+ Отговор в тема
Страница 1 от 4 1 2 3 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 36

Тема: Коя борса или брокер за търговия на криптовалути да ползваме?

1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    emoyambol е на линия
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите Аватара на emoyambol
    Град
    Forex city
    Начислени плащания
    10,824.46 USD
    Благодарности
    4 839
    Благодарили са му 34 375 Пъти в
    6 065 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0

Коя борса или брокер за търговия на криптовалути да ползваме?

Коя борса или брокер за търговия на криптовалути препоръчвате?
    Правило №1: Никога не губете пари. Правило №2: Не забравяйте правило №1

2. Следните 4 потребители изказват благодарности на emoyambol за полезния пост:

borkooo_pz (20-12-2017), hanuman (20-12-2017), alba (22-02-2020), kypa (16-04-2020)

3. #2 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    borkooo_pz не е на линия
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите Аватара на borkooo_pz
    Град
    Пазарджик
    Начислени плащания
    5,441.08 USD
    Благодарности
    35 699
    Благодарили са му 19 029 Пъти в
    5 862 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Ще следя с интерес .
    Ясно е ,че вече в биткойн е късно .

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. Следните 3 потребители изказват благодарности на borkooo_pz за полезния пост:

hanuman (20-12-2017), alba (22-02-2020), kypa (16-04-2020)

5. #3 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    emoyambol е на линия
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите Аватара на emoyambol
    Град
    Forex city
    Начислени плащания
    10,824.46 USD
    Благодарности
    4 839
    Благодарили са му 34 375 Пъти в
    6 065 Поста
    ПодписвамПодписвам
    BitStamp ми хареса като визия, но нямам си и на идея колко е минимума за депозит/теглене, марджин и колко реално ще се печели/губи при 1 пункт разлика в цената.
    Правило №1: Никога не губете пари. Правило №2: Не забравяйте правило №1

6. Следните 3 потребители изказват благодарности на emoyambol за полезния пост:

borkooo_pz (20-12-2017), alba (22-02-2020), kypa (16-04-2020)

7. #4 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    alphaomega не е на линия
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

alphaomega е радост за учите alphaomega е радост за учите alphaomega е радост за учите alphaomega е радост за учите alphaomega е радост за учите alphaomega е радост за учите alphaomega е радост за учите Аватара на alphaomega
    Начислени плащания
    2,088.83 USD
    Благодарности
    135
    Благодарили са му 711 Пъти в
    186 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Да се търгуват крипто валути през МТ4 брокер според мен не е добра идея. Причините са много, но да спомена няколко - през МТ4 при всички положения излиза много по скъпо, цените често са манипулирани, спредовете са по големи от тези на реалния пазар, брокерите начисляват скрити комисионни.......и суапове. Отделно че брокерите променят условията когато и както им скимне. Единственото преимущество при търговията през МТ4 е че може с лекота да се отварят къси позиции и може да се търгува на марджин.

От всичко това излиза че криптовалутите трябва задължително да се търгуват на реална борса.

Аз планирам да навляза сериозно във търговията със крипто валути през тази година. Обаче затова ми трябва и сериозна платформа. Със бъкети не ми се занимава. Най добрия вариант би бил МТ5 да се интегрира директно към някоя борса, но засега не намирам фирми които да предлагат такава възможност. Иначе виждам че Metaquotes вече са се подготвили и МТ5 вече има вградени възможноти за опериране със крипто валути. Сега остава само някоя от борсите да предложи МТ5.

Към момента от това което виждам на пазара няма кой знае какъв избор. Засега май най доброто предложение за професионална търговия е GDAX. Гледам че имат API, прегледах документацията, всичко изглежда ОК.
    Спреда на Биткой е стабилен, средно е около 0.01-0.02 цента.
    Търговията със лимитирани поръчки е без комисионна.
    За пазарни поръчки комисионната започва от 0.25%. пада в зависимот от обема.

Ако някой е търгувал през GDAX моля да сподели впечатления.
    Ако знаете някоя по добра борса, пишете.

Особенно ме интересуват възможностите за автоматизирана търговия. Както казах най добрия вариант е през МТ понеже там езика го познавам най добре и ще ми е най лесно да започна. Даже вече имам няколко доказани робота от форекса които със малко модификации ще станат идеално за крипто валутите.
    Последна редакция от alphaomega : 02-01-2018 на 20:27

8. Следните 19 потребители изказват благодарности на alphaomega за полезния пост:

Unregistered (15), borkooo_pz (02-01-2018), minkov (03-01-2018), alba (22-02-2020), kypa (16-04-2020)

9. #5 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ndimitrov73 е на линия
    Маркет мейкър
    Yg menggerutu

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    2 235
    Благодарили са му 5 378 Пъти в
    2 024 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Аз използвам ето тази. Ама аз крипто не търгувам. Само обръщам печалбата. Сметката ми е в Биткойни. https://www.quadrigacx.com/

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

10. Следните 8 потребители изказват благодарности на ndimitrov73 за полезния пост:

minkov (03-01-2018), Unregistered (5), alba (22-02-2020), kypa (16-04-2020)

11. #6 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Jawor е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Jawor има с какво да се гордее Jawor има с какво да се гордее Jawor има с какво да се гордее Jawor има с какво да се гордее Jawor има с какво да се гордее Jawor има с какво да се гордее Jawor има с какво да се гордее Jawor има с какво да се гордее Jawor има с какво да се гордее Аватара на Jawor
    Начислени плащания
    2,881.99 USD
    Благодарности
    382
    Благодарили са му 1 250 Пъти в
    1 047 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Ако някой му е интересно може да види тук.

poloniex

Ако не друго, без регистрация може да следиш борсата. Имат и къси поръчки. Но мисля, че може да захраниш сметка само в биткойн....

12. Следните 3 потребители изказват благодарности на Jawor за полезния пост:

Unregistered (1), alba (22-02-2020), kypa (16-04-2020)

13. #7 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    КинО е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите Аватара на КинО
    Град
    София
    Начислени плащания
    9,436.97 USD
    Благодарности
    22 802
    Благодарили са му 26 007 Пъти в
    11 340 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от Jawor Виж мнението
    Ако някой му е интересно може да види тук.

poloniex

Ако не друго, без регистрация може да следиш борсата. Имат и къси поръчки. Но мисля, че може да захраниш сметка само в биткойн....
    Аз се регнах тия дни ....
    Ама ми искаше камера за верификация и я отложих )

14. Следните 2 потребители изказват благодарности на КинО за полезния пост:

alba (22-02-2020), kypa (16-04-2020)

15. #8 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    mondaymorning не е на линия
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

mondaymorning е недостатъчно известен Аватара на mondaymorning
    Начислени плащания
    4.79 USD
    Благодарности
    0
    Благодарили са му 8 Пъти в
    0 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Колеги, аз купувам и продавам криптовалутите по цената в Кракен.

Ако някой се нуждае от обмяна, да пише. За по-бърза комуникация, може да оставяте имейл за връзка, тъй като там съм по-активен.

16. Следните 4 потребители изказват благодарности на mondaymorning за полезния пост:

Unregistered (2), alba (22-02-2020), kypa (16-04-2020)

17. #9 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Kamenitsa не е на линия
    Централна банка
     Geli

Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Аватара на Kamenitsa
    Начислени плащания
    2,146.78 USD
    Благодарности
    5 164
    Благодарили са му 6 603 Пъти в
    2 807 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Coinbase - високи такси, всичко става бързо, след това ги обменяте в binance, после в портфейла. Това според мен е най-бързия и безопасен начин. Чакам доста верификации и само тези 2 борси ползвам и съм доволен.

18. Следните 5 потребители изказват благодарности на Kamenitsa за полезния пост:

alba (22-02-2020), kypa (16-04-2020), Hерегистриран (1), Georgi Totev (23-01-2021), Далия Стефанова (19-02-2021)

19. #10 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Kamenitsa не е на линия
    Централна банка
     Geli

Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Kamenitsa е отвъд представите Аватара на Kamenitsa
    Начислени плащания
    2,146.78 USD
    Благодарности
    5 164
    Благодарили са му 6 603 Пъти в
    2 807 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Хубаво е колкото се набляга на инвестицията, толкова и на сигурността.

20. Следните 2 потребители изказват благодарности на Kamenitsa за полезния пост:

alba (22-02-2020), kypa (16-04-2020)

+ Отговор в тема
Страница 1 от 4 1 2 3 ... ПоследнаПоследна

Абонирайте се за тази тема : 1

Отворен

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си