+ Reply to Thread
Page 88 of 88 FirstFirst ... 38 78 86 87 88
Results 871 to 879 of 879
    borkooo_pz is offline
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    5,346.66 USD
    Thanks
    34,874
    Изнервя ме това .Само обещания " ще предам на колегите ," разни такива, а проблема си остана .И не е само тона - малко да не съм активна и ....ме изхвърля от форума ,наново трябва да влизам в акаунта ,другото - Не съм криела, ме Новак ми е в игнора ,да ......Но......Сега виждам всичките и писаници!!! Как така ???
    Нека той да ми обясни!!!
    Има толкова проблеми по форума ,но него го няма никакъв
    Такава безотговорност не е нормално .
    Ако съм му шеф ,и секунда няма да го държа.
    Какви са тези собственици .....мъка ми е

2. The Following User Says Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

Unregistered (1)

privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,462
    Quote Originally Posted by borkooo_pz View Post
    Изнервя ме това .Само обещания " ще предам на колегите ," разни такива, а проблема си остана .И не е само тона - малко да не съм активна и ....ме изхвърля от форума ,наново трябва да влизам в акаунта ,другото - Не съм криела, ме Новак ми е в игнора ,да ......Но......Сега виждам всичките и писаници!!! Как така ???
    Нека той да ми обясни!!!
    Има толкова проблеми по форума ,но него го няма никакъв
    Такава безотговорност не е нормално .
    Ако съм му шеф ,и секунда няма да го държа.
    Какви са тези собственици .....мъка ми е
    Колегите не са открили нищо нередно, лайковете се отчитат, а това е най-важното! Аз нищо друго не мога да направя по въпроса, освен да предам на техническия екип какво не е наред!
    Относно игнор листата - възможно е да си изтрила псевдонима от него, или да си маркирала пост, който да се покаже. Проблемът би трябвало да се оправи при повторно добавяне в игнор листата.
    Относно изхвърлянето от форума, ако имаш забрана на бисквитки, то съвсем логично е да те изхвърля. Проблемът е в твоя браузър.

messi is offline
    Маркет мейкър
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    2,467.72 USD
    Thanks
    3,513
    Избраха ли новите модератори? Нали преди месец имаше обява, че набират?
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

5. The Following 8 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

Unregistered (8)

privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,462
    Quote Originally Posted by messi View Post
    Избраха ли новите модератори? Нали преди месец имаше обява, че набират?
    Нямам идея, колежката отговаря за тази задача. Въпросите към нея.

7. The Following User Says Thank You to privelege For This Useful Post:

messi (05-08-2019)

emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    8,574.68 USD
    Thanks
    2,304
    Май като гледам си има вече избрани модератори или греша?

https://forum.bg/member.php?4388-Orion
    Movie Trailers | Вярвай в красотата на мечтите си!

privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

Thanks
    1,462
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Май като гледам си има вече избрани модератори или греша?

https://forum.bg/member.php?4388-Orion
    Има, да.

Georgi is offline
    Дилър
    Не е зададено настроение

Georgi има невероятно излъчване Georgi има невероятно излъчване Georgi има невероятно излъчване Georgi's Avatar
    Натрупан бонус
    298.73 USD
    Thanks
    85
    Нещо не мога да публикувам нито коментар, нито снимка в раздела "хармоничен трейд 3". Затворена ли е темата или при мен някъде е проблема?
    Last edited by Georgi; 06-11-2019 at 01:38 AM.

Georgi is offline
    Дилър
    Не е зададено настроение

Georgi има невероятно излъчване Georgi има невероятно излъчване Georgi има невероятно излъчване Georgi's Avatar
    Натрупан бонус
    298.73 USD
    Thanks
    85

Проблем с публикуването

Не мога да пиша и да прикачвам снимки. Има някаква промяна в правилата или при мен е проблема? Говоря за темата "Хармоничен трейд 3". Не ми изглежда затворена. Благодаря.

Това е меча пеперуда.
    Last edited by Georgi; 06-11-2019 at 01:40 AM.

privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

Thanks
    1,462
    Quote Originally Posted by Georgi View Post
    Не мога да пиша и да прикачвам снимки. Има някаква промяна в правилата или при мен е проблема? Говоря за темата "Хармоничен трейд 3". Не ми изглежда затворена. Благодаря.

Това е меча пеперуда.
    Проблемът решен ли е? Ако има такъв, опиши го в детайли.

+ Reply to Thread
Page 88 of 88 FirstFirst ... 38 78 86 87 88