с малък брой сделки в годишен план е, че имат много високо ПМО (по 40-50) и много добри други параметри (RetDD Ratio, SQN и др.). Лошото е малкия брой сделки и съмненията за кървфитнатост. Аз обаче рискувах и ги пуснах тези роботи да търгуват. И в началото нещата потръгнаха на зле, но после се отпушиха и роботите започнаха да правят по 80-90% печеливши сделки. Тоест и да е имало някаква кървфитнатост, то тя е само при малък брой от роботите. Останалите се държат великолепно вече 6 месеца след тяхното създаване.

14. The Following 10 Users Say Thank You to Mateev For This Useful Post:

K_W (03-04-2019), Unregistered (9)

Старши дилър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Натрупан бонус
    3,961.18 USD
    Thanks
    642
    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Това са първите ми 45 Sq робота, с които се похвалих още през септември миналата година. Дори тези роботи съм ги давал на няколко човека, но не знам дали те са търгували с тях.

В общия случай това са роботи предимно на дневни и на Н4 барове, които правят по много малко сделки в годишен план (по 10-20). Тогава ако си спомняш вие ме критикувахте, че търговията с такива роботи е свързана с голям дискомфорт, но аз ви опонирах, че броя на сделките ще нарастне когато пуснем 30 робота да търгуват в паралел. Числото 30 не съм си го измислил - това е лимит, наложен от самия МТ4.

Та хубавото при такива стратегии с малък брой сделки в годишен план е, че имат много високо ПМО (по 40-50) и много добри други параметри (RetDD Ratio, SQN и др.). Лошото е малкия брой сделки и съмненията за кървфитнатост. Аз обаче рискувах и ги пуснах тези роботи да търгуват. И в началото нещата потръгнаха на зле, но после се отпушиха и роботите започнаха да правят по 80-90% печеливши сделки. Тоест и да е имало някаква кървфитнатост, то тя е само при малък брой от роботите. Останалите се държат великолепно вече 6 месеца след тяхното създаване.

Малкият брой сделки, мен не ме притеснява толкова, колкото евентуални разлики по свещите в 4ч и дневна графика. Там знаеш брокерите често взимат различен час на затваряне и отваряне.

ще е интересно ако ги задържиш още половин година, да видим дали ще се задържи перформанса.

Изследвал ли си корелацията им и какъв максимален ДД се получава?

Включил ли си им ММ или работят с фиксиран лот?

Иначе за максимума на МТ4, можеш да пробваш да го заобиколиш с още една инсталация на МТ4 и логване в същия акаунт, не би трябвало да е проблем да пуснеш още 30
    Last edited by K_W; 03-04-2019 at 05:36 PM.

16. The Following 2 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

Unregistered (2)

17. <a href="http://www.mt5.com/forex_humor">Форекс портал</a>
    Старши дилър
    Berani

Натрупан бонус
    3,961.18 USD
    Thanks
    642
    https://www.mql5.com/en/signals/463727
    Май тук беше писано за тази система. За една бройка да изгърми, май му идва времето да приключва.

+ Reply to Thread
Page 151 of 151 FirstFirst ... 51 101 141 149 150 151