+ Reply to Thread
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 61 to 68 of 68
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    26,439.50 USD
    Thanks
    161,080
    Индикатора инструмент, сам по себе си не представлява съществен фактор за печалбичката. Лоши решения може да се вземат даже и с хубави инструменти под ръка.
    sleepwalking and lost

2. The Following 8 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

borkooo_pz (07-23-2018), Joker (07-24-2018), K_W (07-24-2018), Mateev (07-24-2018), Unregistered (4)

Zagorka is offline
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    821.06 USD
    Thanks
    89
    Аз до този момент пари за графичен индикатор не съм давал. Бих дал за индикатор, който ми показва промяна в паричните потоци, а ние като дребни рибки няма как да знаем накъде се движат те, което е жалко. Трябва да гадаем. Бих дал и за индикатор за всички технически формации, като почнем от Head and Shoulders та доо хармоничните модели.

4. The Following 4 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

emoyambol (07-08-2019), Unregistered (3)

maraike6 is offline
    Стажант
     Geli

maraike6 е незавървено бижу maraike6 е незавървено бижу maraike6 е незавървено бижу maraike6's Avatar
    Натрупан бонус
    86.78 USD
    Thanks
    114
    Според мен няма смисъл да се дават пари за подобни индикатори. Според мен няма перфектен индикатор, рано или късно ще спре да работи.
    Блъфирам!

6. The Following 7 Users Say Thank You to maraike6 For This Useful Post:

emoyambol (06-30-2019), minkov (08-12-2019), Unregistered (5)

emoyambol is offline
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    9,014.62 USD
    Thanks
    2,456
    Quote Originally Posted by maraike6 View Post
    Според мен няма смисъл да се дават пари за подобни индикатори. Според мен няма перфектен индикатор, рано или късно ще спре да работи.
    Абе има си читави индикатори, просто не трябва да разчиташ на 100% на тях.
    Movie Trailers | Вярвай в красотата на мечтите си!

8. The Following 8 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

minkov (08-12-2019), Unregistered (7)

Zagorka is offline
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka е радост за учите Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    821.06 USD
    Thanks
    89
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Абе има си читави индикатори, просто не трябва да разчиташ на 100% на тях.
    Има, но и по цената не трябва да се водим. В пазара гледах най-скъпия индикатор, $2790, индикатор форекс тренд на някой си Бастем. Реалната му цена според мен е $0.01 Само погледнете от какво се състои.
    А в крайна сметка като си отвориш големите графики, от H4 нагоре, виждаш какъв е тренда. Няма никакъв смисъл да си поръчам специален индикатор за тази цел, особено пък индикатор форекс тренд на този Бастем.
    Според мен при техническия анализ повече трябва да се наблегне на нивата на подкрепа и съпротива, не толкова върху индикаторите.
    И да се върнем на въпроса дали съм давал пари. Не съм!

10. The Following 2 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

emoyambol (08-13-2019), minkov (08-12-2019)

100 is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Натрупан бонус
    4,971.16 USD
    Thanks
    497
    Как може индикатор, който показва смао тренда да струва 2790$? Това даже за измама е много зле... и реално какво от това, че знаеш накъде е тренда?

12. The Following User Says Thank You to 100 For This Useful Post:

minkov (08-12-2019)

kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    26,439.50 USD
    Thanks
    161,080
    Те това е само цена Аск. Дали ще има Бид и таз цена да стане пазарна тепърва предстои да се види. Отделно вече дали е най-добрата възможна цена, щото ако може да продаде 1 копие за 2760 и 50 копия по 100 доларес първото определено не е по-добрият вариант. Нито за продавача, нито за купувачите.
    sleepwalking and lost

emoyambol is offline
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    9,014.62 USD
    Thanks
    2,456
    Никога не бих дал пари за индикатор или робот. Достатъчно знания съм натрупал, че да фалирам и без да плащам допълнително
    Movie Trailers | Вярвай в красотата на мечтите си!

+ Reply to Thread
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7

Tags for this Thread