Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 149 of 149 FirstFirst ... 49 99 139 147 148 149
Results 1,481 to 1,483 of 1483
    Главен дилър
    Terinspirasi

Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev's Avatar
    Натрупан бонус
    3,427.57 USD
    Thanks
    1,513
    Аз всъщност вече намерих цялата база данни на новините от 2007-година до ден днешен. Ето го линка във форекс фактори:
    https://www.************.com/showthread.php?t=549773

От него може да се изтегли програма за Download-ване на календара, но нещо ме е страх да ползвам чужди exe-та. В първия постинг на темата обаче най-отдолу освен линка с програмата има и линк с готово изтеглена база данни, който линк предполагам на всеки няколко дена се обновява. В момента в него са данните от 2007-а година до 1 декември 2018 г.

Данните са в csv файл, който лесно се импортва в Excel, и след това трябва да се направи отместване на датата и времето от Ню Йорк към нашата часова зона.
    Всеки знае какво знае, но никой не знае какво не знае. Следователно всеки се къпе в море от самозаблуди, и рано или късно се дави.
    Най-смелите плувци са тези, които живеят в най-дълбока самозаблуда. Те се давят първи. Победител е този, който се удави последен.

2. The Following User Says Thank You to Mateev For This Useful Post:

alphaomega (12-07-2018)

3. Bitcoin
    Главен дилър
    Terinspirasi

Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev's Avatar
    Натрупан бонус
    3,427.57 USD
    Thanks
    1,513
    Quote Originally Posted by alphaomega View Post
    Моето мнение към този момент е че тази "хамстерска" стратегия въпреки впечатляващите резултати които показва не става да се пуска на голяма реална сметка!
    Вероятно сме свидетели на късметлийска серия която няма да продължи още много дълго и стратегията ще се счупи съвсем скоро.

Все пак си извличаме някой полезни изводи и идеи които ще ги ползваме във други системи.
    Аз съм на същото мнение.
    Всеки знае какво знае, но никой не знае какво не знае. Следователно всеки се къпе в море от самозаблуди, и рано или късно се дави.
    Най-смелите плувци са тези, които живеят в най-дълбока самозаблуда. Те се давят първи. Победител е този, който се удави последен.

5. <a href="">Форекс портал</a>
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

alphaomega е радост за учите alphaomega е радост за учите alphaomega е радост за учите alphaomega е радост за учите alphaomega е радост за учите alphaomega е радост за учите alphaomega's Avatar
    Натрупан бонус
    1,000.56 USD
    Thanks
    121
    Ето и подарък от мен за читателите на форума, системата "Hamster Turbo" възпроизведена от МЕН по метода на обратното инженерство.

Който има топки, и обича да играе хазартни игри нека да я пробва на реална сметка, може пък като нищо да удари джакпота......
    Експерта работи на МТ5 и има вграден филтър за новини от началото на 2018г до Декември. Ако я пускате да търгува в реално време, трябва да следите календара, и я спирате когато е има важни новини. Иначе сметката гори

Линк за теглене.

7. The Following 7 Users Say Thank You to alphaomega For This Useful Post:

Mateev (12-07-2018), minkov (12-07-2018), Unregistered (2)

+ Reply to Thread
Page 149 of 149 FirstFirst ... 49 99 139 147 148 149