+ Reply to Thread
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 41 to 48 of 48

Thread: Въпрос свързан с Ескперт

1. #41 Collapse Post
    saxsten is offline
    Централна банка
    Halus

saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten's Avatar
    Accrued Payments
    4,765.91 USD
    Thanks
    582
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Бачо Сакстене, на мял5 разбирваш ли му бря?
    Как да наглася една точка да е на разстояние един час от друга точка независимо от таймфрейма?
    четеш документацията как се създават обекти ,търсиш в гуглето примери и готово
    опорнити точки могот да ти бъдат времето но опен по Н1 и после да си ги местиш от там
    Форекса е финансово оръжие за масово поразяване

2. The Following 2 Users Say Thank You to saxsten For This Useful Post:

alba (06-27-2020), kypa (05-15-2016)

3. #42 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Accrued Payments
    31,523.51 USD
    Thanks
    192,526
    Те можели директно да се добавят секунди къмто датетайма. Аз се мъча кът грешен дявол да го прехвърлям у другия формат, че тогаз да добавям секунди, че пак да го обръщам. И става едно омотаване с декларации и изпълнения щот още не мога да осъзная що аджеба не може да се декларират къдет си искам.

4. The Following User Says Thank You to kypa For This Useful Post:

alba (06-27-2020)

5. #43 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    8,505
    Имам проблем с една експертна автоматизирана система. Купих я преди няколко месеца и я ползвах известно време. После покрай високата волатилност този робот не се справяше добре и го бях спряла дълго време. Сега реших пак да го пробвам. Само че нещо не мога да го подкарам. Проблемът идва от единия файл, който е във формат mql4 source file. Останалите два файла са с разширение ex4 и се прикачват към графиките. Този с mql4 source file разширението не ще да се прикачи. Не дава никаква грешка. Не разбирам от програмиране и не мога да се оправя. Не знам и защо ми се получава така? Преди ползвах същите файлове и си работеше. Сега защо не ще не мога да преценя? Ако някой има интерес мога да му изпратя файловете, за да ги провери и да се изкаже експертно по темата.

6. The Following 10 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

K_W (06-27-2020), Unregistered (9)

7. #44 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    10,154
    Ти уж от съвсем скоро се занимаваше с Форекс ,пък сега преди няколко месеца си купила автоматизирана система която работила ,пък сега не работи. За нас жените са малко сложни тези неща, не се занимавай

8. The Following 4 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

alba (06-27-2020), Unregistered (3)

9. #45 Collapse Post
    K_W is online now
    Маркет мейкър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    2,903
    Quote Originally Posted by alba View Post
    Имам проблем с една експертна автоматизирана система. Купих я преди няколко месеца и я ползвах известно време. После покрай високата волатилност този робот не се справяше добре и го бях спряла дълго време. Сега реших пак да го пробвам. Само че нещо не мога да го подкарам. Проблемът идва от единия файл, който е във формат mql4 source file. Останалите два файла са с разширение ex4 и се прикачват към графиките. Този с mql4 source file разширението не ще да се прикачи. Не дава никаква грешка. Не разбирам от програмиране и не мога да се оправя. Не знам и защо ми се получава така? Преди ползвах същите файлове и си работеше. Сега защо не ще не мога да преценя? Ако някой има интерес мога да му изпратя файловете, за да ги провери и да се изкаже експертно по темата.
    Mql4 e отворения код, който MT4 компилира и от който създава ex4 файла. Платформата за търговия ползва само ex4 файловете. Съмнявам се някой да ти е продал отвореният код на робот, защото това е все едно да ти е подарил бизнеса си. Най-вероятно това е някой индикатор, който върви със системата. Иначе има и много други причини поради които това което си купила може да не работи вече, ако искаш качи файловете, иначе само може да гадаем.

10. The Following 14 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

Unregistered (14)

11. #46 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    8,505
    Quote Originally Posted by Fafa View Post
    Ти уж от съвсем скоро се занимаваше с Форекс ,пък сега преди няколко месеца си купила автоматизирана система която работила ,пък сега не работи. За нас жените са малко сложни тези неща, не се занимавай
    Ами върви си времето и в края на лятото ще стане година откакто съм на валутния пазар, ако може да се изразя така? Робота си ги купих някъде януари месец и го ползвах до февруари и после нещата се овапцаха покрай епидемията.

Quote Originally Posted by K_W View Post
    Mql4 e отворения код, който MT4 компилира и от който създава ex4 файла. Платформата за търговия ползва само ex4 файловете. Съмнявам се някой да ти е продал отвореният код на робот, защото това е все едно да ти е подарил бизнеса си. Най-вероятно това е някой индикатор, който върви със системата. Иначе има и много други причини поради които това което си купила може да не работи вече, ако искаш качи файловете, иначе само може да гадаем.
    Ще ти пратя като лично съобщение оригиналния файл, който е архивиран. За да не кажат админите, че правя реклама на чужди фирми. Макар че оня сайт от където го купих робота е съвсем с променена визия и продават други роботи. Странното е, че като го купих всичко си работеше. Сега защо не ще да тръгне ми е чудно?

12. The Following 11 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

Unregistered (11)

13. #47 Collapse Post
    K_W is online now
    Маркет мейкър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    2,903
    Quote Originally Posted by alba View Post
    Ами върви си времето и в края на лятото ще стане година откакто съм на валутния пазар, ако може да се изразя така? Робота си ги купих някъде януари месец и го ползвах до февруари и после нещата се овапцаха покрай епидемията.

Ще ти пратя като лично съобщение оригиналния файл, който е архивиран. За да не кажат админите, че правя реклама на чужди фирми. Макар че оня сайт от където го купих робота е съвсем с променена визия и продават други роботи. Странното е, че като го купих всичко си работеше. Сега защо не ще да тръгне ми е чудно?
    Качи го тук, за да могат и други потребители да изкажат мненение, да видят за какво става дума и да го тестват ако искат. Админите нищо няма да ти кажат, още повече че качваш нещо безплатно и полезно за форума и членовете му.

14. The Following 12 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

alba (06-27-2020), Unregistered (11)

15. #48 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    8,505
    Quote Originally Posted by K_W View Post
    Качи го тук, за да могат и други потребители да изкажат мненение, да видят за какво става дума и да го тестват ако искат. Админите нищо няма да ти кажат, още повече че качваш нещо безплатно и полезно за форума и членовете му.
    Аз не намерих начин да ти го кача този файл като лично съобщение. Сега ще опитам да го кача тук. Да, но не става. Като опитам да кача зипнатия архив ми казва, че размера е недопустимо голям за форума. Около 400 к, а тук можело до 97 к. А като отделни файлове ми даде грешка на проблемния файл, че бил невалиден. А другите файлове няма смисъл да пробвам да ги качвам, защото всичко е свързано и щом единия не работи или го няма, то експертът не може да работи. Явно нещо нарочно са го бъгнали, за да не може да се ползва вече. Който спечелил спечелил. Дори ще ти дам името, за да си го изтеглиш от интернет. Намира се безпатно през Гугъл и аз го теглих, но пак е с неработещия файл. Казва се rmi forex ea v7.

16. The Following 13 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

K_W (06-27-2020), Unregistered (12)

+ Reply to Thread
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Tags for this Thread