Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 406 of 406 FirstFirst ... 306 356 396 404 405 406
Results 4,051 to 4,060 of 4060
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    3,926.97 USD
    Thanks
    28,113
    Съветвам те да не си правиш тези експерименти,с прехвърлянето .. че започнеш ли да теглиш по- големи суми и ще те резнатите Казвам ти го от опит Въпреки ,че не бяха прикачени ,А всяка верифицирана поотделно.На Бонус сметката не разрешават Инставалет .

2. The Following User Says Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

minkov (Today)

3. <a href="">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    6,009.50 USD
    Thanks
    12,892
    Quote Originally Posted by borkooo_pz View Post
    Съветвам те да не си правиш тези експерименти,с прехвърлянето .. че започнеш ли да теглиш по- големи суми и ще те резнатите Казвам ти го от опит Въпреки ,че не бяха прикачени ,А всяка верифицирана поотделно.На Бонус сметката не разрешават Инставалет .
    Е това за инставалет и бонуссметите не го знаех. Аз прехвърлям през инставалет, ама между реални сметки и няма проблем.
    От бонусарката само тегля.

5. The Following 4 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

borkooo_pz (Today), Marin (Today), Unregistered (2)

Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin's Avatar
    Натрупан бонус
    2,805.34 USD
    Thanks
    6,460
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Е това за инставалет и бонуссметите не го знаех. Аз прехвърлям през инставалет, ама между реални сметки и няма проблем.
    От бонусарката само тегля.
    Така е, то си го пише изрично в условията. Аз имам инставалет и по него се е случвало да ми връщат спреда от
    фирмата посредник. Някой знае ли каква е тази промоция за 8000 долара?

7. The Following User Says Thank You to Marin For This Useful Post:

Unregistered (1)

Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Натрупан бонус
    4,621.23 USD
    Thanks
    444
    Съветвам те да не си правиш тези експерименти,с прехвърлянето .. че започнеш ли да теглиш по- големи суми и ще те резнатите
    При какви суми се очакват проблеми? И сигурно ли е че сумите или начина по който са спечелени е бил проблема?

9. The Following 2 Users Say Thank You to 100 For This Useful Post:

borkooo_pz (Today), minkov (Today)

Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    3,926.97 USD
    Thanks
    28,113
    Quote Originally Posted by 100 View Post
    При какви суми се очакват проблеми? И сигурно ли е че сумите или начина по който са спечелени е бил проблема?
    Обемите са им голям проблем А ,и втора реална сметка - по нея ми връщаха според .Двете не са прикачени .
    Средно за три месеца теглег 300/400 $ седмично .Нямах нито насрещни позиции ,нито пък затваряни за по 5 минути .Пусках 4,44 Инстата лота ,но правех добавки ,най- много две .

11. The Following User Says Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

minkov (Today)

Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    6,009.50 USD
    Thanks
    12,892
    Quote Originally Posted by 100 View Post
    Вероятно е възможно при големи суми да търсят под вола теле, т.е. много стриктно и педантично да проверяват дали са спазвани условията, но в повечето случаи става въпрос за драстични нарушения на условията, за да те изключат от бонус програмата. Ако са дребни нарушения - например 5-те минути, само ти режат печалбата от конкретната сделка.
    А какво значи голяма сума - нямам представа, аз съм теглил по 100, 200 долара от бонусарката, чат-пат са ми рязали някакви печалби, в общи линии справедливо, въпреки, че е имало и спорни рязания - т.е. на ръба на условията

13. The Following User Says Thank You to minkov For This Useful Post:

borkooo_pz (Today)

Централна банка
    Terkejut

Натрупан бонус
    3,926.97 USD
    Thanks
    28,113
    Никога не са ме рязали от печалбата .Но ме отрязаха изцяло
    Мислех да не го пускам отговорът,че достатъчно бях обвинена в " алчност за бонус " но ето доводите им и " нарушенията ми "

" Получих отговор по твоя казус!

Първо, след проверка от страна на брокера са били открити две сметки, по една от които се е връщал част от спреда. Колегите са преценили, че рискът за брокера е особено висок, тъй като клиентът може да хеджира загубите си чрез тези две сметки, едната с бонус, а другата прикачена за връщане на спред - т.е. за клиента е възможно да се акумулира единствено печалба.

Второ, по бонусната сметка е забелязана активност, която може да се класифицира като "злоупотреба с висок левъридж". Били са отваряни изключително високи обеми, а сделките са били автоматично изкарани на пазара ( предвид този висок обем ), което е довело до значителни загуби за брокера.

Съгласно тези два довода, колегите от отдела за борба с измамите са решили да затворят бонусната сметка и да те изключат от кампанията поради изключително високия риск за брокера."

15. The Following 5 Users Say Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

lyubo (Today), Marin (Today), minkov (Today), Unregistered (2)

Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin's Avatar
    Натрупан бонус
    2,805.34 USD
    Thanks
    6,460
    Никога не са ме рязали от печалбата .Но ме отрязаха изцяло
    Мислех да не го пускам отговорът,че достатъчно бях обвинена в " алчност за бонус " но ето доводите им и " нарушенията ми "

" Получих отговор по твоя казус!

Първо, след проверка от страна на брокера са били открити две сметки, по една от които се е връщал част от спреда. Колегите са преценили, че рискът за брокера е особено висок, тъй като клиентът може да хеджира загубите си чрез тези две сметки, едната с бонус, а другата прикачена за връщане на спред - т.е. за клиента е възможно да се акумулира единствено печалба.

Второ, по бонусната сметка е забелязана активност, която може да се класифицира като "злоупотреба с висок левъридж". Били са отваряни изключително високи обеми, а сделките са били автоматично изкарани на пазара ( предвид този висок обем ), което е довело до значителни загуби за брокера.

Съгласно тези два довода, колегите от отдела за борба с измамите са решили да затворят бонусната сметка и да те изключат от кампанията поради изключително високия риск за брокера."
    Идеята на тази бонус кампания е следната:
    1.На начинаещи трейдъри да се даде възможност да се обучават без да рискуват лични средства.
    2.На по-опитни трейдъри да се покажат предимствата и условията на Инстафорекс.

Ти щом си почнала да печелиш стотици долари седмично е логично да си покрила и двете точки и вече да няма нужда да те подпомагат.
    Защо има потребители от 7-8 години и не ги изключват? Защото явно си личи, че още не са се научили, а и са добра реклама за брокера.

17. The Following 4 Users Say Thank You to Marin For This Useful Post:

Unregistered (4)

Дилър
    Не е зададено настроение

Quiven има с какво да се гордее Quiven има с какво да се гордее Quiven има с какво да се гордее Quiven има с какво да се гордее Quiven има с какво да се гордее Quiven има с какво да се гордее Quiven има с какво да се гордее Quiven има с какво да се гордее Quiven's Avatar
    Натрупан бонус
    438.08 USD
    Thanks
    169
    Интересно. Добре, че видях темата, та да вляза в сметката си в Инстата, не бях влизал с месеци. Оказа се, че от м.май до сега съм "заработил" 96.46$ Още няколко месеца/години и ще мога да търгувам и с тази сметка

п.п. Хм, зачетох се по постовете ви за тези сметки. Явно има някакви ограничения и правила при търговията с тях. Може би ще е добре да се запозная с тях, преди изобщо да започна да я търгувам, за да преценя, има ли смисъл изобщо да се занимавам с нея.
    Last edited by Quiven; Today at 12:54 PM.

19. The Following 3 Users Say Thank You to Quiven For This Useful Post:

borkooo_pz (Today), lyubo (Today), minkov (Today)

20. Bitcoin
    Дилър
    Не е зададено настроение

Quiven има с какво да се гордее Quiven има с какво да се гордее Quiven има с какво да се гордее Quiven има с какво да се гордее Quiven има с какво да се гордее Quiven има с какво да се гордее Quiven има с какво да се гордее Quiven има с какво да се гордее Quiven's Avatar
    Натрупан бонус
    438.08 USD
    Thanks
    169
    Quote Originally Posted by Marin View Post
    ...Ти щом си почнала да печелиш стотици долари седмично е логично да си покрила и двете точки и вече да няма нужда да те подпомагат.
    Защо има потребители от 7-8 години и не ги изключват? Защото явно си личи, че още не са се научили, а и са добра реклама за брокера.
    Странна работа Кой "печели по стотици долара седмично", т.е. по няколко хиляди месечно и се занимава с бонус сметки Това определено ме изненадва

+ Reply to Thread
Page 406 of 406 FirstFirst ... 306 356 396 404 405 406

Tags for this Thread