+ Reply to Thread
Page 23 of 24 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 LastLast
Results 221 to 230 of 235

Thread: Мислили ли сте за отказване от Форекса?

1. #221 Collapse Post
    K_W is online now
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    4,194
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Quote Originally Posted by PishtaHofnagel View Post
    И аз съм чувал за такова нещо. Според мен недобросъвестните брокери ни правят такива игрички. Винаги нещата стават съвсем за мако - един два пипа и щеше да ми се рамине ( така често си казват трейдърите в опит за самоуспокоение). Поради това човек трябва сериозно да проучи отзивите за конкретния брокер, с когото е решил да работи. Имал съм случай брокер да ми връща пари - защото платформата му е забила и не съм могъл да затворя позициите по негова вина. Сега си мисля, че е било чист късмет , че ми плати.
    100 се бъзика, май не доловихте сарказъма. Брокерът може да ви прецака ако иска, но е доста лесно да го хванеш. Реално почти никой брокер не се занимава да го прави, защото няма кой да се занимава с това и времето на персонала е по ценно от няколкото стотака, които ще прибере от вас. Масата трейдъри са склонни да обвиняват всеки друг но не и реалният виноввник за загубите (самите те).
    Като цяло над 90% от трейдърите си губят съвсем самостоятелно и се справят без нужда от помощ.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. The Following 12 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

100 (10-14-2020), gambletrade (10-19-2020), hanuman (10-14-2020), Unregistered (4), Kapitan Salam (10-14-2020), lyubo (10-19-2020), minkov (10-14-2020), Sorrentino20 (10-14-2020), КинО (10-15-2020)

3. #222 Collapse Post
    Barbaron is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron's Avatar
    Accrued Payments
    1,752.40 USD
    Thanks
    22,750
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by alba View Post
    Barbaron, вероятно не си в течение, че на практика тези демо сметки имат голямо значение в моя конкретен случай. Чрез тях една фирма, спонсорираща трейдъри ме проверя доколко мога да се справям с форекса. Затова всеки долар печалба е важен. Освен това само преди седмица-две това демо беше желязно и го бях похвалила, че няма разминаване в цените. После обаче от въпросната компания смениха сървъра и почнаха проблемите. Мисля, че станаха прекалено алчни и искат да минат по-евтино. Както казваше дядо ми "няма как с трици маймуни да се ловят". В момента дори сайтът им е недостъпен и дава 500 - Internal Server Error, което вероятно значи претоварване и липса на ресурси. Искат да привлекат колкото се може повече клиенти, но трябва и да се правят инвестиции. Затова не ми харесва тази неравнопоставеност между клиенти и брокери. Би трябвало и ние да имаме някакви права, а брокерите задължения. За мое учудване ако извадиш кирливите ризи на който и да е брокер следва наказание. В смисъл, че в правилата на форума има точка, в която изрично е забранено "злепоставянето на форекс брокер". А уж за форума пише, че е създаден за комуникация и подкрепа между трейдърите? Защото какво значи "злепоставяне". След като един брокер ме мота едно теглене повече от 30 дни по негова вина аз какво да направя? Да си трая и да не смея да гъкна срещу брокера, защото ще го злепоставя? Става дума за брокер, който няма нищо общо със собствеността на форума. Сами знаете, че има и бая скам брокери, които събират само лични данни и правят други измами. Тях също ли не трябва да "злепоставяме". Мисля, че трябва да можем да споделим тук във форума, защото ако мене някой брокер ме изпържи ще е добре да предупредя останалите да внимават.
    Алба: твоя конкретен ДЕМО случай си е ... само за тебе! Имам няколко ДЕМО -случаи. Нито МЕН ме интересува как търгуваш на ДЕМО, нито другите. Стига плака!
    Щеше и за ДЕМО-то дда се оплакваш на поддръжката. Хъх! Ми, давай, ще ми е интересен резултата.
    Ти прецени, че във форум, който е само и защото го поддържа Инста..., можеш да хулиш, да обвиняваш и да се извиняваш към "Ръката, която храни" - всички тези твои действия са ОК? (Не отиде ли на море с парите оот Инста?) нищо лично - просто твои постове!
    Никви претенции към теб - все пак ти преценяш!

Извинете, не можах да се сдържа ...
    Last edited by Barbaron; 10-14-2020 at 07:59 PM.

4. The Following 9 Users Say Thank You to Barbaron For This Useful Post:

Emil Enchev (10-15-2020), gambletrade (10-14-2020), hanuman (10-14-2020), lyubo (10-19-2020), minkov (10-14-2020), Unregistered (4)

5. #223 Collapse Post
    100 is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Accrued Payments
    5,265.37 USD
    Thanks
    954
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by K_W View Post
    Като цяло над 90% от трейдърите си губят съвсем самостоятелно и се справят без нужда от помощ.
    Tова, което може да си направи сам трейдъра брокера никога не може да постигне. Има и разни други точки, които внасят логика по казса със стоповете, но основното което може да направи брокера е да те натовари с малко слипидж и/или разширен спред, който ефект не е свързан непременно с твоя стоп. Ако си опрял до това половин пип да ти е решаваш за това дали ще печелиш, по-добре си смени стратегията.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

6. The Following 12 Users Say Thank You to 100 For This Useful Post:

alba (10-17-2020), Barbaron (10-14-2020), hanuman (10-14-2020), K_W (10-14-2020), lyubo (10-19-2020), minkov (10-14-2020), semion (10-14-2020), Unregistered (5)

7. #224 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    12,405
    SubscribeSubscribe
    Чакам да видя какво ще стане с привлеченото финансиране и тогава ще кажа категорично дали продължавам с форекса. Много усилия хвърлих в тези тестове и търговията с демо сметка се оказа печеливша при мене. Колкото и учудващо да е. Само че ако не ме одобрят за програмата ще е безсмислено да се занимавам с валутна търговия. Просто защото с малки сметки не мога да се справя. Прекалено рискова ми е стратегията и изисква да имам буфер от много пари в сметката си, за да издържи.

8. The Following 3 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

hanuman (10-19-2020), Lucky13 (10-19-2020), lyubo (10-19-2020)

9. #225 Collapse Post
    K_W is online now
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    4,194
    SubscribeSubscribe
    Чакам да видя какво ще стане с привлеченото финансиране и тогава ще кажа категорично дали продължавам с форекса. Много усилия хвърлих в тези тестове и търговията с демо сметка се оказа печеливша при мене. Колкото и учудващо да е. Само че ако не ме одобрят за програмата ще е безсмислено да се занимавам с валутна търговия. Просто защото с малки сметки не мога да се справя. Прекалено рискова ми е стратегията и изисква да имам буфер от много пари в сметката си, за да издържи.
    При положение че Инстата позволява търговия със микро лотове и е един вид центов акаунт, не вижам какво пречи освен алчността и желанието за по-големи печалби. За съжаление демото печалба не носи, защото май разликата ти е не от размера на сметката а от разликата демо реални пари. Там е работата, че който не може с малка сметка няма как да успява и с голяма, даже напротив.

10. The Following 8 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

Barbaron (10-19-2020), gambletrade (10-19-2020), GeorgiRR (10-19-2020), hanuman (10-19-2020), Lucky13 (10-19-2020), lyubo (10-19-2020), minkov (10-19-2020), Unregistered (1)

11. #226 Collapse Post
    lyubo is online now
    Централна банка
    Halus

lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo's Avatar
    Accrued Payments
    3,641.13 USD
    Thanks
    17,951
    SubscribeSubscribe
    Прекалено рискова ми е стратегията и изисква .... да имам буфер от много пари в сметката си, за да издържи.
    Albe защо не по-мислиш върху дебелите думички в цитата ? Щом е прекалено рискова стратегията ти означава само едно, че е почти задължително да се сдобиеш и с друга, която да е по-приемлива и задължително успешна. В Трейдинга все се учим именно така като откриваме по-нещо ново и ново, година след година.

Не ти отива да се отказваш просто ей така, сякаш на ези и тура, далеч по-силна си нали?

12. The Following 7 Users Say Thank You to lyubo For This Useful Post:

alba (10-19-2020), Barbaron (10-19-2020), GeorgiRR (10-19-2020), K_W (10-19-2020), Lucky13 (10-19-2020), Unregistered (2)

13. #227 Collapse Post
    hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Accrued Payments
    14,274.68 USD
    Thanks
    25,379
    SubscribeSubscribe
    Не мисля за отказване, нещо друго мисля. Разработвам схема и стратегия за набиране на капитал като до края на следващата година би трябвало да съм минал поне първия етап.

14. The Following 6 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

alba (10-19-2020), Barbaron (10-19-2020), GeorgiRR (10-19-2020), K_W (10-19-2020), lyubo (10-19-2020), minkov (10-19-2020)

15. #228 Collapse Post
    GeorgiRR is online now
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Accrued Payments
    20,215.95 USD
    Thanks
    10,297
    SubscribeSubscribe
    Прекалено рискова ми е стратегията и изисква да имам буфер от много пари в сметката си, за да издържи.
    Всяка рискова стратегия е губеща. Какво значи буфер от много пари! Представи си 1-2 губещи позиции ти отхапят 5-7К от акаунта и трябва да ги възстановиш. Пак ли с рискови позиции ще ги оправиш. В такива случай се получава ефекта на "сварената жаба". Единствената печеливша стратегия е нискорисковата. Останалото е само техника.

16. The Following 5 Users Say Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

alba (10-19-2020), Barbaron (10-19-2020), K_W (10-19-2020), lyubo (10-19-2020), minkov (10-19-2020)

17. #229 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    12,405
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by lyubo View Post
    Albe защо не по-мислиш върху дебелите думички в цитата ? Щом е прекалено рискова стратегията ти означава само едно, че е почти задължително да се сдобиеш и с друга, която да е по-приемлива и задължително успешна. В Трейдинга все се учим именно така като откриваме по-нещо ново и ново, година след година.

Не ти отива да се отказваш просто ей така, сякаш на ези и тура, далеч по-силна си нали?
    Дано не се наложи да се откажа. А иначе системата ми е рискова, защото спешно ми потрябваха много пари. Бях обяснила защо и каква сума, но са ми го изтрили. Факт е, че положението е такова и само стабилен удар може да ме спаси. Гони ме лош късмет с парите за съжаление. Дребни суми за да не умра от глад се намират, но големите пари за ключовите моменти в живота все ми убягват. Тежка прокоба тегне над рода ни от стотици години и никой не е успял да я развали.

18. The Following 3 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

lyubo (10-19-2020), Unregistered (2)

19. #230 Collapse Post
    ndimitrov73 is online now
    Главен дилър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73's Avatar
    Accrued Payments
    970.76 USD
    Thanks
    1,095
    SubscribeSubscribe
    Дано не се наложи да се откажа. А иначе системата ми е рискова, защото спешно ми потрябваха много пари. Бях обяснила защо и каква сума, но са ми го изтрили. Факт е, че положението е такова и само стабилен удар може да ме спаси. Гони ме лош късмет с парите за съжаление. Дребни суми за да не умра от глад се намират, но големите пари за ключовите моменти в живота все ми убягват. Тежка прокоба тегне над рода ни от стотици години и никой не е успял да я развали.
    Това вица на деня ли е? Все успяваш да ме разсмееш рано сутринта. Давай тогава късмет с удара. Само да не получиш някой нездравословен удар.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

20. The Following 2 Users Say Thank You to ndimitrov73 For This Useful Post:

Barbaron (10-19-2020), lyubo (10-19-2020)

+ Reply to Thread
Page 23 of 24 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 LastLast

Subscribed to this thead: 1

Open