+ Reply to Thread
Page 761 of 761 FirstFirst ... 261 661 711 751 759 760 761
Results 7,601 to 7,604 of 7604

Thread: България и ЕС, Част 22

presptc is online now
    Централна банка
    Mengintai

presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc's Avatar
    Натрупан бонус
    5,899.76 USD
    Thanks
    4,746
    Quote Originally Posted by Bibco View Post
    Ела да се повозиш по квебекските пътища и магистрали - тогава може и българските да започнат да ти изглеждат превъзходни...
    Климатичните условия със сигурност оказват влияние на настилката, но все съм си мислил, че държавите с богати залежи на петрол като Канада имат уредени пътища. И в Норвегия е студено, но пътищата доколкото съм виждал по снимки са образцови.

2. FB
    Bibco is online now
    Централна банка
    Polos

Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco's Avatar
    Натрупан бонус
    10,981.60 USD
    Thanks
    4,102
    Quote Originally Posted by presptc View Post
    Климатичните условия със сигурност оказват влияние на настилката, но все съм си мислил, че държавите с богати залежи на петрол като Канада имат уредени пътища. И в Норвегия е студено, но пътищата доколкото съм виждал по снимки са образцови.
    Не съм бил в Норвегия, но в сравнение с това, което съм виждал в Германия, Австрия и Холандия - Канада ряпа да яде...Между другото - най-лошите пътища са именно в Квебек и това си обяснявам или с крадене или с лоши стандарти....

4. The Following 2 Users Say Thank You to Bibco For This Useful Post:

Unregistered (2)

messi is online now
    Форекс гуру
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    1,409.29 USD
    Thanks
    2,247
    Добро утро! Днес изборен ден в Европа. Дори Доган и Пеевски рано рано гласували, което много ме учуди, защото от години не ги бях мяркал в публичното пространство тия хора?

Почетният председател на ДПС Ахмед Доган и вторият в евролистата Делян Пеевски упражни правото си глас. Единият даде вота си в една от избирателните секции на столичното 36 СУ "Максим Горки", а другият - в село Света Петка.Доган предпочете гласуването с традиционната хартиена бюлетина пред машинния вот, какъвто на настоящите европейски избори ще се извършва в 3000 секции в страната. Пеевски пък пусна бюлетината си в 44-та избирателна секция на пазарджишкото село.https://dnes.dir.bg/politika/ahmed-d...hno-uchilishte
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

6. The Following 7 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

todor (Today), Unregistered (6)

todor is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor е отвъд представите todor's Avatar
    Натрупан бонус
    7,469.50 USD
    Thanks
    2,463
    Quote Originally Posted by messi View Post
    Добро утро! Днес изборен ден в Европа. Дори Доган и Пеевски рано рано гласували, което много ме учуди, защото от години не ги бях мяркал в публичното пространство тия хора?

Почетният председател на ДПС Ахмед Доган и вторият в евролистата Делян Пеевски упражни правото си глас. Единият даде вота си в една от избирателните секции на столичното 36 СУ "Максим Горки", а другият - в село Света Петка.Доган предпочете гласуването с традиционната хартиена бюлетина пред машинния вот, какъвто на настоящите европейски избори ще се извършва в 3000 секции в страната. Пеевски пък пусна бюлетината си в 44-та избирателна секция на пазарджишкото село.https://dnes.dir.bg/politika/ahmed-d...hno-uchilishte
    Тази сутрин ЦИК обяви 26% избирателна активност, това е подигравка от страна на народа с нашите "политици"!

+ Reply to Thread
Page 761 of 761 FirstFirst ... 261 661 711 751 759 760 761

Tags for this Thread