+ Reply to Thread
Page 24 of 24 FirstFirst ... 14 22 23 24
Results 231 to 235 of 235

Thread: Мислили ли сте за отказване от Форекса?

1. #231 Collapse Post
    gambletrade is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Accrued Payments
    3,797.82 USD
    Thanks
    4,031
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Да си отчаян и да ти трябват много пари за сега и веднага е най-краткия път към фалита!!! Каква сметка търгуваш в случая няма значение.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. The Following 8 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

100 (10-19-2020), alba (10-19-2020), Barbaron (10-19-2020), Hерегистриран (1), K_W (10-19-2020), lyubo (10-19-2020), minkov (10-19-2020), ndimitrov73 (10-19-2020)

3. #232 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    12,243
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by ndimitrov73 View Post
    Това вица на деня ли е? Все успяваш да ме разсмееш рано сутринта. Давай тогава късмет с удара. Само да не получиш някой нездравословен удар.
    Аз удара вече съм го получила. При това няколко удара и повечето са били зад гърба ми. В смисъл, че дори не са ме уведомили какво правят. Хич не е за смях, но не си струва да се обяснявам, защото това няма да помогне. Общо взето наистина ми трябва някакво чудо, защото положението е критично тежко. Затова се надявам на форекса да помогне!

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

4. The Following User Says Thank You to alba For This Useful Post:

Unregistered (1)

5. #233 Collapse Post
    K_W is online now
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    4,140
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by alba View Post
    Дано не се наложи да се откажа. А иначе системата ми е рискова, защото спешно ми потрябваха много пари. Бях обяснила защо и каква сума, но са ми го изтрили. Факт е, че положението е такова и само стабилен удар може да ме спаси. Гони ме лош късмет с парите за съжаление. Дребни суми за да не умра от глад се намират, но големите пари за ключовите моменти в живота все ми убягват. Тежка прокоба тегне над рода ни от стотици години и никой не е успял да я развали.
    За жалост с такова мислене те очаква същият "лош късмет" и за в бъдеще, поради просттата причина, че ти игреш хазард а не търгуваш, а от хазарт пари правят казината букмейкърите и брокерите. Те, тези които правят парите ги правят с много добре премерен и контролиран риск. Ако искаш "лошият късмет" да ти свърши бих те посъветвал да започнеш да контролираш риска и да го държиш в умерени граници иначе няма да се случи нещо по-различно от това което се е случвало досега.

6. The Following 4 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

Barbaron (10-19-2020), ndimitrov73 (10-19-2020), Unregistered (2)

7. #234 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    12,243
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    Да си отчаян и да ти трябват много пари за сега и веднага е най-краткия път към фалита!!! Каква сметка търгуваш в случая няма значение.
    Аз по принцип съм фалирала. Не става дума за форекса, а изобщо. След като ми искат пари, които нямам и ме заплашват с опис и разпродаване на и без това скромното ми имущество. Това си е баш фалит. По-лошо от това във финансовата област аз не виждам какво може да ми се случи? Ако направя удар във форекса ще е чудесно. Ако фалирам ще се запази сегашното безнадеждно положение. Аз вече няма какво да губя и това ме прави много решителна да покажа, че мога да се справя. Не само във форекса, но като начало това е добра идея.

8. The Following 4 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

batDancho (10-20-2020), Unregistered (3)

9. #235 Collapse Post
    100 is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Accrued Payments
    5,265.37 USD
    Thanks
    939
    SubscribeSubscribe
    Форекса едва ли е най-доброто място където да търсиш удари, със или без умения разликата с обикновено залагане на рулетка не мисля, че е много голяма. Леко безнадеждна кауза ми се струва, особено пък и ако търсиш удар с голямо р:р.

10. The Following 7 Users Say Thank You to 100 For This Useful Post:

alba (10-19-2020), Barbaron (10-19-2020), batDancho (10-20-2020), gambletrade (10-19-2020), Unregistered (2), ndimitrov73 (10-19-2020)

+ Reply to Thread
Page 24 of 24 FirstFirst ... 14 22 23 24

Subscribed to this thead: 1

Open