+ Reply to Thread
Page 501 of 501 FirstFirst ... 401 451 491 499 500 501
Results 5,001 to 5,006 of 5006

Thread: InstaForex - бонус сметки и тегления ! Част 32

borkooo_pz is online now
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    5,232.98 USD
    Thanks
    34,454
    Quote Originally Posted by messi View Post
    Дай нещо да уточним - къде си го вкарал твоя познат? Във форума ли? Форумът не работи с европейския брокер. Там няма никакви бонуси и състезания. Това е отделна фирма на практика.
    Ти четеш ли ? Не четеш ли ? Момчето пита за марджин, ти само за бонуси мислиш :1f639
    То така ,да напишем нещо ,да има дейност ,да има лайкове .

2. The Following 2 Users Say Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

Alex1977 (Yesterday), minkov (Yesterday)

Barbaron is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron's Avatar
    Натрупан бонус
    1,037.43 USD
    Thanks
    9,335
    Quote Originally Posted by Alex1977 View Post
    А и аз има един въпрос към КУРА или всеки друг който търгува с европейски акаунт .Вкарах тук един познат и сега иска да си отвори сметка в инстата но в европейската че той вяра няма .обаче за не я аз си нямам и на представа как работи с 1 към 20 и 1 към 30 или като при нас със 1-600 и нагоре .
    та въпроса ми към кура е и марджина какъв е за минимален обем 0.01 на телетата(feeder cattle).
    Не знам какво е трудното ... Щом си в този форум, значи можеш да четеш ... нали така?

"Приятелят" ти, който няма вяра, пък и нов, ако е грамотен и сам може да си прочете "правилата" ....

Т.е. какво точно питаш? Искаш още една сметка в Инста?

Ок. Standart Lot - 100 000
    Insta Lot - 10 000 (в зависимост от сметката)

В .eu не знам какви са лотовете, no - просто си объркал регистрацията ....

4. The Following 2 Users Say Thank You to Barbaron For This Useful Post:

minkov (Yesterday), Unregistered (1)

Barbaron is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron's Avatar
    Натрупан бонус
    1,037.43 USD
    Thanks
    9,335
    А и аз има един въпрос към КУРА или всеки друг който търгува с европейски акаунт .Вкарах тук един познат и сега иска да си отвори сметка в инстата но в европейската че той вяра няма .обаче за не я аз си нямам и на представа как работи с 1 към 20 и 1 към 30 или като при нас със 1-600 и нагоре .
    та въпроса ми към кура е и марджина какъв е за минимален обем 0.01 на телетата(feeder cattle).
    Не знам какво е трудното ... Щом си в този форум, значи можеш да четеш ... нали така?

"Приятелят" ти, който няма вяра, пък и нов, ако е грамотен и сам може да си прочете "правилата" ....

Т.е. какво точно питаш? Искаш още една сметка в Инста?

Ок. Standart Lot - 100 000
    Insta Lot - 10 000 (в зависимост от сметката)

В .eu не знам какви са лотовете, нo (1:30 е макс, защо не го промениха - не знам) - просто си объркал регистрацията ....

6. The Following User Says Thank You to Barbaron For This Useful Post:

minkov (Yesterday)

borkooo_pz is online now
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    5,232.98 USD
    Thanks
    34,454
    Аз доколкото разбирам ,е че Алекс пита колко пари
    приблизително ще се блокират при мин.лот с ливъридж 1:30

8. The Following 4 Users Say Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

Alex1977 (Yesterday), minkov (Yesterday), Unregistered (2)

Alex1977 is online now
    Маркет мейкър
    Berani

Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977's Avatar
    Натрупан бонус
    1,920.66 USD
    Thanks
    4,227
    Quote Originally Posted by borkooo_pz View Post
    Аз доколкото разбирам ,е че Алекс пита колко пари
    приблизително ще се блокират при мин.лот с ливъридж 1:30
    умния бързо схваща и разбира другия тип хора все не са разбрали все дооточнения все така все иначе мир вам!!!да борко точно това попитах колко марджин взема при лот с ливеридж 1:30 .при едно към 600 е 10 ако пуснеш същия обем обратна поръчка си остава 10 ако добавиш още 1 път обема става 15 и аз не знам как ги смята но е така.а на 1към 30 как е?

10. The Following User Says Thank You to Alex1977 For This Useful Post:

minkov (Yesterday)

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    7,671.54 USD
    Thanks
    15,994
    умния бързо схваща и разбира другия тип хора все не са разбрали все дооточнения все така все иначе мир вам!!!да борко точно това попитах колко марджин взема при лот с ливеридж 1:30 .при едно към 600 е 10 ако пуснеш същия обем обратна поръчка си остава 10 ако добавиш още 1 път обема става 15 и аз не знам как ги смята но е така.а на 1към 30 как е?
    То има една особеност - когато ливъриджа е 1:600, това е за валутуте, за петрола, златото и акциите е по-малко ливъриджа - точно колко го пише в общите условия, ама не го помня.
    Ако искаш да разбереш колко е блокирания марджин при европейския брокер, най-лесно ще стане като си отвориш една демо сметка при него и пробваш - за пет минути работа е

+ Reply to Thread
Page 501 of 501 FirstFirst ... 401 451 491 499 500 501

Tags for this Thread