+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 26 of 26

Thread: Търся евтин и надежден VPS

1. #21 Collapse Post
    ndimitrov73 is offline
    Главен дилър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73's Avatar
    Accrued Payments
    970.76 USD
    Thanks
    1,457
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    "GOVPS**" Някой ползвал ли е това чудо?
    Last edited by ndimitrov73; 01-10-2021 at 01:11 AM.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

2. The Following 2 Users Say Thank You to ndimitrov73 For This Useful Post:

K_W (01-10-2021)

3. ForexCopy
  4. #22 Collapse Post
    Georgi Totev is online now
    Прохождащ
    Halus

Georgi Totev скоро ще бъде известен Georgi Totev's Avatar
    Accrued Payments
    0.00 USD
    Thanks
    5
    SubscribeSubscribe

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

5. The Following 3 Users Say Thank You to Georgi Totev For This Useful Post:

balcon (01-10-2021), K_W (01-10-2021), ndimitrov73 (01-10-2021)

6. #23 Collapse Post
    K_W is offline
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    4,664
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 2
    https://www.forexcheapvps.com/pricing ето тези ги ползвам, общо взето стават, с малки забележки.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

7. The Following 2 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

minkov (01-10-2021), ndimitrov73 (01-10-2021)

8. #24 Collapse Post
    Zagorka is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka's Avatar
    Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    848
    SubscribeSubscribe
    А защо не използвате хостинга на MQL5? https://www.mql5.com/en/vps/forex-plans
    Все пак по презумция би трябвало да предоставят най-добрата услуга и спрямо платформата си, и спрямо локациите на брокерите/сървърите.

9. The Following 3 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

K_W (01-12-2021), minkov (01-12-2021)

10. #25 Collapse Post
    K_W is offline
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    4,664
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 2
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    А защо не използвате хостинга на MQL5? https://www.mql5.com/en/vps/forex-plans
    Все пак по презумция би трябвало да предоставят най-добрата услуга и спрямо платформата си, и спрямо локациите на брокерите/сървърите.
    Като гледам май не е са супер изгодни, аз бих се преместил, но не съм попадал на нещо което да си заслужава. Преди ползвах тези https://www.arubacloud.com бях доволен но много вдигнаха цените, а аз се стискам за такива работи На пръв поглед изглеждат много изгодни, но на мен ми трябва за повечко платформи и става скъпо.

11. The Following 2 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

minkov (01-12-2021), ndimitrov73 (01-13-2021)

12. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  13. #26 Collapse Post
    Zagorka is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka's Avatar
    Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    848
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by K_W View Post
    Като гледам май не е са супер изгодни, аз бих се преместил, но не съм попадал на нещо което да си заслужава. Преди ползвах тези https://www.arubacloud.com бях доволен но много вдигнаха цените, а аз се стискам за такива работи На пръв поглед изглеждат много изгодни, но на мен ми трябва за повечко платформи и става скъпо.
    Може да не е супер изгодно, но поне е надежно. Онези Аруба клауд съм ги чувал с лошо, помня, че имаше оплаквания за латентността.

14. The Following User Says Thank You to Zagorka For This Useful Post:

minkov (01-13-2021)

+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3