Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 83 of 83 FirstFirst ... 33 73 81 82 83
Results 821 to 822 of 822
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin's Avatar
    Натрупан бонус
    2,805.34 USD
    Thanks
    6,461
    privelege, гледам че си ми изтрил един коментар от темата на Реда. Защо е станало така не съм уведомен.
    Обаче ония обидните коментари за "животни", "добитъци", "малоумници" и т.н. си стоят.
    Не е добре това. Не е добре. Давате изява на подобен просташки език и то в тема, която всеки месец печели.
    Не си прав и отлично го знаеш. Направи игра и добре че бяхме Аз, Кура, Матеев и Емо, за да стане валидна.
    Иначе нали се сещаш, че форума вече щеше да е на трупчета, а ти да си на трудовата борса.
    Уважавай тези, които ти вадят хляба, момче и бъди благодарен.
    Дано си ме разбрал. Хайде със здраве!

П.П. Между другото коментарът ми, който ти изтри беше събрал за нула време бая харесвания от нерегистрирани потребители, защото си беше много точно изказване.
    Не знам кой са тези хора, но бяха повече от 10. Глупава политика е да триеш неща, които допадат на читателите.
    Ако изобщо може да се нарече някаква политика.
    Last edited by Marin; Today at 12:50 AM.

2. The Following 2 Users Say Thank You to Marin For This Useful Post:

Unregistered (2)

3. <a href="http://www.mt5.com/">Форекс портал</a>
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin's Avatar
    Натрупан бонус
    2,805.34 USD
    Thanks
    6,461
    Здравейте.
    Имам проблем. Искам да си поставя аватар. Приготвих си файл с нужните размери, но системата на форума ми дава, че
    не може да го запише. Каквото и да значи това. Моля за съдействие.

5. The Following 2 Users Say Thank You to Marin For This Useful Post:

Unregistered (2)

+ Reply to Thread
Page 83 of 83 FirstFirst ... 33 73 81 82 83