+ Reply to Thread
Page 761 of 761 FirstFirst ... 261 661 711 751 759 760 761
Results 7,601 to 7,602 of 7602

Thread: България и ЕС, Част 22

presptc is offline
    Централна банка
    Mengintai

presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc's Avatar
    Натрупан бонус
    5,899.76 USD
    Thanks
    4,709
    Quote Originally Posted by Bibco View Post
    Ела да се повозиш по квебекските пътища и магистрали - тогава може и българските да започнат да ти изглеждат превъзходни...
    Климатичните условия със сигурност оказват влияние на настилката, но все съм си мислил, че държавите с богати залежи на петрол като Канада имат уредени пътища. И в Норвегия е студено, но пътищата доколкото съм виждал по снимки са образцови.

Bibco is offline
    Централна банка
    Polos

Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco е отвъд представите Bibco's Avatar
    Натрупан бонус
    10,981.60 USD
    Thanks
    4,095
    Quote Originally Posted by presptc View Post
    Климатичните условия със сигурност оказват влияние на настилката, но все съм си мислил, че държавите с богати залежи на петрол като Канада имат уредени пътища. И в Норвегия е студено, но пътищата доколкото съм виждал по снимки са образцови.
    Не съм бил в Норвегия, но в сравнение с това, което съм виждал в Германия, Австрия и Холандия - Канада ряпа да яде...Между другото - най-лошите пътища са именно в Квебек и това си обяснявам или с крадене или с лоши стандарти....

3. The Following 2 Users Say Thank You to Bibco For This Useful Post:

Unregistered (2)

+ Reply to Thread
Page 761 of 761 FirstFirst ... 261 661 711 751 759 760 761

Tags for this Thread