+ Reply to Thread
Page 152 of 152 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152
Results 1,511 to 1,512 of 1512

Thread: Bitcoin, Част 4

1. #1511 Collapse Post
    balcon is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon's Avatar
    Accrued Payments
    1,652.35 USD
    Thanks
    5,156
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    Аз за моите биткойни преди малко получих известие, че са продадени на таргета, реализирах печалба от $5000 за биткойн. Всичко мина добре на борсата, за евра ги продадох и директно към банковата сметка. Следваща покупка ще направя при евентуален спад до $6000 и не на марджин.
    В догита никога не бих обърнал каквото и да е.
    Браво! Без позиция определено се спи по-спокойно.
    Все пак вече трайно навлизаме в бичи пазар. Вече станахме свидетели на значително обезценяване на долара, което може би не е завършило. Новите цели за биткойна са старите върхове и вероятно $20К до края на годината. Аз също бих купил на $6000, но едва ли ще се случи подобна корекция.

Name:  photo_2020-07-29_23-38-17.jpg
Views: 22
Size:  60.3 KB
    ... написаното не е сигнал, нито препоръка, а само мнение.

2. The Following User Says Thank You to balcon For This Useful Post:

Zagorka (07-31-2020)

3.  
  4. TOP MESSAGES
    2019-06-27   13:08
    Best answer #1

Цената на биткойна близна почти 14000 и логично се върна да почине около 12000. Добри новини за всички притежатели на коини, но някак този ръст, макар и очакван се случи прекалено бързо и то предимно на "батко". Останалите валути се ослушаха, а някои даже паднаха леко. Доминиращата позиция на биткойна е неоспорима засега.

2019-08-30   15:10
    Best answer #2

Quote Originally Posted by Luskata View Post
    За сега само моята прогноза от поста ми (#941) се сбъдва. Продължаваме надолу, защото сме в даунтренд и все още няма индикации за обръщане. Вземете си топли дрешки, защото идва крипто-зима
    То имало ли е изобщо крипто-лято, ако взема дума от твоя жаргон? Не знам дали при този измислен инструмент изобщо може да говорим за тренд, в която и да е посока? Чувал съм, че има хора, които са инвестирали пари в биткойни и дори е имало моменти когато са спечелили. Но не ги познавам лично. Аз самият не бих вложил пари в криптовалути дори да ги намеря на земята. Напомнят ми на една игра от моето детство - монополи. Играехме я с едни измислени пари.

2018-11-20   12:59
    Best answer #3

Quote Originally Posted by JIn View Post
    Биткойн кеша умрЕ, 60% надолу Много кръв и болка ще има тия дни по криптоборсите. С такъв голям дъмп в близките 10 години никой няма да се навие да купува крипто с цел правене на пари.
    Спокойно, ще измислят нова схема. Само им дай малко време.

2020-02-23   10:17
    Best answer #4
    Accrued payments  7004 USD

Quote Originally Posted by NikBG View Post
    - Вирусите живеят до няколко часа върху предмети респ. пари, така че това не би трябвало да изисква непременно дезинфекция.
    За жалост това не е така. Вирусите могат да изкарат 9 дни в стайни условия. Има вече доказани случаи за вируси оцелели извън човешкото тяло цели 28 дена. Ако тази болест продължава да се разпространява с тази скорост си мисля, че едва ли на някой ще му пука за борсовата търговия и нейният евентуален срив.

2019-08-31   18:44
    Best answer #5

Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Да се подготвим за крипто зима, ама зимата скачат криптовалутите
    О, да! Зима 2017/2018 беше доста динамична, но зима 2018/2019 с нищо не зарадва почитателите на крипто валутите, даже напротив.

2018-11-20   11:06
    Best answer #6

Сега разбирам защо Дянков спря да пише. Беше налял бая пари в криптовалути и при тоя спад
    сигурно е загубил солидни суми. Да кажеш, че не го предупреждавах десетки пъти, че това е
    абсолютна измама и не струва и един цент. Колко пъти съм го писал това. И на Матеев.
    Върнете ако ви се занимава. Аз имах 20 биткойна преди години и ги изтрих, защото още
    тогава ми стана ясно, че това е пълен ташак.Милиони хора се излъгаха и изгоряха.
    А после се смеят на тея дето хвърлят пари през балкона на измамници. А криптото какво е?

5. #1512 Collapse Post
    Zagorka is offline
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka's Avatar
    Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    612
    Quote Originally Posted by balcon View Post
    Браво! Без позиция определено се спи по-спокойно.
    Все пак вече трайно навлизаме в бичи пазар. Вече станахме свидетели на значително обезценяване на долара, което може би не е завършило. Новите цели за биткойна са старите върхове и вероятно $20К до края на годината. Аз също бих купил на $6000, но едва ли ще се случи подобна корекция.
    Тази прогноза от $18-20 хиляди съм я дал напред в темата като дългосрсочна, демек не очаквам поне в близките 2 години цената да се повиши толкова. Като купих биткойните, мислех, че повече време може да отнеме цената да пробие $10 000, но явно коронавируса повлия в моя полза. С или без сделка спя спокойно, с изключение на валутните сделки.

+ Reply to Thread
Page 152 of 152 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152

Subscribed to this thead: 5

Tags for this Thread