+ Reply to Thread
Page 161 of 163 FirstFirst ... 61 111 151 159 160 161 162 163 LastLast
Results 1,601 to 1,610 of 1622

Thread: Bitcoin, Част 4

1. #1601 Collapse Post
    КинО is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО's Avatar
    Accrued Payments
    9,436.97 USD
    Thanks
    21,483
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Хубав рейд направиха тия дни коините - БТЦ и ЛТЦ
    Но на мен вече всичко ми е във фиати и само наблюдавам ))

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. The Following 3 Users Say Thank You to КинО For This Useful Post:

gambletrade (11-19-2020), minkov (11-20-2020), Unregistered (1)

3. ECN
  4.  
  5. TOP MESSAGES
    2019-06-27   13:08
    Best answer #1

Цената на биткойна близна почти 14000 и логично се върна да почине около 12000. Добри новини за всички притежатели на коини, но някак този ръст, макар и очакван се случи прекалено бързо и то предимно на "батко". Останалите валути се ослушаха, а някои даже паднаха леко. Доминиращата позиция на биткойна е неоспорима засега.

2019-08-30   15:10
    Best answer #2

Quote Originally Posted by Luskata View Post
    За сега само моята прогноза от поста ми (#941) се сбъдва. Продължаваме надолу, защото сме в даунтренд и все още няма индикации за обръщане. Вземете си топли дрешки, защото идва крипто-зима
    То имало ли е изобщо крипто-лято, ако взема дума от твоя жаргон? Не знам дали при този измислен инструмент изобщо може да говорим за тренд, в която и да е посока? Чувал съм, че има хора, които са инвестирали пари в биткойни и дори е имало моменти когато са спечелили. Но не ги познавам лично. Аз самият не бих вложил пари в криптовалути дори да ги намеря на земята. Напомнят ми на една игра от моето детство - монополи. Играехме я с едни измислени пари.

2018-11-20   12:59
    Best answer #3

Quote Originally Posted by JIn View Post
    Биткойн кеша умрЕ, 60% надолу Много кръв и болка ще има тия дни по криптоборсите. С такъв голям дъмп в близките 10 години никой няма да се навие да купува крипто с цел правене на пари.
    Спокойно, ще измислят нова схема. Само им дай малко време.

2019-08-31   18:44
    Best answer #4

Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Да се подготвим за крипто зима, ама зимата скачат криптовалутите
    О, да! Зима 2017/2018 беше доста динамична, но зима 2018/2019 с нищо не зарадва почитателите на крипто валутите, даже напротив.

2020-02-23   10:17
    Best answer #5
    Accrued payments  10321 USD

Quote Originally Posted by NikBG View Post
    - Вирусите живеят до няколко часа върху предмети респ. пари, така че това не би трябвало да изисква непременно дезинфекция.
    За жалост това не е така. Вирусите могат да изкарат 9 дни в стайни условия. Има вече доказани случаи за вируси оцелели извън човешкото тяло цели 28 дена. Ако тази болест продължава да се разпространява с тази скорост си мисля, че едва ли на някой ще му пука за борсовата търговия и нейният евентуален срив.

2018-11-20   11:06
    Best answer #6

Сега разбирам защо Дянков спря да пише. Беше налял бая пари в криптовалути и при тоя спад
    сигурно е загубил солидни суми. Да кажеш, че не го предупреждавах десетки пъти, че това е
    абсолютна измама и не струва и един цент. Колко пъти съм го писал това. И на Матеев.
    Върнете ако ви се занимава. Аз имах 20 биткойна преди години и ги изтрих, защото още
    тогава ми стана ясно, че това е пълен ташак.Милиони хора се излъгаха и изгоряха.
    А после се смеят на тея дето хвърлят пари през балкона на измамници. А криптото какво е?

6. #1602 Collapse Post
    Quiven is online now
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven's Avatar
    Accrued Payments
    487.17 USD
    Thanks
    298
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by REDA View Post
    РЕДА случайно попадна в темата,,,,,,,,,,,,
    Загледах се в графиката на Биткойна. )
    Седим си и си мислим, седим си,,,може
    има път до към 19 999 и то скоро,,,,,
    REDA, сега остава и Биткойна да включиш в процедирането и....
    и няма да ти остава време за трейдване от толкова процедиране Шегувам се, разбира се
    п.п. Това не го търгувам. При такива движения стопът се обезмисля, а няма ли стоп, няма и контрол на РИСК-а, което вече не е търговия, а си е хазарт

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

7. The Following 4 Users Say Thank You to Quiven For This Useful Post:

Unregistered (4)

8. #1603 Collapse Post
    Zagorka is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka's Avatar
    Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    793
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by КинО View Post
    Хубав рейд направиха тия дни коините - БТЦ и ЛТЦ
    Но на мен вече всичко ми е във фиати и само наблюдавам ))
    Може да не е късно да се включим. Да отбележа, че таксиджиите още не са се включили. Когато и децата и таксиджиите започнат да кацат на клона, тогава трябва да се замисля инвеститора за изход
    Гледам сега $18600, значи очаквам тест на $19000-$19200.

9. The Following 2 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

minkov (11-20-2020), КинО (11-21-2020)

10. #1604 Collapse Post
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,469
    SubscribeSubscribe
    Останаха едни 1000$ до историческия връх, нищо чудно следващата седмица да качи над 20,000 долара вече.

Следващото Фибоначи ниво сочи точно тест на върха

Правило №1: Никога не губете пари. Правило №2: Не забравяйте правило №1

11. The Following 3 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

minkov (11-20-2020), Unregistered (2)

12. #1605 Collapse Post
    GeorgiRR is online now
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Accrued Payments
    20,215.95 USD
    Thanks
    10,637
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Останаха едни 1000$ до историческия връх, нищо чудно следващата седмица да качи над 20,000 долара вече.

Следващото Фибоначи ниво сочи точно тест на върха
    Мислим че ша го пробие. Поне яз съм заложил на тая карта.

13. The Following 5 Users Say Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

emoyambol (11-20-2020), minkov (11-20-2020), Quiven (11-20-2020), Unregistered (2)

14. #1606 Collapse Post
    Quiven is online now
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven's Avatar
    Accrued Payments
    487.17 USD
    Thanks
    298
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by GeorgiRR View Post
    Мислим че ша го пробие. Поне яз съм заложил на тая карта.
    GeorgiRR, от любопитсво, какви стопове слагаш, когато търгуваш биткойна, с какъв риск(%)?

15. The Following 4 Users Say Thank You to Quiven For This Useful Post:

GeorgiRR (11-20-2020), minkov (11-20-2020), Unregistered (2)

16. #1607 Collapse Post
    GeorgiRR is online now
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Accrued Payments
    20,215.95 USD
    Thanks
    10,637
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by Quiven View Post
    GeorgiRR, от любопитсво, какви стопове слагаш, когато търгуваш биткойна, с какъв риск(%)?
    Имам 4 отворени позиции без стоп. За ся съм на плюс, утре ще го мисля. По принцип изчаквам и слагам стопове в плюсовата зона. Здравословно е, нали.

17. The Following 3 Users Say Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

minkov (11-20-2020), penkares (11-23-2020), Quiven (11-20-2020)

18. #1608 Collapse Post
    Quiven is online now
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    487.17 USD
    Thanks
    298
    SubscribeSubscribe
    Имам 4 отворени позиции без стоп. За ся съм на плюс, утре ще го мисля. По принцип изчаквам и слагам стопове в плюсовата зона. Здравословно е, нали
    Това ДА И аз го правя. Виж "изчакването без СТОП", особено при биткойна, си е екстремно преживяване

19. The Following User Says Thank You to Quiven For This Useful Post:

minkov (11-20-2020)

20. #1609 Collapse Post
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,469
    SubscribeSubscribe
    Имам 4 отворени позиции без стоп. За ся съм на плюс, утре ще го мисля. По принцип изчаквам и слагам стопове в плюсовата зона. Здравословно е, нали.
    Къде го търгуваш биткойна? При форекс брокер или в Кракен? Марджина не е ли големичък?

21. The Following 3 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

minkov (11-21-2020), Unregistered (2)

22. #1610 Collapse Post
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,469
    SubscribeSubscribe
    Днес ако биткойна върне до жълтата линия бих купил, тъй като е възможно да има продажби преди да направи новия връх.

23. The Following 4 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

minkov (11-21-2020), penkares (11-23-2020), Unregistered (2)

+ Reply to Thread
Page 161 of 163 FirstFirst ... 61 111 151 159 160 161 162 163 LastLast

Subscribed to this thead: 6

Tags for this Thread