+ Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 2 3 4
Резултати от 31 до 36 от общо 36

Тема: Коя борса или брокер за търговия на криптовалути да ползваме?

1. #31 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Aquila не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Аватара на Aquila
    Начислени плащания
    1,699.21 USD
    Благодарности
    2 783
    Благодарили са му 8 625 Пъти в
    2 231 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    В Байнанс наскоро се бях опитал да депозирам Лайткойн, но такава опция изобщо нямаше. Предлагаха ми Биткойн или Етер, но високите такси на тези транзакции ме отказаха.
    Не знам какво и харесват на тази борса при положение, че не можеш да депозираш един Лайткойн или Солана.
    Your observation of the fundamentals only makes you money when that observation or those fundamentals become part of the narrative.

2. Следните 2 потребители изказват благодарности на Aquila за полезния пост:

kypa (14-09-2021), Unregistered (1)

3. #32 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    gambletrade не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите Аватара на gambletrade
    Начислени плащания
    3,797.82 USD
    Благодарности
    6 037
    Благодарили са му 12 496 Пъти в
    3 153 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    Пандата скъпо, Бинанс (известна в някои финансови среди като Бананс) таксите са по-ниски, ако спредовете са почти нулеви като в Кракен би трябвало да е по-изгодно. Обаче виж такси-макси за бамкови преводи и дали въобще има СЕПА. По-рано нямаше, после уж казаха, че ще има.
    Бинанс няма проблем с изходящи сепа преводи. Входящите обаче са замразени за момента. Кракен имат високи такси ако тръгнеш да вадиш ликвидност. За 20 тетера ми поискаха 7 тетера комисион. А и зависи какво искаш да търгуваш. В кракен липсват някои инструменти, които ги има в Бинанс.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. Следният потребител изказва благодарност на gambletrade за полезния пост:

kypa (14-09-2021)

5. #33 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Централна банка
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите Аватара на gambletrade
    Начислени плащания
    3,797.82 USD
    Благодарности
    6 037
    3 153 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Aquila Виж мнението
    В Байнанс наскоро се бях опитал да депозирам Лайткойн, но такава опция изобщо нямаше. Предлагаха ми Биткойн или Етер, но високите такси на тези транзакции ме отказаха.
    Не знам какво и харесват на тази борса при положение, че не можеш да депозираш един Лайткойн или Солана.
    От два месеца всичките ми лайткоини отиват в Бинанс. Има една тънкост. Трябва да смениш мрежата с BSC10 и ще ти даде адрес. По-късно ще проверя какво точно се правеше. Всичко може да се депозира, стига да е прието за търговия на конкретната борса. Само трябва да знаеш как

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

6. Следният потребител изказва благодарност на gambletrade за полезния пост:

kypa (14-09-2021)

7. #34 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 263
    Благодарили са му 5 577 Пъти в
    1 792 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Цитирай Първоначално написано от gambletrade Виж мнението
    Бинанс няма проблем с изходящи сепа преводи. Входящите обаче са замразени за момента. Кракен имат високи такси ако тръгнеш да вадиш ликвидност. За 20 тетера ми поискаха 7 тетера комисион. А и зависи какво искаш да търгуваш. В кракен липсват някои инструменти, които ги има в Бинанс.
    Оо, много е 7. Че то почти 1/3. Аз етери ще купувам по някое време, чаках още малко да паднат криптотата, но цените направо се заковаха. В Бинанс ще погледна как стоят нещата. Койнбейз е в черната листа.

8. Следните 2 потребители изказват благодарности на Zagorka за полезния пост:

kypa (14-09-2021), Unregistered (1)

9. #35 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    3,797.82 USD
    Благодарности
    6 037
    3 153 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от gambletrade Виж мнението
    От два месеца всичките ми лайткоини отиват в Бинанс. Има една тънкост. Трябва да смениш мрежата с LTC и ще ти даде адрес. По-късно ще проверя какво точно се правеше. Всичко може да се депозира, стига да е прието за търговия на конкретната борса. Само трябва да знаеш как
    След като е се логнеш - Wallet - Fiat and spot - Отиваш на лайткоин и избираш депозит. праща те на тази страница:

От падащото меню на Deposit to : избираш LTC network и това ти е адреса, който ти е нужен, за да изтеглиш от Инстата. На картинката е моят. Приемам подаяния или, както е модерно в някой среди donations

ПП Ако избереш BSC network, ти дава адрес, който инстата не приема и трансфера няма да стане.
    Последна редакция от gambletrade : 14-09-2021 на 21:09

10. Следните 4 потребители изказват благодарности на gambletrade за полезния пост:

Lucky13 (15-09-2021), Aquila (15-09-2021), Unregistered (2)

11. #36 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    3,797.82 USD
    Благодарности
    6 037
    3 153 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Zagorka Виж мнението
    Оо, много е 7. Че то почти 1/3. Аз етери ще купувам по някое време, чаках още малко да паднат криптотата, но цените направо се заковаха. В Бинанс ще погледна как стоят нещата. Койнбейз е в черната листа.
    Докато ги използвах само, за да прехвърлям лайткоините към еврова сметка бяха ОК. Заради едни гимнастики с разни други криптота се наложи да прехвърлям и хлъцнах

12. Следните 2 потребители изказват благодарности на gambletrade за полезния пост:

minkov (14-09-2021), Unregistered (1)

+ Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 2 3 4

Абонирайте се за тази тема : 1

Отворен

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си