+ Reply to Thread
Page 75 of 88 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 ... LastLast
Results 741 to 750 of 874

Thread: Великите българи в българската и световната история

krasilovech is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech's Avatar
    Натрупан бонус
    1,893.54 USD
    Thanks
    870
    Quote Originally Posted by jivko78 View Post
    Да, всички цитирани изказвания на горепосочените български революционери, са мои изказвания, не техни
    То бива да си кух, ама чак толкова
    Остави ги сегашните български управници те не страхливи ...трябва ни някой истински мъж, който да обяви война на Турция и да изпрати "патриотите" като теб на фронта, и ще има да коленичиш пред портрета на Путин и да се молиш да спре аверчето си Ердоган
    Живко ти ходил ли си в казармата като мен, или си ходил само на гей парада в София ? Ти сигурно си пазиш тубичка вазелин ако ни нападнат за да се предпазваш.

2. The Following 5 Users Say Thank You to krasilovech For This Useful Post:

pablo (03-14-2019), Unregistered (4)

jivko78 is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78's Avatar
    Натрупан бонус
    17,084.34 USD
    Thanks
    11,469
    Quote Originally Posted by krasilovech View Post
    Живко ти ходил ли си в казармата като мен, или си ходил само на гей парада в София ? Ти сигурно си пазиш тубичка вазелин ако ни нападнат за да се предпазваш.
    Кво разправяш, като споменахме пак за Русия и действията й спрямо братския български народ , и веднага взе да мислиш за вазелин и гей паради
    На къде е тренда

Вън тролове, кондори, лешояди
    http://forum.bg/showthread.php?5587-...=1#post1761111

4. The Following 6 Users Say Thank You to jivko78 For This Useful Post:

Bibco (03-15-2019), Unregistered (5)

krasilovech is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech's Avatar
    Натрупан бонус
    1,893.54 USD
    Thanks
    870
    Quote Originally Posted by jivko78 View Post
    Кво разправяш, като споменахме пак за Русия и действията й спрямо братския български народ , и веднага взе да мислиш за вазелин и гей паради
    Не ми каза ходил ли си в казармата като мен, където сме се учили да защитаваме България с калашници и сме полагали клетва и целували бойните знамена.Ти да не мразиш Русия защото Путин забрани гей парада.Ако не си ходил в казармата, и нападнат България Живко ти как ще я защитаваш с розови балони ли ?

6. The Following 7 Users Say Thank You to krasilovech For This Useful Post:

kircho (03-17-2019), minkov (03-14-2019), pablo (03-14-2019), Unregistered (4)

Звездолин is offline
    Баннат
    Halus

Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин's Avatar
    Натрупан бонус
    1,334.59 USD
    Thanks
    1,673
    Не ми каза ходил ли си в казармата като мен, където сме се учили да защитаваме България с калашници и сме полагали клетва и целували бойните знамена.Ти да не мразиш Русия защото Путин забрани гей парада.Ако не си ходил в казармата, и нападнат България Живко ти как ще я защитаваш с розови балони ли ?
    И аз съм ходил в казарма,е и?!
    Простотии безкрай!
    Срелял съм два пъти,стрелец добър ли съм?!
    Моем да марширувам,е и?!
    И много простии научих,значи добре са ме обучили за простак!

Ето ти няколко простотии от казармата:
    Системе Халифакс,синджира иде,козата я нема!
    Най важно е къде барнеш да е влажно!

Приятелю,чел съм историята на човешкият род откак съществува на тая земя.
    Включително и тая история която не я пише и няма да я напишат в учебниците,защото не е угодна.

Не ми се пише надълго и нашироко да обяснявам,за това много накратко ще ти кажа нещо.
    Следното:
    Най непрекъснатият звук в човешката история е звука на бойните барабани!

Ако си мислиш че войните са донесли добро на света,си луд за връзване!

8. The Following 11 Users Say Thank You to Звездолин For This Useful Post:

gambletrade (03-14-2019), jivko78 (03-14-2019), minkov (03-14-2019), Unregistered (8)

Звездолин is offline
    Баннат
    Halus

Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин е отвъд представите Звездолин's Avatar
    Натрупан бонус
    1,334.59 USD
    Thanks
    1,673
    И още нещо относно историята и за моите общи впечатления от нея.

Безкраен низ от възход и падения!
    Възход за малцина,падения за мнозина!

Отвратих се от нея!!!

10. The Following 6 Users Say Thank You to Звездолин For This Useful Post:

jivko78 (03-14-2019), lyubo (03-15-2019), Unregistered (4)

jivko78 is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78's Avatar
    Натрупан бонус
    17,084.34 USD
    Thanks
    11,469
    Рядко ограничено си ....
    То бива дрънкане на тъпотия след тъпотия ...
    то едно няма в център, ни по темата, ни в разговора ...
    На къде е тренда

Вън тролове, кондори, лешояди
    http://forum.bg/showthread.php?5587-...=1#post1761111

12. The Following 5 Users Say Thank You to jivko78 For This Useful Post:

Bibco (03-15-2019), lyubo (03-15-2019), Unregistered (3)

todor is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor's Avatar
    Натрупан бонус
    7,469.50 USD
    Thanks
    2,450
    Quote Originally Posted by Звездолин View Post
    И още нещо относно историята и за моите общи впечатления от нея.

Безкраен низ от възход и падения!
    Възход за малцина,падения за мнозина!

Отвратих се от нея!!!
    Изключително точен си колега, но от историята не можеш да избягаш, искаш или не ти си участник в нея с твоето съществуване.

14. The Following User Says Thank You to todor For This Useful Post:

Звездолин (03-14-2019)

Звездолин is offline
    Баннат
    Halus

Натрупан бонус
    1,334.59 USD
    Thanks
    1,673
    Quote Originally Posted by todor View Post
    Изключително точен си колега, но от историята не можеш да избягаш, искаш или не ти си участник в нея с твоето съществуване.
    Естествено,макар да ми се иска да не е така.

16. The Following User Says Thank You to Звездолин For This Useful Post:

todor (03-14-2019)

todor is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor's Avatar
    Натрупан бонус
    7,469.50 USD
    Thanks
    2,450
    Quote Originally Posted by Звездолин View Post
    Естествено,макар да ми се иска да не е така.
    Когато си участник в настоящата действителност си фактор, колкото и малък да е той! Не понятно е защо колегите казват че спорят а в действителност се надпреварват да изливат колкото може по вече помия върху опонента си за сметка на наши отдавна не съществуващи сънародници!

pablo is offline
    Централна банка
    Licik

pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo's Avatar
    Натрупан бонус
    11,012.11 USD
    Thanks
    8,720
    Quote Originally Posted by todor View Post
    Един интересен факт, днес при Цветанка Ризова гост беше Иво Инджев, като слушах неговите реплики все едно четеше постовете на Живко!
    Пчелички на Сорос...

19. The Following User Says Thank You to pablo For This Useful Post:

Unregistered (1)

+ Reply to Thread
Page 75 of 88 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 ... LastLast