+ Reply to Thread
Page 101 of 101 FirstFirst ... 51 91 99 100 101
Results 1,001 to 1,003 of 1003

Thread: Въпроси към Администратора

1. #1001 Collapse Post
    Orion is online now
    Администратор
    Mengintai

Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion's Avatar
    Thanks
    532
    Съжалявам, но някак си не успяхте да ме убедите, че постове от едно изречение, в тема от политическите дискусии, с най-нисък трафик, изведнъж са привлекли 7-10 нерегистрирани благодарности. И то не на 1% от постовете, а на 100% от постовете на конкретните 2 потребители. Обкръжени от много по-качествени постове, но привлекли 0-ла благодарности.
    Ще продължавам да ви трия благодарностите на вас двете, докато смятам, че мамите системата.
    Всъщност бих предприел и по-драстични мерки, на както вече казах, тук мненията ни се разминават с Привилидж.

2. The Following 7 Users Say Thank You to Orion For This Useful Post:

Unregistered (7)

3. #1002 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    10,154
    Добре де, явно няма смисъл да оспорвам. И нямам против да триеш точно тези лайкове. В крайна сметка , това ти е работата.
    Хубав ден.

4. The Following 3 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

alba (Today), minkov (Today), Novak (Today)

5. #1003 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    8,503
    Аз доколкото разбрах тези нерегистирани харесвания нямат никаква стойност на практика. Трийте ги и моля да не ми давате подобни нерегистрирани харесвания. Най-добре е да се направи технически невъзможно да се получават подобни лайкове. Но защо са ми изтрити всички харесвания за тази седмица? Имах 25 коментара и всички са без нито едно харесване. Вчера ги проверих специално. Това не е честно към потребителите от форума, които ме четат и ми благодарят. Отделно това се отразя и на моя рейтинг във форума. Хората ми дават харесване и после минава модератор и ги трие. Не е гот така. Никак не е приятно.

+ Reply to Thread
Page 101 of 101 FirstFirst ... 51 91 99 100 101

Subscribed to this thead: 6