+ Reply to Thread
Page 198 of 198 FirstFirst ... 98 148 188 196 197 198
Results 1,971 to 1,977 of 1977

Thread: Мнения за трейдър.бг? Част 4

presptc is offline
    Централна банка
    Mengintai

presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc's Avatar
    Натрупан бонус
    5,899.76 USD
    Thanks
    4,709
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    Приложението им на Традер бг за никакъв чеп не става, нищо не намирам в него и е дървено. Дали защото съм си свикнал на мобилния с Метата да работа незнам, но с тоя ап не се оправям. Дано четат, че следващия път вместо глупави салфетки в рекламата си ни покажат как да го ползваме тоя ап Традер бг
    Някои хора просто предпочитат всичко в приложенията им да е на български език. Няма лошо, но мен лично ме затруднява, а понякога дори се бъркам ако седна на компютър с инсталиран Windows на български език.
    Крайно време е Трейдъра да пуснат едно състезание с виртуални награди, от които да могат да се изкарат реални пари, че според мен съвсем им намаля клиентелата.

2. The Following 3 Users Say Thank You to presptc For This Useful Post:

minkov (Today), Unregistered (2)

Zagorka is online now
    Стажант
    Не е зададено настроение

Zagorka е незавървено бижу Zagorka е незавървено бижу Zagorka е незавървено бижу Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    219.27 USD
    Thanks
    52
    Quote Originally Posted by presptc View Post
    Някои хора просто предпочитат всичко в приложенията им да е на български език. Няма лошо, но мен лично ме затруднява, а понякога дори се бъркам ако седна на компютър с инсталиран Windows на български език.
    Крайно време е Трейдъра да пуснат едно състезание с виртуални награди, от които да могат да се изкарат реални пари, че според мен съвсем им намаля клиентелата.
    И според мен може така да направят, щото и тяхната форекс платформа им е някаква непозната, че поне да и свикнем. То всъщност не е форекс плаформа, гледам всички инструменти предлагат, не само валути. А тия от трейдър бг обучение провеждат ли да попитам аз? В офис, или поне виртуално? Защото ако си маркет мейкър и провеждаш обучение, направо си в конфликт на интереси. Ще обучиш някой трейдър на основни понятия, но после той остава гола вода в трейдинга.

4. The Following 7 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

minkov (Today), presptc (Today), Unregistered (5)

Zagorka is online now
    Стажант
    Не е зададено настроение

Zagorka е незавървено бижу Zagorka е незавървено бижу Zagorka е незавървено бижу Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    219.27 USD
    Thanks
    52
    Традер бг днес някакво писмо са ми пратили с линк към Общите условия, но е на китайски Случайно и някой друг да е получавал такова? Да не би да ги променят?

6. The Following 2 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

minkov (Today), presptc (Today)

presptc is offline
    Централна банка
    Mengintai

presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc's Avatar
    Натрупан бонус
    5,899.76 USD
    Thanks
    4,709
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    И според мен може така да направят, щото и тяхната форекс платформа им е някаква непозната, че поне да и свикнем. То всъщност не е форекс плаформа, гледам всички инструменти предлагат, не само валути. А тия от трейдър бг обучение провеждат ли да попитам аз? В офис, или поне виртуално? Защото ако си маркет мейкър и провеждаш обучение, направо си в конфликт на интереси. Ще обучиш някой трейдър на основни понятия, но после той остава гола вода в трейдинга.
    Бил съм да обучение в Бенча. Не ми се стори кой знае колко познавателно тогава. Просто една гледна точка. Трейдъра мисля, че имат няколко образователни клипчета конкретно за тяхната платформа. Чата преди бяха също доста отзивчиви.
    Който иска да се обучи по принцип как да търгува, ресурси в мрежата има предостатъчно.

8. The Following 3 Users Say Thank You to presptc For This Useful Post:

minkov (Today), Unregistered (2)

Zagorka is online now
    Стажант
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    219.27 USD
    Thanks
    52
    Бил съм да обучение в Бенча. Не ми се стори кой знае колко познавателно тогава. Просто една гледна точка. Трейдъра мисля, че имат няколко образователни клипчета конкретно за тяхната платформа. Чата преди бяха също доста отзивчиви.
    Който иска да се обучи по принцип как да търгува, ресурси в мрежата има предостатъчно.
    Техните форекс уроци за нищо не струват. Има далеч по-добри безплатни материали. Едно време имаше добри видео материали от Саксобанк, но нито на Бенчмарк, нито на Трейдър бг стават техните форекс уроци. Според мене са загуба на време. Говоря за основните неща. И никой не засяга риск мениджмънт и управление на позицията.

10. The Following User Says Thank You to Zagorka For This Useful Post:

minkov (Today)

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    7,671.54 USD
    Thanks
    15,953
    За брокери лицензирани в европейския съюз е забранено да правят такива състезания, тъй, че няма никакъв шанс.

Zagorka is online now
    Стажант
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    219.27 USD
    Thanks
    52
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    За брокери лицензирани в европейския съюз е забранено да правят такива състезания, тъй, че няма никакъв шанс.
    Всички форекс брокери в България и ЕС могат да организират такива състезания, няма забрана за това. За форекс без депозит бонус има ограничения и се дава само на професионални клиенти, другите нямат право на бонуси. Малко глупаво звучи, нали? За профита може, за тези, дето сега идват и се учат, не.

+ Reply to Thread
Page 198 of 198 FirstFirst ... 98 148 188 196 197 198

Tags for this Thread