+ Reply to Thread
Page 97 of 97 FirstFirst ... 47 87 95 96 97
Results 961 to 961 of 961

Thread: Bitcoin ! Част 4

Luskata is offline
    Прохождащ
    Panas

Luskata е по пътя на славата Luskata's Avatar
    Натрупан бонус
    22.13 USD
    Thanks
    0
    Quote Originally Posted by presptc View Post
    Биткойна само привидно следва някакви зависимости от техническия анализ. Това не означава, че във всеки един момент цената не може да отиде където си поиска, за да се облагодетелстват малък кръг от хора.
    Ако новата криза все пак се случи, колкото и да сме по-подготвени тоя път, биткойна ще е едно от убежищата и вероятно цената му ще расте.
    Значи, биткойна подлежи на анализ и прогнозиране, но в тази игра винаги има повече от едно решения. До преди около една година той стриктно си следваше оравилата и беше песен да го търгуваш. Особено през декември 2017-та всичкоте ми дълги позиции спечелиха, имах само една къса и тя загуби Напоследък обаче се навъдиха играчи с доста пари и понякога краткосрочно успяват да избутат маркета в нежелана посока. Само че този пазар за момента е тънък, още не са влезли големите пари и участниците са сравнително малко и големите играчи не могат, а и нямат сметка да вдигат цената твърде високо, защото много от малките като мен и вас ще отпаднат и няма да могат да си позволят да играят с големи суми и тогава ония няма от кого да грабят и да печелят. Така че ония прогнози за цени от 100, 200 и повече хиляди (на един от анализите ми дори излезе 24млн до 2024г. ) няма как да се случат скоро. По същата причина, а също и понеже няма централизирано регулиране и т.н. БиткоРна не е много подходящ като убежище от кризата. Но, както казват руснаците паживьом - увидим
    If you fail to plan, your plan is to fail!!!
    Fortune always favours patience!!!

2. The Following User Says Thank You to Luskata For This Useful Post:

kypa (08-15-2019)

+ Reply to Thread
Page 97 of 97 FirstFirst ... 47 87 95 96 97

Tags for this Thread