+ Reply to Thread
Page 162 of 162 FirstFirst ... 62 112 152 160 161 162
Results 1,611 to 1,612 of 1612

Thread: Bitcoin, Част 4

1. #1611 Collapse Post
    КинО is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО's Avatar
    Accrued Payments
    9,436.97 USD
    Thanks
    21,483
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    Може да не е късно да се включим. Да отбележа, че таксиджиите още не са се включили. Когато и децата и таксиджиите започнат да кацат на клона, тогава трябва да се замисля инвеститора за изход
    Гледам сега $18600, значи очаквам тест на $19000-$19200.
    По тези предели вече ми е безсмислено да се включвам - тука движенията ще са шишо-образни
    Честно казано очаквам да се маркира нов връх и да се върне пак надОле, ама е интересна схемата как ще я извъртят )

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. The Following 4 Users Say Thank You to КинО For This Useful Post:

balcon (11-21-2020), minkov (11-21-2020), Unregistered (2)

3.  
  4. TOP MESSAGES
    2019-06-27   13:08
    Best answer #1

Цената на биткойна близна почти 14000 и логично се върна да почине около 12000. Добри новини за всички притежатели на коини, но някак този ръст, макар и очакван се случи прекалено бързо и то предимно на "батко". Останалите валути се ослушаха, а някои даже паднаха леко. Доминиращата позиция на биткойна е неоспорима засега.

2019-08-30   15:10
    Best answer #2

Quote Originally Posted by Luskata View Post
    За сега само моята прогноза от поста ми (#941) се сбъдва. Продължаваме надолу, защото сме в даунтренд и все още няма индикации за обръщане. Вземете си топли дрешки, защото идва крипто-зима
    То имало ли е изобщо крипто-лято, ако взема дума от твоя жаргон? Не знам дали при този измислен инструмент изобщо може да говорим за тренд, в която и да е посока? Чувал съм, че има хора, които са инвестирали пари в биткойни и дори е имало моменти когато са спечелили. Но не ги познавам лично. Аз самият не бих вложил пари в криптовалути дори да ги намеря на земята. Напомнят ми на една игра от моето детство - монополи. Играехме я с едни измислени пари.

2018-11-20   12:59
    Best answer #3

Quote Originally Posted by JIn View Post
    Биткойн кеша умрЕ, 60% надолу Много кръв и болка ще има тия дни по криптоборсите. С такъв голям дъмп в близките 10 години никой няма да се навие да купува крипто с цел правене на пари.
    Спокойно, ще измислят нова схема. Само им дай малко време.

2019-08-31   18:44
    Best answer #4

Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Да се подготвим за крипто зима, ама зимата скачат криптовалутите
    О, да! Зима 2017/2018 беше доста динамична, но зима 2018/2019 с нищо не зарадва почитателите на крипто валутите, даже напротив.

2020-02-23   10:17
    Best answer #5
    Accrued payments  10250 USD

Quote Originally Posted by NikBG View Post
    - Вирусите живеят до няколко часа върху предмети респ. пари, така че това не би трябвало да изисква непременно дезинфекция.
    За жалост това не е така. Вирусите могат да изкарат 9 дни в стайни условия. Има вече доказани случаи за вируси оцелели извън човешкото тяло цели 28 дена. Ако тази болест продължава да се разпространява с тази скорост си мисля, че едва ли на някой ще му пука за борсовата търговия и нейният евентуален срив.

2018-11-20   11:06
    Best answer #6

Сега разбирам защо Дянков спря да пише. Беше налял бая пари в криптовалути и при тоя спад
    сигурно е загубил солидни суми. Да кажеш, че не го предупреждавах десетки пъти, че това е
    абсолютна измама и не струва и един цент. Колко пъти съм го писал това. И на Матеев.
    Върнете ако ви се занимава. Аз имах 20 биткойна преди години и ги изтрих, защото още
    тогава ми стана ясно, че това е пълен ташак.Милиони хора се излъгаха и изгоряха.
    А после се смеят на тея дето хвърлят пари през балкона на измамници. А криптото какво е?

5. #1612 Collapse Post
    emoyambol is offline
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,443
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Както затвори вчерашния дневен бар нищо чудно още днес да видим нов исторически връх.

Правило №1: Никога не губете пари. Правило №2: Не забравяйте правило №1

+ Reply to Thread
Page 162 of 162 FirstFirst ... 62 112 152 160 161 162

Subscribed to this thead: 6

Tags for this Thread