+ Reply to Thread
Page 102 of 102 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102
Results 1,011 to 1,017 of 1017

Thread: Bitcoin ! Част 4

emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    9,348.59 USD
    Thanks
    2,706
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    От какво да са доволни копачите, като в момента разходите за копаене са по-големи от изкопаното. И доста отдавна е така - може би когато последно беше около 15к биткойна копачите бяха на далавера
    А ако няма копачи как ще стават транзакциите тогава? Нищо чудно да видим рано или късно ниска цена и стабилизирането и.
    Вярвай в красотата на мечтите си!

2. The Following 7 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

Unregistered (7)

penkares is offline
    Дилър
    Berani

penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    283
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    А ако няма копачи как ще стават транзакциите тогава? Нищо чудно да видим рано или късно ниска цена и стабилизирането и.
    Е то скоро ще бъдат миннати всиччки бройки,ама пак ще трябват СПУ-та демек компютри да подържат системата,ама още няколко години и няма да има миньори!Само подръжка за криптото,незнам ама искам да има срив скоро че да може да се влезне,да се заработи някоя почивка до Гърция тва онова!На инстата 5:1 левиридж добре е 1 буткойнец да е вземе на дъното.даже може да стигне и за Амстердам че ми е мерак там,от много време!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

4. The Following 4 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

emoyambol (Yesterday), Unregistered (3)

Zagorka is online now
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    1,021.71 USD
    Thanks
    106
    Quote Originally Posted by penkares View Post
    Е то скоро ще бъдат миннати всиччки бройки,ама пак ще трябват СПУ-та демек компютри да подържат системата,ама още няколко години и няма да има миньори!Само подръжка за криптото,незнам ама искам да има срив скоро че да може да се влезне,да се заработи някоя почивка до Гърция тва онова!На инстата 5:1 левиридж добре е 1 буткойнец да е вземе на дъното.даже може да стигне и за Амстердам че ми е мерак там,от много време!
    Много хубав срив имаше днес, причината не я знам, но като погледнах цена от 9700 и си викам Защо нямам достатъчно капитал, че да си купя. И преди малко отварям и виждам, че цената пак над $10000 минала. Изтървах хубав вход, но то и не се знае дали пък няма да тества пак дъното при 9110

6. The Following 2 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

penkares (Yesterday), Unregistered (1)

penkares is offline
    Дилър
    Berani

penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    283
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    Много хубав срив имаше днес, причината не я знам, но като погледнах цена от 9700 и си викам Защо нямам достатъчно капитал, че да си купя. И преди малко отварям и виждам, че цената пак над $10000 минала. Изтървах хубав вход, но то и не се знае дали пък няма да тества пак дъното при 9110

Да про Биткойна не знае знае ли се както се казва,но скоро ще има пробив от този триъгълник така или инъче на коя посока не се знае аз мисля че ше е надоле но времето ще покаже!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    9,348.59 USD
    Thanks
    2,706
    Интересно дали ще спадне под 9000 или ще видим пробив на триъгълника и заблуда на мечките.

9. The Following 6 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

Unregistered (6)

Zagorka is online now
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    1,021.71 USD
    Thanks
    106
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Интересно дали ще спадне под 9000 или ще видим пробив на триъгълника и заблуда на мечките.
    На мен ми се виждат няколко бичи фигури оформени, но като гледам техническият анализ не е много популярен при криптовалутите и в частност биткойна. Има и триъгълник в триъгълника.

Ето ги и фигурите на графиката

11. The Following User Says Thank You to Zagorka For This Useful Post:

emoyambol (Today)

emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

Натрупан бонус
    9,348.59 USD
    Thanks
    2,706
    Значи може да очакваме съвсем скоро голямо движение в някоя посока. Аз имам за всеки случай чакаща поръчка от 8000$

+ Reply to Thread
Page 102 of 102 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102

Tags for this Thread