+ Отговор в тема
Страница 11 от 13 ПървиПърви ... 9 10 11 12 13 ПоследнаПоследна
Резултати от 101 до 110 от общо 130

Тема: Кой брокер да избера?

1. #101 Свиване на публикацията
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 203
    Благодарили са му 57 139 Пъти в
    17 246 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Някой нали питаше дали брокери изплащат по-големите печалби. Е тия би трябвало да го правят, щом имат мин. 10к депозит.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 3 потребители изказват благодарности на Fafa за полезния пост:

Hерегистриран (1), minkov (02-19-2021), T'Ex (02-24-2021)

3. ForexCopy
  4. #102 Свиване на публикацията
    K_W не е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    5 120
    Благодарили са му 18 073 Пъти в
    2 851 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 2
    Цитирай Първоначално написано от skrasi Виж мнението
    Обаче Saxobа.. искат минмум 10 000 $ сметка да имаш. Не че са кой знае колко много тези пари, но са си доста за повечето хора, които са решили да пробват. Иначе равни нямат в предлаганите инстурменти за търговия.
    В България най-добри са Делтасток. Голям брой търгувани акции из целия свят. Английските акции, като по скъпи ги делят на 100, за да може и ние дребните да си купуваме, ако решим.
    За който иска да търгува с по малко суми, Елана са посредниците на Саксо, а Карол на Интерактив. И двата брокера реално са само посредници, не оперират с риск.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

5. Следните 6 потребители изказват благодарности на K_W за полезния пост:

minkov (02-19-2021), skrasi (02-02-2021), T'Ex (02-24-2021), Unregistered (3)

6. #103 Свиване на публикацията
    skrasi не е на линия
    Централна банка
    Yeehaw

skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите Аватара на skrasi
    Град
    Русе
    Начислени плащания
    936.97 USD
    Благодарности
    9 018
    Благодарили са му 2 362 Пъти в
    456 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Цитирай Първоначално написано от K_W Виж мнението
    За който иска да търгува с по малко суми, Елана са посредниците на Саксо, а Карол на Интерактив. И двата брокера реално са само посредници, не оперират с риск.
    По едно време и Бенчмарк предлагаха може би чрез white label на Саксо, но гледам сега, че вече не. Беше добре при тях защото можеше да се открива сметка и с по малко пари отколкото искаха Саксобанк, а и в левове. А Елана се канеха много време да им станат представители, после забавиха нещо нещата и то доста години. Тогава и Бенчмарк пък започнаха. Явно Елана вече са си уредили нещата. Опитаха да направят тяхна платформа, но не знам докъде стигнаха.

7. Следните 3 потребители изказват благодарности на skrasi за полезния пост:

K_W (02-02-2021), minkov (02-19-2021), T'Ex (02-24-2021)

8. #104 Свиване на публикацията
    gambletrade е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите Аватара на gambletrade
    Начислени плащания
    3,797.82 USD
    Благодарности
    5 264
    Благодарили са му 11 520 Пъти в
    2 892 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Елана предлагат и Саксо!

9. Следните 4 потребители изказват благодарности на gambletrade за полезния пост:

minkov (02-19-2021), skrasi (02-02-2021), T'Ex (02-24-2021), Unregistered (1)

10. #105 Свиване на публикацията
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    976
    Благодарили са му 4 449 Пъти в
    1 370 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от skrasi Виж мнението
    Обаче Saxobа.. искат минмум 10 000 $ сметка да имаш. Не че са кой знае колко много тези пари, но са си доста за повечето хора, които са решили да пробват. Иначе равни нямат в предлаганите инстурменти за търговия.
    В България най-добри са Делтасток. Голям брой търгувани акции из целия свят. Английските акции, като по скъпи ги делят на 100, за да може и ние дребните да си купуваме, ако решим.
    Еми сори, щом ви се струват много тези пари, търгувайте ДЗР-та с левъридж и погледнете стандартното известие за риск колко хора губят. Инвестиции с малки сметки не се правят, за тях е спекулацията. А търговията с акции също е рискова. Ако нямате тези $10 000, най-добре ги изработете, спестете и така. Да не мислите, че аз съм теглил кредити? Не. Спестих от бизнеса крупта сума и вложих в акции на 3 компании след финансовата криза. По-късно ги продадох и така завъртях парите. Но вкарате ли ги тези пари, трябва да ги забравите.

11. Следните 4 потребители изказват благодарности на Zagorka за полезния пост:

batDancho (02-13-2021), emoyambol (02-07-2021), minkov (02-19-2021), T'Ex (02-24-2021)

12. #106 Свиване на публикацията
    Далия Стефанова не е на линия
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

Далия Стефанова има невероятно излъчване Далия Стефанова има невероятно излъчване Аватара на Далия Стефанова
    Град
    София
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    200
    Благодарили са му 192 Пъти в
    84 Поста
    ПодписвамПодписвам
    То като цяло добри май няма. Едни прибират повече, едни по- малко, но все пак това им е работата. Няма как само да дават нали.

13. Следните 4 потребители изказват благодарности на Далия Стефанова за полезния пост:

minkov (02-19-2021), T'Ex (02-24-2021), Unregistered (2)

14. #107 Свиване на публикацията
    dianadenvi е на линия
    Професия:Трейдър
    Bodoh

dianadenvi е чудесен лъч светлина dianadenvi е чудесен лъч светлина dianadenvi е чудесен лъч светлина dianadenvi е чудесен лъч светлина dianadenvi е чудесен лъч светлина dianadenvi е чудесен лъч светлина Аватара на dianadenvi
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    137
    Благодарили са му 532 Пъти в
    240 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Далия Стефанова Виж мнението
    То като цяло добри май няма. Едни прибират повече, едни по- малко, но все пак това им е работата. Няма как само да дават нали.
    Изглежда,че важи приказката:"с едната дава,с другата прибира".

15. Следният потребител изказва благодарност на dianadenvi за полезния пост:

T'Ex (02-24-2021)

16. #108 Свиване на публикацията
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 203
    Благодарили са му 57 139 Пъти в
    17 246 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Иначе защо ще са брокери, сред като не прибират. Те затова са го направили това нещо. А не да са в услуга на трейдърите.

17. Следните 4 потребители изказват благодарности на Fafa за полезния пост:

Hерегистриран (2), K_W (02-23-2021), T'Ex (02-24-2021)

18. #109 Свиване на публикацията
    dsofteva не е на линия
    Новак
    Bahagia

dsofteva скоро ще бъде известен dsofteva скоро ще бъде известен Аватара на dsofteva
    Начислени плащания
    71.85 USD
    Благодарности
    4
    Благодарили са му 135 Пъти в
    53 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Аз съм най-добрия брокер който може да изберете, правя печалби много, а риск няма, тоест, явно съм най-новия и добър брокер в света, направо диамант сред опали ха ха, така, че който иска може мен да ме избере като брокер, защото само чрез мен може да си почивате, а аз ще ви правя пари. Така, че който иска може да ме ползва като личен брокер и после може да сравни и да види сам, че аз съм по добра като личен брокер, отколкото другите брокери които взимат само пари и такси, а реално не ви правят никакви печалби.

19. Следните 3 потребители изказват благодарности на dsofteva за полезния пост:

T'Ex (02-24-2021), Unregistered (2)

20. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  21. #110 Свиване на публикацията
    K_W не е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    5 120
    Благодарили са му 18 073 Пъти в
    2 851 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 2
    Цитирай Първоначално написано от dsofteva Виж мнението
    Аз съм най-добрия брокер който може да изберете, правя печалби много, а риск няма, тоест, явно съм най-новия и добър брокер в света, направо диамант сред опали ха ха, така, че който иска може мен да ме избере като брокер, защото само чрез мен може да си почивате, а аз ще ви правя пари. Така, че който иска може да ме ползва като личен брокер и после може да сравни и да види сам, че аз съм по добра като личен брокер, отколкото другите брокери които взимат само пари и такси, а реално не ви правят никакви печалби.
    Явно не си разбрала смисъла на думата брокер. В темата се говори за инвестиционни посредници ти инвестиционен посредник ли си? От кой регулатор си регулирана и къде ти е офиса и уебсайта, така де обичайните неща за всяка такава компания?

22. Следните 9 потребители изказват благодарности на K_W за полезния пост:

gambletrade (02-23-2021), Unregistered (5), minkov (02-23-2021), skrasi (02-23-2021), T'Ex (02-24-2021)

+ Отговор в тема
Страница 11 от 13 ПървиПърви ... 9 10 11 12 13 ПоследнаПоследна

Абонирайте се за тази тема : 1

Отворен

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си