+ Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 1 2 3
Резултати от 21 до 26 от общо 26

Тема: Търся евтин и надежден VPS

1. #21 Свиване на публикацията
    ndimitrov73 е на линия
    Главен дилър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    1 491
    Благодарили са му 3 576 Пъти в
    1 260 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    "GOVPS**" Някой ползвал ли е това чудо?
    Последна редакция от ndimitrov73 : 01-10-2021 на 01:11
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

2. Следните 2 потребители изказват благодарности на ndimitrov73 за полезния пост:

K_W (01-10-2021)

3. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  4. #22 Свиване на публикацията
    Georgi Totev не е на линия
    Прохождащ
    Halus

Georgi Totev скоро ще бъде известен Аватара на Georgi Totev
    Град
    Мадрид
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    6
    Благодарили са му 75 Пъти в
    27 Поста
    ПодписвамПодписвам

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

5. Следните 3 потребители изказват благодарности на Georgi Totev за полезния пост:

balcon (01-10-2021), K_W (01-10-2021), ndimitrov73 (01-10-2021)

6. #23 Свиване на публикацията
    K_W е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    4 781
    Благодарили са му 17 276 Пъти в
    2 722 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 2
    https://www.forexcheapvps.com/pricing ето тези ги ползвам, общо взето стават, с малки забележки.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

7. Следните 2 потребители изказват благодарности на K_W за полезния пост:

minkov (01-10-2021), ndimitrov73 (01-10-2021)

8. #24 Свиване на публикацията
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    858
    Благодарили са му 4 157 Пъти в
    1 276 Поста
    ПодписвамПодписвам
    А защо не използвате хостинга на MQL5? https://www.mql5.com/en/vps/forex-plans
    Все пак по презумция би трябвало да предоставят най-добрата услуга и спрямо платформата си, и спрямо локациите на брокерите/сървърите.

9. Следните 3 потребители изказват благодарности на Zagorka за полезния пост:

K_W (01-12-2021), minkov (01-12-2021)

10. #25 Свиване на публикацията
    K_W е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    4 781
    Благодарили са му 17 276 Пъти в
    2 722 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 2
    Цитирай Първоначално написано от Zagorka Виж мнението
    А защо не използвате хостинга на MQL5? https://www.mql5.com/en/vps/forex-plans
    Все пак по презумция би трябвало да предоставят най-добрата услуга и спрямо платформата си, и спрямо локациите на брокерите/сървърите.
    Като гледам май не е са супер изгодни, аз бих се преместил, но не съм попадал на нещо което да си заслужава. Преди ползвах тези https://www.arubacloud.com бях доволен но много вдигнаха цените, а аз се стискам за такива работи На пръв поглед изглеждат много изгодни, но на мен ми трябва за повечко платформи и става скъпо.

11. Следните 2 потребители изказват благодарности на K_W за полезния пост:

minkov (01-12-2021), ndimitrov73 (01-13-2021)

12. ECN
  13. #26 Свиване на публикацията
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    858
    Благодарили са му 4 157 Пъти в
    1 276 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от K_W Виж мнението
    Като гледам май не е са супер изгодни, аз бих се преместил, но не съм попадал на нещо което да си заслужава. Преди ползвах тези https://www.arubacloud.com бях доволен но много вдигнаха цените, а аз се стискам за такива работи На пръв поглед изглеждат много изгодни, но на мен ми трябва за повечко платформи и става скъпо.
    Може да не е супер изгодно, но поне е надежно. Онези Аруба клауд съм ги чувал с лошо, помня, че имаше оплаквания за латентността.

14. Следният потребител изказва благодарност на Zagorka за полезния пост:

minkov (01-13-2021)

+ Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 1 2 3

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си