+ Reply to Thread
Page 1 of 17 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 170

Thread: Вашата печеливша ситема

K_W is offline
    Старши дилър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Натрупан бонус
    4,904.80 USD
    Thanks
    972

Вашата печеливша ситема

Всички тук сме наясно, колко трудно е да се печели системно от трейдинг.

Подканям тези, които са го постигнали да се похвалят чрез, стейтмънт или верифицирана от трета страна сметка, дори и бектест.

Ползите за тях и читателите могат да бъдат многобройни

2. The Following 6 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

daniwin (03-17-2018), kypa (03-17-2018), toranagasan (03-18-2018), Unregistered (3)

gambletrade is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    3,088.77 USD
    Thanks
    1,780
    Два часа и нито един самохвалко Добра идея ще е, ако автора повлече крак

4. The Following 5 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

daniwin (03-17-2018), kypa (03-17-2018), Unregistered (3)

daniwin is offline
    Централна банка
    Panas

daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin's Avatar
    Натрупан бонус
    7,744.96 USD
    Thanks
    3,286
    започни със моята или моите печеливши системи
    давай нататък публикувай една такава печеливша система за да има полза както казваш
    или дай насоки какви параметри трябва да притежава такава система 1...2....3...и т-н.
    естествено със съответния пример

6. The Following 4 Users Say Thank You to daniwin For This Useful Post:

borkooo_pz (03-17-2018), hanuman (03-17-2018), kypa (03-17-2018), Unregistered (1)

K_W is offline
    Старши дилър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Натрупан бонус
    4,904.80 USD
    Thanks
    972
    Идеята ми не е да показвам моите системи, а и съм писал за тях вече в други теми. Имам интерес да намеря други успешни трейдъри. Ако някой се смята за такъв и не искам да пише тук, може да ми пише ЛС.

Моите критериите за успешна система са доста, затова съм задал въпроса по общо, пък ако нещо ми се стори смислено и интригуващо ще питам каквото трябва. Мисля че е излишно да пиша, че хисторуто на акаунта трябва да е повече от 6 месеца и риска да се контролира.

Надявам се все някой в този форум да изкарва пари.

8. The Following 9 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

gambletrade (03-17-2018), kypa (03-17-2018), penman (03-17-2018)

minkov is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    8,793.82 USD
    Thanks
    17,529
    А аз да те питам, като ги намериш тези успешните трейдъри за какво са ти?
    Питам за да знам има ли смисъл да ти пиша

10. The Following 5 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

borkooo_pz (03-17-2018), Happy68 (03-19-2018), kypa (03-17-2018), Unregistered (2)

kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    26,439.50 USD
    Thanks
    161,572
    Язе имам намерение повече да я чета таз тема отколкото да пиша. От моите схеми пада по някой лев от време на време, ама чак успешна, че пък и система трудно да се нарече.
    sleepwalking and lost

hanuman is offline
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Натрупан бонус
    12,341.59 USD
    Thanks
    11,371
    Хубава и смислена тема,ама освен да я похваля,няма какво повече да се включвам в нея,щом баш трейдърът пенман взе думата го оставям да ръси бисер след бисер,пък и вече едва ли ще се пише нещо смислено в нея освен пенманските дрънканици.

daniwin is offline
    Централна банка
    Panas

daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin's Avatar
    Натрупан бонус
    7,744.96 USD
    Thanks
    3,286
    Идеята ми не е да показвам моите системи, а и съм писал за тях вече в други теми. Имам интерес да намеря други успешни трейдъри.
    ще инвестираш ли или си представител на инвеститори

14. The Following User Says Thank You to daniwin For This Useful Post:

nikolay_diankov_1982 (03-17-2018)

K_W is offline
    Старши дилър
    Berani

Натрупан бонус
    4,904.80 USD
    Thanks
    972
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    За да им предложа смислени за всеки професионален или опитващ се да стане професионален трейдър работи.

Така де, ако някой е готов да се похвали пред форума с успеха си или само пред мен на ЛС да заповяда.

16. The Following 3 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

Unregistered (3)

gambletrade is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    3,088.77 USD
    Thanks
    1,780
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Да кажем, че са почнали да му липсват идеи и търси самохвалковци, за да чопне нещо от тях

+ Reply to Thread
Page 1 of 17 1 2 3 11 ... LastLast