+ Reply to Thread
Page 85 of 87 FirstFirst ... 35 75 83 84 85 86 87 LastLast
Results 841 to 850 of 868

Thread: Въпроси към Администратора

Главен дилър
    Panas

messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi's Avatar
    Натрупан бонус
    922.24 USD
    Thanks
    1,783
    Добър ден от мен. Имам един въпрос относно моя профил. По-точно става дума за статистиката в профила. Виждам, че ми води 29 коментара, но те са 12 ( с този стават 13 ). Не че е важно, но явно броячът нещо не работи правилно и затова ви алармирам. Живеем във времена дето навсякъде нацвъкаха камери и компютри. Не е приятно, но свикваме с това да ни следят и броят. Надяваме се поне да го правят вярно. Извинете ако съм злоупотребил с правилата.

2. The Following 3 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

3. <a href="http://www.mt5.com/">Форекс портал</a>
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,405
    Quote Originally Posted by messi View Post
    Добър ден от мен. Имам един въпрос относно моя профил. По-точно става дума за статистиката в профила. Виждам, че ми води 29 коментара, но те са 12 ( с този стават 13 ). Не че е важно, но явно броячът нещо не работи правилно и затова ви алармирам. Живеем във времена дето навсякъде нацвъкаха камери и компютри. Не е приятно, но свикваме с това да ни следят и броят. Надяваме се поне да го правят вярно. Извинете ако съм злоупотребил с правилата.
    Броят на коментарите и харесванията може да се променя. Интелигентната система за бонуси може да променя или редуцира тези стойности в зависимост от няколко фактора.

5. The Following 2 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

messi (02-08-2019), Spekulanta (02-08-2019)

Главен дилър
    Panas

messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi's Avatar
    Натрупан бонус
    922.24 USD
    Thanks
    1,783
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Броят на коментарите и харесванията може да се променя. Интелигентната система за бонуси може да променя или редуцира тези стойности в зависимост от няколко фактора.
    Ако правилно съм разбрал това в профила не е статистически брояч, а се отчитат други фактори и според тях някой коментар може да има тежестта на два или дори повече? Мерси за бързия отговор.

7. The Following 4 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

minkov (02-08-2019)

Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,405
    Ако правилно съм разбрал това в профила не е статистически брояч, а се отчитат други фактори и според тях някой коментар може да има тежестта на два или дори повече? Мерси за бързия отговор.
    Да, към броя на постовете е възможно системата да прибавя или изважда, съгласно качеството на коментарите на потребителя.
    Същото важи и за получените харесвания на постове.

9. The Following 4 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

messi (02-08-2019), minkov (02-08-2019), Spekulanta (02-08-2019), Unregistered (1)

Главен дилър
    Panas

Натрупан бонус
    922.24 USD
    Thanks
    1,783
    Имам два въпроса във връзка с моя профил. Първо. Не мога да си сложа снимка за аватар. Наместих я като размер, но въпреки това не ми я приема. Моля за помощ! Второто се отнася за надписа "натрупан бонус". Срещу него в началото имаше малка сума, която постепенно се увеличи до към 11. Сега случайно забелязах, че е станала 0.0. Това какво значи, ако може да ми поясните? Мерси.

П.П. Сега сумата се появи отново, но само преди минута беше 0. Честна дума. Съвсем се озадачих. Ето пак се нулира. Почвам да схващам, че сумата се променя, после става нула и т.н., но какъв е принципа няма как да позная.

11. The Following 5 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

Администратор
    Mengintai

Thanks
    1,405
    Имам два въпроса във връзка с моя профил. Първо. Не мога да си сложа снимка за аватар. Наместих я като размер, но въпреки това не ми я приема. Моля за помощ! Второто се отнася за надписа "натрупан бонус". Срещу него в началото имаше малка сума, която постепенно се увеличи до към 11. Сега случайно забелязах, че е станала 0.0. Това какво значи, ако може да ми поясните? Мерси.

П.П. Сега сумата се появи отново, но само преди минута беше 0. Честна дума. Съвсем се озадачих. Ето пак се нулира. Почвам да схващам, че сумата се променя, после става нула и т.н., но какъв е принципа няма как да позная.
    Относно аватарите. Към момента се ограничили възможностите за качване на аватари. Може да се избират такива от наличните.
    Относно сумата. Тя се мени постоянно! Калкулации се извършват на всеки 5 минути, така че е възможна промяна в това поле, включително и да се показва сума от 0.00

13. The Following User Says Thank You to privelege For This Useful Post:

messi (02-12-2019)

Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak's Avatar
    Натрупан бонус
    14,757.44 USD
    Thanks
    5,474
    Админ и аз много страдам за аватарите, сега прояви разбиране никакви модни дрешки не можем да си сложим.
    Small, small but a shark

15. The Following 4 Users Say Thank You to Novak For This Useful Post:

gambletrade (02-12-2019), messi (02-12-2019), privelege (02-12-2019), Spekulanta (02-19-2019)

Старши дилър
    Не е зададено настроение

jssj е радост за учите jssj е радост за учите jssj е радост за учите jssj е радост за учите jssj е радост за учите jssj е радост за учите jssj е радост за учите jssj's Avatar
    Натрупан бонус
    276.19 USD
    Thanks
    1,678
    Защо не мога да качвам графики във форума?

Администратор
    Mengintai

Thanks
    1,405
    Quote Originally Posted by jssj View Post
    Защо не мога да качвам графики във форума?
    Графики могат да се качват като първо се запазят в MQL5 Charts - десен бутон върху графиката и преди запазване трябва да се отметне опцията за публикуване онлайн в MQL5 Charts.
    След това се копира URL адреса на изображението или директно IMG тага.

18. The Following User Says Thank You to privelege For This Useful Post:

jssj (02-20-2019)

Администратор
    Mengintai

Thanks
    1,405
    Quote Originally Posted by реnman View Post
    Ко става. Тези дни ще пишем ли за форекс? Или само ще плачем, за изчезващия валутен пазар с Messi?
    А, това си е ваше решение! Диктатурата е в Северна Корея! Объркал си мястото..

20. The Following 5 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

Alex1977 (03-05-2019), ang_bs (03-31-2019), lyubo (03-02-2019), messi (03-03-2019), Spekulanta (03-03-2019)

+ Reply to Thread
Page 85 of 87 FirstFirst ... 35 75 83 84 85 86 87 LastLast