+ Отговор в тема
Страница 1 от 133 1 2 3 11 51 101 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 1324

Тема: Въпроси към Администратора

1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    privelege не е на линия
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите Аватара на privelege
    Град
    Варна
    Благодарности
    1 856
    Благодарили са му 10 414 Пъти в
    3 649 Поста

Question Въпроси към Администратора

Уважаеми потребители,

Настоящата тема е за въпроси, свързани с форума и неговото използване.
    Ако имате въпроси относно функционалностите му, това е темата, където да попитате.

2. Следният потребител изказва благодарност на privelege за полезния пост:

Spekulanta (16-10-2017)

3. #2 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    privelege не е на линия
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите Аватара на privelege
    Град
    Варна
    Благодарности
    1 856
    3 649 Поста
    Темата за въпроси и предложения е възобновена !

4. #3 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Happy68 не е на линия
    Централна банка
    Bahagia

Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Аватара на Happy68
    Град
    София
    Начислени плащания
    4,104.05 USD
    Благодарности
    7 871
    Благодарили са му 7 161 Пъти в
    3 134 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Идеално ... я да видим сега дали ще стане

дава ми, че не мога да пускам повече от 5 поста в рамките на 10 мин ........... всичко това е прекрасно, но аз не съм написала толкова - имам 2 бр и всички след това ми ги сече - защо?
    Безплатен обяд няма!

5. Следният потребител изказва благодарност на Happy68 за полезния пост:

Hезарегистрированный (1)

6. #4 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    borkooo_pz не е на линия
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите Аватара на borkooo_pz
    Град
    Пазарджик
    Начислени плащания
    5,441.08 USD
    Благодарности
    35 699
    Благодарили са му 19 030 Пъти в
    5 862 Поста
    ПодписвамПодписвам
    и на мен така се случи два пъти
    .............

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

7. #5 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    privelege не е на линия
    Администратор
    Mengintai

Град
    Варна
    Благодарности
    1 856
    3 649 Поста
    дава ми, че не мога да пускам повече от 5 поста в рамките на 10 мин
    Вероятно поради пренатоварване на системата или няколко клика върху бутона за публикация от ваша страна.
    След време всичко се нормализира.

8. #6 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Skp не е на линия
    Баннат
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Аватара на Skp
    Град
    София
    Начислени плащания
    7,309.12 USD
    Благодарности
    16 018
    Благодарили са му 17 659 Пъти в
    8 410 Поста
    Аз друго съм забелязал. Не знам, дали е наистина така? Редакциите, на вече постнати мнения, системата ги отчита като ново мнение. Специално за този брояч говоря.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

9. #7 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Happy68 не е на линия
    Централна банка
    Bahagia

Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Аватара на Happy68
    Град
    София
    Начислени плащания
    4,104.05 USD
    Благодарности
    7 871
    Благодарили са му 7 161 Пъти в
    3 134 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от privelege Виж мнението
    Вероятно поради пренатоварване на системата или няколко клика върху бутона за публикация от ваша страна.
    След време всичко се нормализира.
    да, нормализира се ........... но се появи още на първото натискане на бутона и продължи доста време - опитвах през 3-4 минути и все един и същ резултат..... както и да е - вече ще знам
    Безплатен обяд няма!

10. #8 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Skp не е на линия
    Баннат
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Аватара на Skp
    Град
    София
    Начислени плащания
    7,309.12 USD
    Благодарности
    16 018
    Благодарили са му 17 659 Пъти в
    8 410 Поста
    Каквото и да пишеш, както и да замазваш положението няма как да прикриеш факта, че в трейдинга си кръгла нула и стоиш тук заради подаянията на рашките.

Привлидж, виждам, че Молива отново вършее из форума./
    Мисля, че няма да си против, ако утре отида през съседното районно управление на МВР, за да разбера кой ме нарича педофил. Пък данъчните. ще са "екстра".

11. #9 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    privelege не е на линия
    Администратор
    Mengintai

Град
    Варна
    Благодарности
    1 856
    3 649 Поста
    В подобни случаи, моля, използвай бутона за докладване.

12. #10 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Ragnar не е на линия
    Баннат
    Не е зададено настроение

Ragnar има невероятно излъчване Ragnar има невероятно излъчване Ragnar има невероятно излъчване Аватара на Ragnar
    Начислени плащания
    21.90 USD
    Благодарности
    37
    Благодарили са му 212 Пъти в
    124 Поста
    Цитирай Първоначално написано от Skp Виж мнението
    Мисля, че няма да си против, ако утре отида през съседното районно управление на МВР, за да разбера кой ме нарича педофил. Пък данъчните. ще са "екстра".

И аз не съм против ..... Обади се да идем заедно , че ми е интересно, кой знае такива неща за теб....
    По принцип ....Това са лични работи....

+ Отговор в тема
Страница 1 от 133 1 2 3 11 51 101 ... ПоследнаПоследна

Абонирайте се за тази тема : 6

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си