+ Reply to Thread
Page 103 of 103 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103
Results 1,021 to 1,029 of 1029

Thread: Bitcoin ! Част 4

presptc is online now
    Централна банка
    Mengintai

presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc's Avatar
    Натрупан бонус
    7,476.28 USD
    Thanks
    6,263
    Quote Originally Posted by penkares View Post
    Сега като ги гледам тези "валути" и се връщам назад в времето,и се сещам на какви цени бяха някои от тях,и най лошото,на тези цени ги притежавах и не продадох защото си мислех че ще отидат още на горе аххахаах,Лайткойна беше 320 $ някъде,на върха,Етера 1400$ лоуу,дали ще видим пак такива цени,и пак такова ниво на алчност...на дали!
    Тези цени са в миналото, но както знаем върховете на графиките са там, за да се повтарят и подминават.

2. The Following 6 Users Say Thank You to presptc For This Useful Post:

kypa (Today), penkares (09-21-2019), Unregistered (4)

penkares is offline
    Дилър
    Berani

penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    319
    Quote Originally Posted by presptc View Post
    Тези цени са в миналото, но както знаем върховете на графиките са там, за да се повтарят и подминават.
    Taka e надявам се да има отново избухване на цените и този път да съм по подготвен с действията си,но не мисля че еуфорията от 2017 ще се повтори някога с същата сила,това беше възможност за това пространство и за участниците в него един път в живота,но нищо не се знае ще живеем ще видим!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

4. The Following 2 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

kypa (Today), renito5 (09-21-2019)

renito5 is offline
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

renito5 има невероятно излъчване renito5 има невероятно излъчване renito5 има невероятно излъчване renito5's Avatar
    Натрупан бонус
    112.20 USD
    Thanks
    185
    Taka e надявам се да има отново избухване на цените и този път да съм по подготвен с действията си,но не мисля че еуфорията от 2017 ще се повтори някога с същата сила,това беше възможност за това пространство и за участниците в него един път в живота,но нищо не се знае ще живеем ще видим!
    Да аз така на шега се сдобих с един Btc но още не знаех почти нищо за криптовалутите. Откраднаха ми то когато цената беше около 2000 $ ,а когато удари 20 000 $ си умра на мъка. После проучих за вариантите на защити и т. Н и сега се надявам да не се повторят нещата. Ще видим.

6. The Following 6 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

emoyambol (09-21-2019), kypa (Today), penkares (09-21-2019), Unregistered (3)

penkares is offline
    Дилър
    Berani

penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    319
    Quote Originally Posted by renito5 View Post
    Да аз така на шега се сдобих с един Btc но още не знаех почти нищо за криптовалутите. Откраднаха ми то когато цената беше около 2000 $ ,а когато удари 20 000 $ си умра на мъка. После проучих за вариантите на защити и т. Н и сега се надявам да не се повторят нещата. Ще видим.
    В самото начало и мен ме хакнаха за около 500$ в различни валути,чрез фишинг сайт,и да беше ми лошо направо плаках от мъка но,да после и аз разучих всички портфейли и защити ама пак след дъжд качулка но така е няма грешки има уроци!!Ти инвестираш ли в крипто в момента или трейдваш?

8. The Following 4 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

kypa (Today), renito5 (09-21-2019), Unregistered (2)

renito5 is offline
    Не е зададено настроение

renito5 има невероятно излъчване renito5 има невероятно излъчване renito5 има невероятно излъчване renito5's Avatar
    Натрупан бонус
    112.20 USD
    Thanks
    185
    В самото начало и мен ме хакнаха за около 500$ в различни валути,чрез фишинг сайт,и да беше ми лошо направо плаках от мъка но,да после и аз разучих всички портфейли и защити ама пак след дъжд качулка но така е няма грешки има уроци!!Ти инвестираш ли в крипто в момента или трейдваш?
    Инвестирам в битекойни,но цената падна доста и се притеснявам да нефизчезне като криптовалута.Смятам да сефориентирам към лайткойните ще видим.

10. The Following 11 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

emoyambol (09-21-2019), kypa (Today), Unregistered (9)

penkares is offline
    Дилър
    Berani

Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    319
    Quote Originally Posted by renito5 View Post
    Инвестирам в битекойни,но цената падна доста и се притеснявам да нефизчезне като криптовалута.Смятам да сефориентирам към лайткойните ще видим.
    Е то ако Биткойн изчезне незнам кои други валути ще оцелеят,доста ме съмнява Биткойна да изчезне някога няма как трябва всички компютри да изключат за винаги нека не забравяме че Биткойна се подържа от юзърите а те са много с много писита!

12. The Following User Says Thank You to penkares For This Useful Post:

kypa (Today)

emoyambol is offline
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    9,348.59 USD
    Thanks
    2,738
    Е то ако Биткойн изчезне незнам кои други валути ще оцелеят,доста ме съмнява Биткойна да изчезне някога няма как трябва всички компютри да изключат за винаги нека не забравяме че Биткойна се подържа от юзърите а те са много с много писита!
    Ами те се опитаха с разцепването и създаването на Биткоин Кеш, но и аз смятам, че Биткоин ще си остане винаги водещата криптовалута.

14. The Following 6 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

kypa (Today), Unregistered (5)

renito5 is offline
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    112.20 USD
    Thanks
    185
    е то ако биткойн изчезне незнам кои други валути ще оцелеят,доста ме съмнява биткойна да изчезне някога няма как трябва всички компютри да изключат за винаги нека не забравяме че биткойна се подържа от юзърите а те са много с много писита!
    аз имам предвид bcn битекойн, не биткойн. става въпрос за различни криптовалути.при предишния скок на биткойна ,битекойна направи добър скок, но този път цената падна доста и почвам да се притеснявам.

16. The Following User Says Thank You to renito5 For This Useful Post:

kypa (Today)

kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    27,027.94 USD
    Thanks
    164,016
    За това ли става въпрос?
    https://coinmarketcap.com/currencies/bytecoin-bcn/
    Язе си мисля не е нещо особено, обаче ако биткойна тръгне нагоре и то трябва да се понадуе. А биткойна в следващите месеци или година трябва да ходи още нагоре.
    stonks

+ Reply to Thread
Page 103 of 103 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103

Tags for this Thread