+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20

Thread: Търся евтин и надежден VPS

КинО is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО's Avatar
    Натрупан бонус
    8,948.85 USD
    Thanks
    18,632
    Quote Originally Posted by wannabe View Post
    Сите бугарчета сме по 'тънкото'. Ех ако можеше и по някоя кинта да ни дават, че им ползваме услугите на гадовете...
    Тъй де тъй ..... Той онзи Балкански затуй казваше ....
    Шамар да е АВАНТА ДА Е

2. The Following User Says Thank You to КинО For This Useful Post:

minkov (05-20-2019)

saxsten is offline
    Централна банка
    Halus

saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten's Avatar
    Натрупан бонус
    4,765.91 USD
    Thanks
    582
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Е то за 1 евро даже споделен хостинг трудно се намира. За тази цена малко ме съмнява да е читава работата, че и сървъра да е уиндоус - едва ли. А ако не уиндоус сървъра е безсмислено, щото трябва да го омагьосваш да тръгне метата и едва ли ще му стигнат силиците
    инстата предлагат за 10 долара...............................
    Форекса е финансово оръжие за масово поразяване

4. The Following User Says Thank You to saxsten For This Useful Post:

minkov (05-20-2019)

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    8,069.34 USD
    Thanks
    16,352
    Quote Originally Posted by saxsten View Post
    инстата предлагат за 10 долара...............................
    Аз говорих за сървър от истинска хостинг компания. такъв ползвам. Тези сървъри на брокерите не съм ги пробвал никога, нямам представа дали стават за нещо.

ndimitrov73 is offline
    Дилър
    Bosan

ndimitrov73 има с какво да се гордее ndimitrov73 има с какво да се гордее ndimitrov73 има с какво да се гордее ndimitrov73 има с какво да се гордее ndimitrov73 има с какво да се гордее ndimitrov73 има с какво да се гордее ndimitrov73 има с какво да се гордее ndimitrov73 има с какво да се гордее ndimitrov73 има с какво да се гордее ndimitrov73's Avatar
    Натрупан бонус
    970.76 USD
    Thanks
    219
    Quote Originally Posted by saxsten View Post
    Кажи повече де
    как се плаща как се използува къса ли му са връзката Какви са конфиг на вирт машина каква е опер с-ма и тн

1 евро не е лоша цена другото вече ще за без пари ама тези имат ограничения по време
    Ами на сайта им е описано как се плаща. Сайта ми го препоръча един съфорумник от друг форум. Той плаща 6,5 Евро без ДДС. Аз ползвам Линукс Убунто. така, че не ме приреснява Линукса. Преди 2 дни пуснах заявка за траел за 2 месеца 2 евро. Никой не ме е потърсил да момента затова нищо не мога да кажа.

Късмет в трейдинга. Ако имам повече инфо ще пиша тук.

kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    25,290.67 USD
    Thanks
    156,252
    Колегата Ндимитров, от всичкото Линукс най-смотания си избрал.
    sleepwalking and lost

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    8,069.34 USD
    Thanks
    16,352
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Колегата Ндимитров, от всичкото Линукс най-смотания си избрал.
    Що бе. Аз много не разбирам от линукси, ама сина ми голям спец и твърди, че убунтото най-убаво. Моя сървър той ми го направи на убунто 4-5 години не е мръднал - работи без проблем

kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    25,290.67 USD
    Thanks
    156,252
    Дебиан е най-стабилното, Федора най-новото, Арх малко след Федора, Дженто е черешката на тортата.
    Убунту уж и те искат да водят иновациите, ама малко се престарават и го напълниха с акита последните няколко години. Отделно графичната среда - в таз убунтувската имам чувството, че са събрани всички кофти качества от останалите.
    sleepwalking and lost

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    8,069.34 USD
    Thanks
    16,352
    Аз графичната среда не ползвам. Използвам го за сървар да хоствам няколко сайта и съм доволен от стабилноста. Ама може и щото е най-просто затуй да ми го е сложило детето, като знае колко ми е акъла, да не се мъча много

Zagorka is offline
    Стажант
    Не е зададено настроение

Zagorka е много добър Zagorka е много добър Zagorka е много добър Zagorka е много добър Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    412.41 USD
    Thanks
    67
    не намират vps форекс търговия, който да е надежден и евтин. то като цяло vps сървърите са си скъпички, че и за форекс търговия оптимизирани ако искам да е, съвсем ще ме одрусат. а и евтин сървър означава ненадежден. но на един ауто трейдър, който се предлага безплатно или за стотина долара макс, за тях не трябват чак такива ресурси, абсолютно им е достатъчно едно малко пространство и малко изчислителна мощ. логиката им на действие не е чак толкова сложна.

12. The Following 2 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

Unregistered (2)

K_W is online now
    Старши дилър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Натрупан бонус
    4,624.91 USD
    Thanks
    747
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    не намират vps форекс търговия, който да е надежден и евтин. то като цяло vps сървърите са си скъпички, че и за форекс търговия оптимизирани ако искам да е, съвсем ще ме одрусат. а и евтин сървър означава ненадежден. но на един ауто трейдър, който се предлага безплатно или за стотина долара макс, за тях не трябват чак такива ресурси, абсолютно им е достатъчно едно малко пространство и малко изчислителна мощ. логиката им на действие не е чак толкова сложна.
    Пробвай с Aruba Cloud. Цените са доста добри, аз лично съм доволен от услугата ползвам ги от 2-3 години.

+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2