+ Reply to Thread
Page 3 of 95 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast
Results 21 to 30 of 947

Thread: Въпроси към Администратора

1. #21 Collapse Post
    Me4oBikov is offline
    Баннат
    Не е зададено настроение

Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov's Avatar
    Accrued Payments
    4,098.02 USD
    Thanks
    6,073
    СКИПЕ....
    Съгласен съм с това,което казваш..Но и държа на моето.А именно,че в малкото постове,който съм чел на въпросният (3-4),тъй като някой/я теми не ги чета.Той,говореше за Форекс...ДА.. Тонът, беше пиперлив и ъъъъъ....леко наставнически (поне според мен ).Но,въпреки всичко се аргументираше(правилно или грешно)..И,ако следваме твоята логика и това е рецидив..
    То...тонът,на една "МОМА" е углавно престъпление,без право на обжалване...А,там....
    ИЗВИНЯВАМ се,ако по някакъв начин съм те засегнал....Просто,казах това,което мисля.....А,ТИ..много добре знаеш,че си на първите места,в класацията ми на ХОРАТА,който УВАЖАВАМ....И,с който НЕ ЖЕЛАЯ,да споря..
    УСПЕХ..

2. #22 Collapse Post
    Skp is offline
    Баннат
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp's Avatar
    Accrued Payments
    7,309.12 USD
    Thanks
    16,018
    Мечо, проблемът е друг. Без да отричам качествата, на Ники/Рагнар. Пробвай, да му противоречиш няколко пъти, било то за пазара, или за нещо друго. Няма да усетиш, откъде ще ти се изсипе една кофа лайна на главата. Все пак, нещата си имат някакви граници.

3. The Following 3 Users Say Thank You to Skp For This Useful Post:

4ono (09-16-2018), jivko78 (06-23-2017), Me4oBikov (06-23-2017)

4. #23 Collapse Post
    Novak is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak's Avatar
    Accrued Payments
    18,495.98 USD
    Thanks
    7,945
    Темата на Реда ли е проблема, там ли е пресолил манджата.
    В тая тема не влизам въобще, освен простотии с претенции друго няма, по другите теми поне няма претенции, с някои изключения ама те шарят по всичките теми
    А относно противоречията коментирала съм с него виждания за пазара и е бил много културен въпреки, че не винаги сме били на едно мнение.

Пък предполагам и вие не сте седели мирно и кротко, но само той е наказан
    [SIGPIC][/SIGPIC]Small, small but a shark

5. The Following 3 Users Say Thank You to Novak For This Useful Post:

kartalov (06-23-2017), L1914 (06-23-2017), Me4oBikov (06-23-2017)

6. #24 Collapse Post
    Me4oBikov is offline
    Баннат
    Не е зададено настроение

Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov е отвъд представите Me4oBikov's Avatar
    Accrued Payments
    4,098.02 USD
    Thanks
    6,073
    Quote Originally Posted by Skp View Post
    Мечо, проблемът е друг. Без да отричам качествата, на Ники/Рагнар. Пробвай, да му противоречиш няколко пъти, било то за пазара, или за нещо друго. Няма да усетиш, откъде ще ти се изсипе една кофа лайна на главата. Все пак, нещата си имат някакви граници.

аааа...ЦЪ..нищЪ.....имам си една "МОМА"..и тя ми стига..
    ОК....разбрах.....УСПЕХ...
    Темата,за мен е приключена..

7. The Following User Says Thank You to Me4oBikov For This Useful Post:

Skp (06-23-2017)

8. #25 Collapse Post
    kartalov is offline
    Баннат
    Не е зададено настроение

kartalov е незавървено бижу kartalov е незавървено бижу kartalov е незавървено бижу kartalov's Avatar
    Thanks
    216
    Quote Originally Posted by Novak View Post
    Темата на Реда ли е проблема, там ли е пресолил манджата.
    В тая тема не влизам въобще, освен простотии с претенции друго няма, по другите теми поне няма претенции, с някои изключения ама те шарят по всичките теми
    А относно противоречията коментирала съм с него виждания за пазара и е бил много културен въпреки, че не винаги сме били на едно мнение.

Пък предполагам и вие не сте седели мирно и кротко, но само той е наказан
    Не знам дали си забелязала, но на практика няма тема за евро/долар и точно темата на Реда беше единствената възможност да се кометира в тази насока. Но по-обясними причини там вече не става дори за четене, а какво да говорим за писане. Ще хвърлям по едно око чат пат и ако нещата се подобрят може и да се завърна.

9. #26 Collapse Post
    Novak is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak's Avatar
    Accrued Payments
    18,495.98 USD
    Thanks
    7,945
    Тая тема отдавна ми е в игнора.................. и май причината да спра да я отварям ще се окаже същата, поради които сега са баннали Рагнар, с което ми става още по-симпатичен.
    По-точно е да се каже, че там не търпят друго мнение

10. #27 Collapse Post
    Skp is offline
    Баннат
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp's Avatar
    Accrued Payments
    7,309.12 USD
    Thanks
    16,018
    Тая тема отдавна ми е в игнора.................. и май причината да спра да я отварям ще се окаже същата, поради които сега са баннали Рагнар, с което ми става още по-симпатичен.
    По-точно е да се каже, че там не търпят друго мнение
    Не е важно, в коя точно тема.
    Както се сещаш, всичко вече е изтрито.
    Всеки има право на мнение.

11. #28 Collapse Post
    Novak is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    18,495.98 USD
    Thanks
    7,945
    Не е баш тъй, щото виж ,че на викинга му го отнеха

12. #29 Collapse Post
    Skp is offline
    Баннат
    Polos

Accrued Payments
    7,309.12 USD
    Thanks
    16,018
    Не е баш тъй, щото виж ,че на викинга му го отнеха
    Баш тъй е.
    И в Е/Д, и по други теми. Щом държиш на подробности. Мога и още подробности, да напиша.
    Но както вече казах, всеки си има право на мнение. Без да сипе, обиди.

13. #30 Collapse Post
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,662
    Не знам дали си забелязала, но на практика няма тема за евро/долар и точно темата на Реда беше единствената възможност да се кометира в тази насока.
    Тема има, друг е въпросът дали се използва или не
    А темата "Реда процедира" е свързана със сделки, в повечето случаи интрадневни, по една определена графика, публикувана в началото на деня.
    Всичко друго, несвързано с тази графика често минава през "гумичката".

Относно потребителят, той държеше на скандалите и грубия тон, не на форекс търговия! С такова впечатление останах. Мярката, приложена срещу него се прилага само в крайни случаи, след няколко предупреждения. Не намирам причина да допускам груб тон и обиди във форума!

14. The Following User Says Thank You to privelege For This Useful Post:

4ono (09-16-2018)

+ Reply to Thread
Page 3 of 95 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast

Subscribed to this thead: 6