+ Reply to Thread
Page 1 of 89 1 2 3 11 51 ... LastLast
Results 1 to 10 of 884
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,472

Question Въпроси към Администратора

Уважаеми потребители,

Настоящата тема е за въпроси, свързани с форума и неговото използване.
    Ако имате въпроси относно функционалностите му, това е темата, където да попитате.

2. The Following User Says Thank You to privelege For This Useful Post:

Spekulanta (10-16-2017)

privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,472
    Темата за въпроси и предложения е възобновена !

Happy68 is offline
    Централна банка
    Bahagia

Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68's Avatar
    Натрупан бонус
    4,104.05 USD
    Thanks
    7,517
    Идеално ... я да видим сега дали ще стане

дава ми, че не мога да пускам повече от 5 поста в рамките на 10 мин ........... всичко това е прекрасно, но аз не съм написала толкова - имам 2 бр и всички след това ми ги сече - защо?
    Безплатен обяд няма!

borkooo_pz is offline
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    5,370.73 USD
    Thanks
    35,157
    и на мен така се случи два пъти
    .............

privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

Thanks
    1,472
    дава ми, че не мога да пускам повече от 5 поста в рамките на 10 мин
    Вероятно поради пренатоварване на системата или няколко клика върху бутона за публикация от ваша страна.
    След време всичко се нормализира.

Skp is offline
    Баннат
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp's Avatar
    Натрупан бонус
    7,309.12 USD
    Thanks
    16,018
    Аз друго съм забелязал. Не знам, дали е наистина така? Редакциите, на вече постнати мнения, системата ги отчита като ново мнение. Специално за този брояч говоря.

Happy68 is offline
    Централна банка
    Bahagia

Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68's Avatar
    Натрупан бонус
    4,104.05 USD
    Thanks
    7,517
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Вероятно поради пренатоварване на системата или няколко клика върху бутона за публикация от ваша страна.
    След време всичко се нормализира.
    да, нормализира се ........... но се появи още на първото натискане на бутона и продължи доста време - опитвах през 3-4 минути и все един и същ резултат..... както и да е - вече ще знам
    Безплатен обяд няма!

Skp is offline
    Баннат
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp's Avatar
    Натрупан бонус
    7,309.12 USD
    Thanks
    16,018
    Каквото и да пишеш, както и да замазваш положението няма как да прикриеш факта, че в трейдинга си кръгла нула и стоиш тук заради подаянията на рашките.

Привлидж, виждам, че Молива отново вършее из форума./
    Мисля, че няма да си против, ако утре отида през съседното районно управление на МВР, за да разбера кой ме нарича педофил. Пък данъчните. ще са "екстра".

privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

Thanks
    1,472
    В подобни случаи, моля, използвай бутона за докладване.

Ragnar is offline
    Баннат
    Не е зададено настроение

Ragnar има невероятно излъчване Ragnar има невероятно излъчване Ragnar има невероятно излъчване Ragnar's Avatar
    Натрупан бонус
    21.90 USD
    Thanks
    37
    Quote Originally Posted by Skp View Post
    Мисля, че няма да си против, ако утре отида през съседното районно управление на МВР, за да разбера кой ме нарича педофил. Пък данъчните. ще са "екстра".

И аз не съм против ..... Обади се да идем заедно , че ми е интересно, кой знае такива неща за теб....
    По принцип ....Това са лични работи....

+ Reply to Thread
Page 1 of 89 1 2 3 11 51 ... LastLast