Earn up to
$50000
for inviting friends
to get StartUp Bonus
from InstaForex
No investments required!
Започнете да търгувате
без никакви инвестиции
и рискове
С НОВИЯ СТАРТЪП
БОНУС 1000$
GET BONUS
55%
from InstaForex
on every deposit
+ Reply to Thread
Page 35 of 35 FirstFirst ... 25 33 34 35
Results 341 to 346 of 346
    Старши дилър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Натрупан бонус
    2,999.97 USD
    Thanks
    565
    Quote Originally Posted by K_W View Post
    Докато чакаш на хранилката дето си споменал в друга тема, със сигурност няма да е печеливша.

Там където си споменал е невъзможна тая работа, добронамерен приятелски съвет
    Да не се отклоняваме много, това исках да наблегна, болднатото, относно заглавието на темата.

В духа на сакстен, "от бика мляко, няма как да издоите" пък който разбрал разбрал

2. The Following User Says Thank You to K_W For This Useful Post:

borkooo_pz (06-20-2018)

3. <a href="http://www.mt5.com/forex_humor">Форекс портал</a>
    Баннат
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp's Avatar
    Натрупан бонус
    7,309.12 USD
    Thanks
    16,022
    Да не се отклоняваме много, това исках да наблегна, болднатото, относно заглавието на темата.

В духа на сакстен, "от бика мляко, няма как да издоите" пък който разбрал разбрал
    Да де .И аз това казвам. Който не може се включи в начина на мислене, си мисли традиционно.
    Кой недоразбрал и незнаещ, си остава такъв.

Старши дилър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Натрупан бонус
    2,999.97 USD
    Thanks
    565
    Quote Originally Posted by Skp View Post
    Да де .И аз това казвам. Който не може се включи в начина на мислене, си мисли традиционно.
    Кой недоразбрал и незнаещ, си остава такъв.
    Еми да ама ти май не ме разбираш, или пък може да гледаме в различни посоки.

За мен едната улица е задънена а другата преминава в аутобан и това важи дори за ръчната работа.
    За автоматизираните системи аналогията ми е да пробваш да караш булид от формула 1 по офроуд трасе в блатиста местност. Просто са несъвместими неща. Няма как така да стигнеш до извода че "булидите са наистина бързи коли"

Баннат
    Polos

Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp е отвъд представите Skp's Avatar
    Натрупан бонус
    7,309.12 USD
    Thanks
    16,022
    Еми да ама ти май не ме разбираш, или пък може да гледаме в различни посоки.

За мен едната улица е задънена а другата преминава в аутобан и това важи дори за ръчната работа.
    За автоматизираните системи аналогията ми е да пробваш да караш булид от формула 1 по офроуд трасе в блатиста местност. Просто са несъвместими неща. Няма как така да стигнеш до извода че "булидите са наистина бързи коли"
    След толкова претенЗии да ти кажа. Едната улица ВЕЧЕ е довела до солидни скорости.
    А другата ТЕПЪРВА има да се доказва, в твоята паничка.
    За проценти говоря.

П.П. Такава думичка като бУлид, не съм чувал.
    Но бОлид, знам какво е.

Старши дилър
    Berani

Натрупан бонус
    2,999.97 USD
    Thanks
    565
    Quote Originally Posted by Skp View Post
    След толкова претенЗии да ти кажа. Едната улица ВЕЧЕ е довела до солидни скорости.
    А другата ТЕПЪРВА има да се доказва, в твоята паничка.
    За проценти говоря.

П.П. Такава думичка като бУлид, не съм чувал.
    Но бОлид, знам какво е.
    О, моля ти се "солидни скорости" с бонусарките и то при този брокер...."смешно е" доста умерено казано

П.П
    Извинявам се за грешката, правописа никога не ми е бил силна страна, надявам се не го споменаваш, защото "губиш почва" с останалите аргументи, че подобни забележки обикновено са индикация затова

8. FB
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Натрупан бонус
    4,431.90 USD
    Thanks
    426
    Честно казано всичко зависи от крайните цели, всеки си знае за него или си мисли, че си знае. Перспактивата и възгледите предполагам се менят с годините, изходната точка също има значение. Аз продължавам да поддържам тезата, че тая работа НЕ е подходяща когато целите са малки, просто усилията са неоправдани. В случая с бонусите проблема става момента със сигурността и горната граница какво можеш да изкарваш регулярно.

+ Reply to Thread
Page 35 of 35 FirstFirst ... 25 33 34 35

Tags for this Thread