+ Reply to Thread
Page 114 of 114 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114
Results 1,131 to 1,134 of 1134

Thread: Bitcoin ! Част 4

privelege is offline
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,517
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Аз се мъчих с гридец да ловя дъната последните две години, 2018 предимно. Повечето ги изпонахванах и нетно съм на хубав плюс, ама като цяло не е най-приятното и перспективно занимание. За движения по-малко от седмичните (даже месечните) суингове не е и рентабилно, че разходите (спредове-мредове) са големи.
    Видях суаповече от преди 2 години. Височки са. И разходите за реално купуване на биткойни може да са по-ниски, отколкото спредовете. Та мисълта ми е само графиките да поглеждаме, а да се купуват реално биткойни, не на марджин.
    Днес обаче пак потъна под $9000. Последно като го видях беше ударил седмично дъно при $8500, след това скочил до $8700.

2. The Following 2 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

hanuman (11-11-2019), renito5 (11-11-2019)

hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Натрупан бонус
    12,711.45 USD
    Thanks
    13,248
    Биткойнеца пак прави номера от 50% на последния скок тръгна с поглъщащ бар нагоре и днес пак здраво надолу,а аз очаквах да видим нов ръст над 10 000 обаче не познах.Може и китайците да са продавали за да имат кешовица за голямата им разпродажба.

4. The Following User Says Thank You to hanuman For This Useful Post:

Hерегистриран (1)

Zagorka is offline
    Дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka има с какво да се гордее Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    1,433.34 USD
    Thanks
    156
    Quote Originally Posted by hanuman View Post
    Биткойнеца пак прави номера от 50% на последния скок тръгна с поглъщащ бар нагоре и днес пак здраво надолу,а аз очаквах да видим нов ръст над 10 000 обаче не познах.Може и китайците да са продавали за да имат кешовица за голямата им разпродажба.
    Напоследък и големи играчи от САЩ и Австралия се включват, не са само Китай и Япония в голямата игра. Случва се често през американската сесия цената да се качи на шейната.
    А тук в момента има рейндж. Очаквам да бъде пробит отгоре.

6. The Following 4 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

hanuman (11-12-2019), Unregistered (3)

penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    1,801.87 USD
    Thanks
    467
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    Напоследък и големи играчи от САЩ и Австралия се включват, не са само Китай и Япония в голямата игра. Случва се често през американската сесия цената да се качи на шейната.
    А тук в момента има рейндж. Очаквам да бъде пробит отгоре.

Колеги, не забравяйте че Май месец 2020 има халвинг на Биткойна и се очаква БУл рън поне преди така е било не се знае дали пак ще се повтори но има вероятност записал съм си тази дата и догодина няколко месеца преди това събитие след което миньорите ще имат по малко нагарда за копане и съответно ще се пуска по малко Биткойн в маркета , и ще има движения!
    А относно сега развитието наистина не се знае аз не мисля че ще е нагоре както ти казваш! ами надоле
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

+ Reply to Thread
Page 114 of 114 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114

Tags for this Thread