+ Reply to Thread
Page 89 of 90 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 LastLast
Results 881 to 890 of 893
    messi is online now
    Централна банка
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,537.72 USD
    Thanks
    4,604
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Пробвай с друг браузър. Разреши и всички скриптове, които браузърът по някакъв начин блокира. В случай, че има инсталиран блокер за реклами, също го деактивирай и опитай отново. Уведомил съм колегите за проблема,но отстраняването му е дълъг процес. Заредете се с търпение.
    Поне с 4 различни браузъра съм пробвал. Бисквитки, скриптове, пасти и т.н. Всичко съм опитал и се боря втори месец. По принцип минавам за човек с добра компютърна грамотност и щом питам значи съм преценил, че проблемът е извън моя телевизор.
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

2. The Following User Says Thank You to messi For This Useful Post:

jssj (09-16-2019)

3. FB
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,482
    Quote Originally Posted by messi View Post
    Поне с 4 различни браузъра съм пробвал. Бисквитки, скриптове, пасти и т.н. Всичко съм опитал и се боря втори месец. По принцип минавам за човек с добра компютърна грамотност и щом питам значи съм преценил, че проблемът е извън моя телевизор.
    В такъв случай ще трябва да изчакаш колегите да решат проблема с премахването на старите сметки.

5. The Following User Says Thank You to privelege For This Useful Post:

jssj (09-16-2019)

borkooo_pz is offline
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    5,400.52 USD
    Thanks
    35,304
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    В такъв случай ще трябва да изчакаш колегите да решат проблема с премахването на старите сметки.
    Това как да го разбирам ??
    Означава ли ,че прикачени сметки от ЕС сървър ,ще ги " откачите" - като моята

7. The Following User Says Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

jssj (09-16-2019)

privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,482
    Quote Originally Posted by borkooo_pz View Post
    Това как да го разбирам ??
    Означава ли ,че прикачени сметки от ЕС сървър ,ще ги " откачите" - като моята
    Не разбрах въпроса. Става дума за опцията за откачане на стара сметка от профила и добавяне на нова такава. В момента има някакъв проблем със скрипта и в случай, че потребител има желание да я смени, това няма как да стане...поне за момента.

9. The Following User Says Thank You to privelege For This Useful Post:

jssj (09-16-2019)

messi is online now
    Централна банка
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,537.72 USD
    Thanks
    4,604
    Възразявам срещу това наказание. Смятам, че има някаква грешка. Аз никого не съм обиждал. Ако Орион е на друго мнение нека даде линк към "обидния" коментар и да обясни за какво става дума? Настоявам за отмяна на наказанието ми.

You have received an infraction at Форекс форум България | Форекс Общност
    Dear messi,

You have received an infraction at Форекс форум България | Форекс Общност.

Reason: Обида, клевета
    -------
    Обида и клевета към друг член на форума
    -------

This infraction is worth 10 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

All the best,
    Форекс форум България | Форекс Общност

Orion is online now
    Администратор
    Не е зададено настроение

Orion има невероятно излъчване Orion има невероятно излъчване Orion's Avatar
    Thanks
    145
    Ще трябва да изчакаш решение на Привилидж по въпроса!

messi is online now
    Централна банка
    Panas

Натрупан бонус
    3,537.72 USD
    Thanks
    4,604
    Quote Originally Posted by Orion View Post
    Ще трябва да изчакаш решение на Привилидж по въпроса!
    В какъв смисъл? Ти ме наказваш и е редно да се аргументираш. В противен случай това отива в графата лична саморазправа. Явно не съм ти симпатичен. Заключваш ми всички теми. Вече веднъж ме наказа без причина. Попитах защо съм наказан и вместо отговор последва 10 дневен бан. Сега е същото - абсолютно несправедливо и безпричинно наказание и то с 10 точки. Аз категорично твърдя, че не съм обиждал. Търся начини да се свържа с управата на форума, за да алармирам за тези своеволия спрямо мен. Все пак живеем в демократични времена, нали? Преди мене Борко и Матеев изхвърчаха и не стана ясно какво са направили?

П.П. Писах до няколко мейла на Инстафорекс. Ще говоря с тях и по телефона. Цитирах моето наказание и настоях да се проведе разследване, защото съм наказан несправедливо. Категорично съм невинен в този случай.
    Last edited by messi; 09-25-2019 at 09:50 AM.

privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

Thanks
    1,482
    Quote Originally Posted by messi View Post
    В какъв смисъл? Ти ме наказваш и е редно да се аргументираш. В противен случай това отива в графата лична саморазправа. Явно не съм ти симпатичен. Заключваш ми всички теми. Вече веднъж ме наказа без причина. Попитах защо съм наказан и вместо отговор последва 10 дневен бан. Сега е същото - абсолютно несправедливо и безпричинно наказание и то с 10 точки. Аз категорично твърдя, че не съм обиждал. Търся начини да се свържа с управата на форума, за да алармирам за тези своеволия спрямо мен. Все пак живеем в демократични времена, нали? Преди мене Борко и Матеев изхвърчаха и не стана ясно какво са направили?

П.П. Писах до няколко мейла на Инстафорекс. Ще говоря с тях и по телефона. Цитирах моето наказание и настоях да се проведе разследване, защото съм наказан несправедливо. Категорично съм невинен в този случай.
    А ти да не би да си Матеев, защото и той твърдеше, че е наказан без причини, след като е нарушил всички правила на форума. Явно за вас двамата ( или за теб ) законите и правилата на важат. Е, ще трябва да те разочаровам! Форумът ни не е джунгла и ние държим правилата на форума да бъдат спазвани безусловно!

Аз те помолих да се придържаш към темата, в която участваше, но очевидно ти си решил, че си над установените правила и норми на поведение. Ще ти изпратя скрийншот чрез лично съобщение, защото това, което е поместено в него представлява извършено престъпление по смисъла на закона от твоя страна!

Сам прецени дали не си нарушил точки 2 и 3 от правилата на форума и не си извършил явно престъпление по смисъла на закона...

14. The Following User Says Thank You to privelege For This Useful Post:

Orion (09-25-2019)

Orion is online now
    Администратор
    Не е зададено настроение

Orion има невероятно излъчване Orion има невероятно излъчване Orion's Avatar
    Thanks
    145
    messi, моля престани с офтопика в администраторската тема!
    Моля, не отговаряй на този ми пост!
    Благодаря

borkooo_pz is offline
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    5,400.52 USD
    Thanks
    35,304
    Побързахте да изтриете поста ми
    Кое не беше по темата !!??
    Или не е удобна истината ?

17. The Following User Says Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

Unregistered (1)

+ Reply to Thread
Page 89 of 90 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 LastLast